reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Colly, Natka ja z detektorka byłam mega zadowolona. Potem pożyczyłam go siostrze i też ją wiele razy uspokoił :) Teraz się już doczekac nie mogę,kiedy będę podsłuchiwać mojego malucha!


Rurka GRATULACJE!!!!!! Ekspresowe tempo kochana :) Zdrówa i radości dla całej rodzinki :)


Marta super! Który to tydzień? Same dobre wiadomości dzisiaj :)


Michalina silna z niej dziewczynka :) Dostałaś jakieś leki? Zwiększyli magnez?
 
Magda kazali no-spe 4 razy dziennie i luteine przez trochę. Sprawdził wczoraj szyjke (długa na 5 cm), sprawdził blize i wszystko ok. No i mam odpoczywać... taaaa.... przy Wiki odpoczywać :))))
 
RURKA Mega gratulację! Buziaki dla Lili masz ją w końcu przy sobie. Odpoczywajcie ! :-)
MARTOCHA Tobie również synka gratuluję! :-)
AGAWA Czekam na pozytywne wieści :-)

Buziaki
 
Michalina z ta nospą to nie przesada? Jak po przygodzie z nospą forte przez pół ciązy i zmniejszonym napięciu mięśniowym Zosi, tym razem będę się wystrzegać. Tylko w ostateczności. Lekarka powiedziała,ze jak będzie podobnie to magnez 2x2. Taaa... odpocząć przy dziecku :) ja w pracy odpoczywam, bo z Zochą to na 100% by mi blizna poszła.
 
Michalinka ja też nadal jestem w szoku :-)

Przesyłam pierwsze zdjęcie mojego lokatora w brzuchu!
Jak na pierwszego lokatora to mam spory bandzior :-)
I wysyłam mega fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
Jeszcze 3 tygodnie do wizyty!
IMG_0323.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0323.jpg
    IMG_0323.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 56
Magda a myślisz, ze to obniżone napięcie to właśnie przez no-spe? To żeś mnie przestraszyła teraz.To ja będę sobie brała magnez, a no-spe doraźnie.....
Sysiq no piękny brzuchol!!!!!!!!!!!!! CUDNY!!!!

Może wieczorkiem uda mi sie wrzucić jakiego ja już mam GIGANTA!!!!
 
Martocha gratuluje jajeczek :-) będzie super parka!

Michalina odpoczywaj ile się da, wiem jak to jest przy małym brzdącu, ale próbuj trochę poleżeć jak np się bawicie na podłodze.. ja często tak właśnie robię, układamy autka, garaże, jakieś wieże itp i staram się leżec na boczku i bawić :) a co do nospy, ja brałam dość spory i nospy i magnezu i nawet fenoterol i dałam radę :) ciekawe jak będzie teraz.. ale na prawdę musisz duużo odpoczywać!

Magda z tą nospą to nie wiadomo czy wpływa na napięcie mięsniowe, nikt tego jeszcze nie udowodnił. Poza tym dużo zależy od pediatry czy neonatologa, bo teraz bardzo dużo lekarzy od razu wysyła dzieci na rehabilitację bez potrzeby, tak w razie w.. ja brałam sporo leków rozkurczowych, a Igor nie miał problemów z napięciem. Mam super pediatrę i jej ufam bardzo i ona zawsze mówi, żeby nie przesadzać i nie popadać w paranoję, bo przedtem nie było tyle tych rehabilitacji,a my mamy się dobrze :)

Sysiq ale super brzusio!!!! i extra koszulka :-) jejjuu cudze ciąże to tak szybko lecą..
 
reklama
rurka gratuluje!!!:-D Odpoczywajcie dziewczyny;-)

agawa 3 mam &&& za rownie szybki porod.

Sysig gratuluje tak fajnego brzucholka!

martoosia extra jest miec parke :-)- zobaczysz fajne roznice w wychowaniu , rozwoju , bo sa :-)

wiekszosc "nowych" mnie nie zna, bo zadko sie udzielam ostatnio- wiec pozdrawiam cieplo, ja tutaj zagladam z sentymentu , a jestem w sumie od czasow pierwszych ciaz Karo, Martoochy, Michaliny, Madzi, Izki , i widze, ze druga tura leci:-D Buziaki dla Was duze xxxx

reszta do dziela, bo brzuszki do przejecia sa;-)
A my niedlugo swietujemy roczek!!! I juz chodzimy same od paru dni:-):tak:


P.s. aaaa..apropos nospy, tez odradzam w nadmierze, mnie tu nie pozwolili brac, nie jest na liscie wskazanych lekow w ciazy, no ale tu za bardzo przesadzaja, wazne, zeby nie przesadzac Michalinko
 
Ostatnia edycja:
Do góry