reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
pieruszka dużo siły życzę tobie i maleństwu:* jesteście bardzo dzielni

natka jak twoja wizyta u gina??

madzia co u ciebie??

ja od powrotu do pracy nie mam na nic czasu.. ale za to się zdystansowałam...

pozdrawiam was wszystkie;*
 
pietrusiu kochanie, gratuluje malenstwa i duzo sily zycze, mysle caly czas o Was i 3 mam nieustannie kciuki, musicie dac rade teraz, malenstwu zycze szybkiego tycia:-)

nie wchodze teraz ostatnio, bo na wakacjach jestesmy i z komorki nie mam jak pisac, dorwalam kompa teraz , mczytam na biezoco i kibicuje , nowe dziewczyny tez pozdrawiam cieplo;-)

anncka dzidziolek fantastyczny:-D

sciskam i spadam:cool2:
 
Pietruszko- dla Ciebie i dla maleństwa dużo zdrowia i siły! Niech maleństwo z dnia na dzień przybiera pięknie na wadze! Ucałuj maleństwo w stópkę od cioci Marty jak tylko będziesz mogła… :*
 
Ostatnia edycja:
Widzę, że szybko wieści sie rozchodzą :)
Naszka Eska jest w kontakcie z kochaną mamusią naszą :)

Pierusia to ja przesyłam całusy dla Ciebie i Maluszka!! I rośnijcie szybciutko!!!
 
Pietrusia... zwaliło mnie z nóg jak przeczytałam informację ... kochana wiem ze i tak nie masz teraz głowy do czytania nas... ale myślami jesteśmy z Wami... Juluś musi dać radę... w końcu to nasz forumowy promyczek!!!! Oby jak najszybciej przybierał pięknie na wadze bez żadnych komplikacji!!

anncka - no gonię gonię Agawę :blink: wczoraj miałam wizytę... ogólnie wszystko ok tylko spojenie łonowe mi się rozeszło narazie jeszcze nie kwalifikuje do cc ... na szczęście... mam się bandażować albo kupi pas ortopedyczny...:dry: i unikać chodzenia... poza tym ostatnio jeszcze rwa kulszowa daje o sobie mono znać... najgorsze są noce... ból spojenia... okropny!! ale staram się o tym nie myśleć ... przynajmniej w ciągu dnia :-) powoli kompletuję wyprawkę i nie mogę się już doczekać porodu :tak:
 
Pietrucha! Gratuluje i zycze żeby Juleczek rósł zdrowo i szybciutko. Bedzie dobrze, bo my wszystkie tak bardzo ściskamy kciukasy. &&&&&&

Anncka jaki piekny dzidzius. I rodzice rownież:)) sesja cudo!

a ja byłam wczoraj na wizycie. Piotruś duży wazy 2400g, duzy chłop, jajka wielkie wywala na ekran:)) buziaka nie chce pokazywać. I nie widac juz plamek na serduszku. Szyjka długa i twarda, do terminu powinnam dotrwać bez problemu.
 
Pietrucha moje kciuki zaciśnięte z całych sił! M nadzieję , że maluszek silny będzie sobie spokojnie rósł i dojrzewał, a Wam życzę dużo siły bo wiem, że to wszystko nie jest łatwe.. Ale wierzę że będzie dobrze!
 
Eska informuj nas na bierząco prooooszę:tak:
Pietruszko Wielkie gratulacje. Juleczku, Aga, Pawle modlę się za Was każdego dnia. Życzę Wam dużo zdrówka i sił. Niech Juleczek tyje i rośnie byś szybko mogła Go przytulić.
Wczoraj wieczorem mój M pytał się o Was i powiedziałam że dalej walczycie. Walczyliście ale już po drugiej stronie. Walczcie dalej i niech zwycięztwo będzie po Waszej stronie. Buziaki dla Was

Dziewczyny, jak znacie jakąś modlitwę wlaściwą na ten moment to wrzućcie proszę
 
reklama
Anncka śliczne fotki! Mały słodziak :-)

Pietruszko przede wszystkim gratuluję! Dużo zdrówka i siły dla Małego:tak: nadal trzymamy kciuki i modlimy się!

My już po prenatalnych, ale usg trwało ponad 40 minut! Mały uparciuch nam rośnie bo nie chciał się obrócić buźką i lekarz nieźle się namęczył żeby sprawdzić kość nosową i zmierzyć przezierność karkową. Ale w końcu się udało i wszystko mieści się w normie, teraz około tygodnia czekania na wynik PAPPa. Dziękujemy za kciuki :tak:
 
Do góry