reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Galway - sam nie siedzi, ale podparty tak :) a Franek Madziorka już ma? To tylko Maciek bezzębny jeszcze :)
Wy już rozszerzacie diete?:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martoocha - super wiesci ;) kawa wyplukuje magnez, ktorego i tak jest malo. Ale widac niektorym i bez kawy brzuch twardnieje...Taka uroda.

Kamkaz - pierwsze co mi przyszlo na mysl to wlasnie ten palik na ktory sie kolka naklada lub pchacz zaleznie od budzetu.

Anncka - my juz dwie dolne jedynki mamy ;) zaczelam rozszerzac diete o marchewke i slodkiego ziemniaka, a ostatnio kleik z mlekiem, ktory nawet lekko poslodzony Lence niebardzo wchodzi pewnie dlatego ze z MM sojowym.
Pieknie Maciej siedzi;) Lenka narazie sie tylko za palce podciaga do siedzenia, ale wychodze z zalozenia ze siadzie gdy bedzie gotowa.

Galway - ale psikus z tym zebem ;) Mikolajowi pierwsze wyszly gorne ale wciaz jedynki.

Pozdrawiam ;)
 
Caroliina - super ze Małej już wychodzą zęby ;) spieszy się maluchom do gryzienia ;) My tez juz diete rozszerzamy, Maciek problemu nie ma więc próbował już marchewkę, ziemniaczka, dynię, jadł kaszkę i kleik :)
 
Dziewczyny robiłam badania i Mam mocz ok tylko ph moczu jest do 7.5 ja mam 8 idę z wynikiem w pt a tak to betę robiłam żebym była spokojniejsza w pt było 2847 dziś jest 15187 więc wygląda ze jest dobrze...
 
Franek w miesiac dorobił się pierwszego zęba ;)
Co do rozszerzenia diety to mi się nie spieszy. Jak ogarniemy AZS bardziej to wtedy powoli zacznę wprowadzać. Co do siadania to Adaś bardzo by chciał, podnosi się jak tylko ma okazję ale my idziemy z zasadą ze jak usiądzie sam to będzie siedział a tak to albo mata albo wózek/łóżeczko i czasem leżaczek najbardziej płasko ustawiony. My mamy słabe kręgosłupy więc ich tez nie chcemy obciążać. Piotrus usiadł w 8m i tak tez zaczął raczkować. A Poszedl w 15m ale nigdy za rączki nie prowadziliśmy.
 
Ewel to ph to może być też źle pobrana próbka moczu-może gdzieś tam "załapały się" jakieś resztki leków dopochwowych bo jeśli dobrze pamiętam to coś brałaś. Spokojnie nie stresuj się na zapas.

A mi wczoraj znowu brzuch twardniał, dosłownie był jak kamień. A po tym jeszcze mi doszły jakieś bóle w szyjce/pachwinach (nie umiem dokładnie określić lokalizacji). Masakra, tyle tego magnezu biorę i jeszcze duphaston a tu nadal coś się dzieje. Kurde. Dobrze, że jutro wizyta.
 
90_natka spokojnie, jutro wszystkiego się dowiesz, ale jestem pewna że jest wszystko dobrze. Odpoczywaj dzisiaj i nie stresuj się tak bardzo. Trzymam kciuki bardzo mocno i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Głowa do góry :tak:

U mnie znów dzieje się coś nienormalnego. Prawie dwa tyg temu byłam u lekarki i stwierdziła, ze jest już po owulacji. A tu od wczoraj znów pojawił się śluz, jak przy owulce i mam podejrzenia, że znów mam przesuniętą owulację. Więc skąd to ciałko żółte na usg??? Chyba oszaleje
 
Kamkaz dziś potulnie leżę cały dzień i odpoczywam, tym bardziej, że M. nadgodziny w pracy ma i cały dzień jestem sama.
a co do Ciebie to może po prostu na tym usg to nie było ciałko żółte tylko niepęknięty pęcherzyk? Czasem zdarza się, że lekarz może je pomylić, zwłaszcza gdy jest to jednorazowe usg a nie pełen monitoring cyklu. Może jednak owulacja dopiero przez Tobą:-)
 
reklama
Sama już nie wiem. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę więc chyba dziś troszkę zaszalejemy z mężem. Chyba, że będe tak padnięta po pracy że nie bede miała siły
 
Do góry