reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Doris kochana, ja również trzymam mocno kciuki! Ten strach jest chyba nie do pokonania,ale postaraj się być dobrej myśli :tak:

Colly moja Kaya miała arytmie,także z nią miałam echo serca nawet codziennie. Różnica polega na tym,że ja za nic nie płaciłam. Kochana,jak są jakiekolwiek obawy,to zrób choć raz to echo. Jest to bardzo dobre badanie. Żaden nawet najlepszy ginekolog bez echa nie wypatrzy wszystkiego. Mam nadzieję, że u Was ta absolutnie nic poważnego!


Kochane, ja póki co żyje w strasznym stresie. W środę mam usg genetyczne i dwie konsultacje. Bardzo się martwię,czy wszystko ok. Poza tym,że czuję delikatne ruchy maleństwa,to nie mam żadnych objawów. Nawet senność minęła...chyba dlatego tak się tym denerwuje...


Wszystkie Was pozdrawiam cieplutko :-) No i jak zawsze kciuki za każdą potrzebującą :happy:
 
reklama
Doris - Gratulacje! ♡ Bardzo sie cieszę. Strach zawsze bedzie. Do końca ciazy, uwierz mi. Ja nadal sie boje a zostalo nam 20 dni do terminu.

Magda trzymam kciuki za zaplanowane wizyty! Tym razem musi byc dobrze. Chociaz zdaje sobie sprawe z tego jak sie boisz. Co do objawow tez ich nie mialam. Nie zawsze sa!

Do ciężarówek na koncowce czy Wasze dzieciaki tez tak malo sie ruszaja? Ja od trzech dni nie mialam ruchow. Sprawdzalam doplerem serduszko. A dzisiaj Lenka pelna energii.
 
KSysiq ja mojego synka też mniej czuje,całą noc przespałam a rano jak szłam na siku też nie czułam ruchów,po godzinie zjadłam śniadanie i już zaczelam sie martwić i dotykałam brzuch bardziej żeby go obudzić,nagle dostałam takiego kopa,że brzuch zrobił sie podłużny:-D chyba sie zdenerwował,ze go budze.
Ogolnie w ciągu dnia też raczej spokojny jest czasem sie przeciągnie.Już mało miejsca mają dzieciaki:-)

Doris za bete &&&&&&&&&&&
 
Dziewczyny
Szczerze powiem to straciłam nadzieję, zrobiłam kolejny test i jest ujemny :-(, nawet mnie (.)(.) przestały boleć, czuję się NORMALNIE, więc pewnie jutro albo pojutrze przyjdzie @. Muszę się wybrać znów do gina, bo może mam torbiel i dlatego testy wychodzą dodatnie i ujemne na zmianę, albo znów biochemiczna. Zrobię betę rano, jesli będzie w granicach 30-50 to ciąża biochemiczna, jeśli 0 to sama nie wiem.
 
Doris wrażliwością piersi sięie sugeruj bo mnie też nie bolały a początku. Kilka testów zrobiłam i wyszły negatywne. A tu proszę...
Betę koniecznie zrób wtedy będziesz miała pewność. Pamiętaj że test z wieczornego moczu może nie wyjść bo większe stężenie jest w porannym moczu. A jeśli testy nie są wysokiej czułości to mogą jeszcze nie wychodzić. Pamiętaj jedno, że zrobiłaś kilka testów i to nie jeden wyszedł pozytywny więc musi być coś na rzeczy. Ja wierzę że będzie dobrze i Ty też musisz wierzyć...
 
Cześć dziewczyny :) nie wiem czy mnie ktoś tu jeszcze pamięta.
Ja niestety nie doczekałam się jeszcze maleństwa.
Gratuluję tym co się udało :) macie wspaniałe maleństwa !!!
 
Maqa witaj :) ja pamietam, ja rowniez nie jestem jeszcze w ciazy i zagladam tu ale rzadko pisze. co u Ciebie?
Doris &&&&&&
Ewik a u Ciebie jak tam?
ja sie szykuje na plaze, piekna pogoda :)
 
Cześć Neta :) u mnie wiele się pozmieniało, wróciłam w rodzinne strony, zmieniłam pracę, życie trochę zwolniło.
Przeraża mnie fakt że 30-tka na karku a tu dalej nic...
Może powrót na forum dobrze mi zrobi :-p
 
Doris, i jak? byłaś na becie? wyniki jeszcze dziś?

Magda, wooow, już czujesz ruchy? super ;] ja musiałam się dużo dłużej naczekać. nie denerwuj się badaniami. Będzie dobrze!
 
reklama
Do góry