reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Bafinka dzięki, no wiesz po ostatniej wizycie, nastawiam sie na to.mam podobno wodniaka w jajowodzie.Jeżeli nie zajde w ciążę do 6 miesięcy to wskazana laparoskopia.
 
reklama
Ja miałam laparoskopię (ciąża pozamaciczna). Co 2 dni badali mi beta hcg.. i jak nie przestawała rosnąć (oczywiście przyrosty minimalne typu 5%) zdecydowali się na laparoskopię.. zero przygotowań poza badaniem krwi przed+ bycie na czczo. Po laparoskopii czułam się bardzo dobrze- nic nie bolało.

Miałam również usuwany woreczek żółciowy laparoskopowo- no to tak samo tylko po operacji bolał bardzo obojczyk i żebra ..tak jak Bafinka pisze.. to przez gaz.
 
Izka dokładnie w tych tc co napisałaś robi się usg genetyczne :-)

dziewczyny jak tam po wizytach???

Agaawa mam nadzieję, że mały się zdecyduje i szybko coś się zacznie dziać.
 
Moje Maleństwo ma się dobrze:-) płci nie znam bo sprzęt do du...y tam mają. ale nie ważne, jestem szczęśliwa,że rośniee zdrowo:-) to najważniejsze.

To była ostatnia wizyta u ginekologa, następne już u położnych, może one ujawnią płeć he
 
Ania ale super, wiedziałam, że musi być dobrze :tak: a co do płci to moje maleństwo na tym etapie też się nie ujawniło mimo naprawdę dobrego sprzętu :-) także płeć jeszcze zdążycie poznać, a najważniejsze że wszystko jest dobrze:-)
A to dalej te wizyty u położnej to przebiegają tak, że położna kieruje na usg do lekarza czy jak?
 
[SUP]rIrka gratulacje!!!!! Odpoczywajcie, wracaj do sił i przedstaw nam swoją księżniczkę :)
agaawa Piotruś nadal nie zdecydował sie zmienić otoczenia? :)
martoochagratuluje synka :)
[/SUP]
 
reklama
Do góry