reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Marcepanek testy nie robiłam, teraz próbuje się dodzwonić do gina ale nie odbierają. ;x no a co do bety to właśnie mój ginekolog mówił, że jak będzie się spóźniać @ to mam przyjść od razu do niego on wpisze mi skierowanie na betę, bo do rodzinnego to masakra u mnie się dostać a płacić nie chce bo szczerze to dusigrosz ze mnie. ;) Od rana ciągle jest mi niedobrze, ale zaczynam czuć, że jednak @ przyjdzie. ;(
 
reklama
Kamkaz musisz na to spojrzeć z innej perspektywy ja po poronieniu urodziłam córkę. Tak było trudno ,ale mimo strachu i tego całego wysiłku warto było. A to że niestety aniołków mam wiecej niż dzieci jest jak loteria. Nigdy nie masz pewności jak to się skończy ,ale teraz możesz mieć chociaż nadzieje. Wierze ,że tym razem Ci się uda &&

A u mnie 27dc i istne zamieszanie. O co tu chodzi ?! Kreska pojawiła się natychmiast nim jeszcze do kontrolnej doszło. Jak niby owulacja tuż przed @?



ImageUploadedByForum BabyBoom1431596532.293290.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431596532.293290.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431596532.293290.jpg
    7,2 KB · Wyświetleń: 44
Marcepanek, to dziwne, że przed @ masz kreskę na owulacyjnym, ale może jesteś jakimś wyjątkiem :-) Sprawdź jutro i działaj :-p

Panikovalowa, nie myśl o @... idź na betę :tak:
 
jeju, jak mnie wszystko wkurza!!!! Pokłóciłam się z moim o roczek, bo kasy nie ma a trzeba dużo rzeczy kupić bo obiad robię i w ogóle, no i po tej wymianie zdań mi się odechciało robić urodzin. I w ogóle wszystko mam gdzieś... kurde, on pracuje po 24 godziny ja wiem, że jest zmęczony i chce pospać, ale ja mam taki syf w mieszkaniu, że przy dziecku sama tego nie ogarnę, to wziął i się położył :confused2: Sorry musiałam komuś się wyżalić....
 
Hej kochane :-)

U mnie okres od rana,więc dół i łzy...

Marcepanku rób ciążowy,bo owulacyjny lubi wyjść pozytywny w ciąży ;-) LH na pewnym poziomie hcg się krzyżuje i dlatego. Zaciskam kciuki mega mocno!!! :tak:

Bluecaat
przytulam. Najgorsze kłótnie są zawsze jak kasy brakuje. Poczekaj aż emocje opadną i pogadaj z nim na spokojnie. On zmęczony, Ty wkurzona, to zawsze się tak kończy :eek:

Kamkaz czekam na wieści z zaciśniętymi kciukami! :tak:

PaniKovalowa no ciekawe jak będzie u Ciebie...kciukow nie puszczam :happy:
 
Ostatnia edycja:
No i wizytę mam dopiero na 26 maja, jak @ nie przyjdzie to fajna data na wizytę. ;) Wyszło więc, że muszę iść do rodzinnego po skierowanie na betę a najpóźniej pójdę na krew w poniedziałek. Powiedzcie mi kiedy znowu powtórzyć test "sikacza"? [emoji14]
 
Hej kochane.
Gratuluję nowym przyszłym mamusia i trzymam kciuki za nasze staraczki. ;)
U mnie od jutra 16 tc. Czy też tak macie, że się wciąż o coś martwcie? Nie czuje jeszcze ruchów synka ale strasznie się martwię, że coś może być nie tak. :(
Każda wizyta u lekarza to ogromny stres, że będę przechodzić powtórkę z rozrywki. <3
 
reklama
Panikovalowa, ja bym test zrobiła jutro bo jestem niecierpliwa :-p a jak dasz rade wytrzymać to może w sobotę :-)

Magda, oj tak jak człowiek wkurzony to zawsze coś nie tak, a kasa z nią zawsze problem... :baffled:

Wgprocejwodziekapana, ja jak byłam w ciąży z córka to zawsze u lekarza miałam wysokie ciśnienie :-p i się stresowałam, chociaż czułam ruchy dziecka :happy: Na pewno będzie u Ciebie wszystko okej i jest okej :happy:

Kamkaz, super!!!!! Gratuluje serduszka. Piękny dźwięk!!! Kiedy kolejna wizyta?
 
Do góry