reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witam się i ja :-)

Ania, 90_natka Mam nadzieję, że w następnym cyklu będziemy mogli zacząć starania. Co prawda już możemy , jednak jestem po owulacji więc czekam na @. Mam nadzieję, ze ostatnią w tym roku.

PaniKovalowa super, że dostaliście zielone światełko, korzystajcie i działajcie a my czekamy na owoc w postacie fasolki w Twoim brzusiu:tak:. Trzymam mocno kciuki&&&&&&&&&&&

Niestety padł mi laptop, działa tyle o ile, nie zawsze można połączyć się z internetem więc znów kolejny wydatek. Mąż już laptopa zamówił, czekamy na dostawę. Teraz pozostaje mi tel, a gdybym się nie pojawiała to znaczy że padło wszystko do reszty:-(
Ja biorę się za sprzątanie. Przyjemnego dnia dziewczyny:-)
 
reklama
Dziewczyny błagam Was o pomoc. Może mamy swoich pociech mi coś polecą. Szukam fajnej zabawki dla córeczki brata na zajączka, Michasia ma niebawem 6 miesięcy więc pomyślałam, żeby kupić jej coś co pomoże jej się uczyć np raczkować albo coś??? Tylko kompletnie nie mam pomysłu. Dodam, że matę edukacyjną kupił Jej mój drugi brat, który jest chrzestnym, więc mata odpada. Może macie jakieś fajne pomysły???
 
Kamkaz kciuki trzymam z całych sił żeby już tylko jeden, dziewięciomiesięczny cykl w tym roku Ci pozostał :-) &&&&
co do prezentu to ja właśnie pierwsze co pomyślałam to właśnie mata edukacyjna ale widzę że brat Cię ubiegł. Może nasze forumowe mamusie coś doradzą :tak: może taki chodzik-pchacz? Zależy jaki budżet chcesz przeznaczyć:-)
 
Chodzik pchacz to raczej kolo roku chociaż dzieci z reguły wcale nie chcą przy tym chodzić ... ten piesek całkiem fajny może zainteresować szkraba :-)
 
Mata to już raczej mało interesujące dla półroczniaka :) wszystko zależy od budżetu, ten piesek wydaje się być spoko. Mój ma 4,5 miesiąca i kocha szczeniaczka uczeniaczka, to jak nie ma to może to?

Przepraszam że tak z doskoku :)
 

Załączniki

  • 1427283709257.jpg
    1427283709257.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 53
Dziewczyny błagam Was o pomoc. Może mamy swoich pociech mi coś polecą. Szukam fajnej zabawki dla córeczki brata na zajączka, Michasia ma niebawem 6 miesięcy więc pomyślałam, żeby kupić jej coś co pomoże jej się uczyć np raczkować albo coś??? Tylko kompletnie nie mam pomysłu. Dodam, że matę edukacyjną kupił Jej mój drugi brat, który jest chrzestnym, więc mata odpada. Może macie jakieś fajne pomysły???

Polecam pchacze- u nas super się sprawdził.. dziecko na początku siedzi i się przy nim bawi a potem zaczyna powoli stawać i chodzić ;) Takiego pieska Stella też ma- również sprawdzony u nas.. nawet do dzisiaj go targa za sobą ;)

Co do nas to wczoraj bylismy na połówkowym.. Średni wiek ciaży 21 tyg + 3 dni- wszystko super miodzio..no i chłopak na 1000%..sama widziałam;-).
A! mega ważna uwaga.. brzuszek ostatnio przestał mi się 'stawiać'- od kiedy zaprzestałam totalnie picia kawy.. nie wiem czy to ma coś wspólnego czy nie..ale tak się dzielę swoimi doświadczeniami..
 
Anncka czy Twój Maciuś już sam potrafi siedzieć? Piękny jest
My od dziś mamy pierwszy ząbek. Zaczął dziwnie bo prawa dolna dwójka ale jest. Madziorrek ile zębów ma już Franio?
Kamaz w mothercare są zazwyczaj takie same rzeczy. Z tego co mam w domu to polecam Animal Sounds Shape Sorter lub Sensory Stacking Rings Piotruś w 9 miesięcy juz zaczął układać.
Aniu jak się obawiałam o kłucia w szyjce to kilka razy podkreśliłam to na wizycie i lekarka spytała czy chcę by mnie zbadała dopochwowo. Tu też taka praktyka to rzadkość (widać też było po tym jak nieporadnie badała). Jak masz wątpliwości to możesz trochę poblefować że jest gorzej niż jest i czy mogliby sprawdzić czy Ci się nie skraca zwłaszcza że masz stawianie brzucha.
Martooocha super wieści. Co do niestawiania brzucha też wspaniale. Ja przy ciąży z Piotrusiem zupełnie kawy nie piłam i stawiał się mimo tego a teraz kawa była podstawą to otworzenia oczu ;)
 
reklama
Kamkaz całkiem fajnie wygląda ten piesek:tak:

martoocha kawa wypłukuje magnez i to bardzo szybko także myślę, że jak najbardziej może to być zasługa kawy, że brzuszek przestał się stawiać :-) super, że wszystko w porządku i oczywiście gratuluję synka! To będzie parka :-)

a ja dziś byłam "na żywo" pooglądać wózki, zdecydować czy to co spodobało się na necie i w realu takie będzie :-) jejku, powoli zaczynam oglądać się właśnie za takimi "większymi" rzeczami ... :-) chyba coraz mniej się boję :-)
 
Do góry