reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

90 natka- gratuluję super prenatalnego, ja mam dopiero 4 lutego.
Super że udało Wam się tak szybko znaleźć tętno..ale pamiętaj to że znaleźliście dzisiaj szybko nie oznacza że dzidzia jutro będzie w tym samym miejscu i następnym razem może to zająć więcej czasu..
Co do brzuszka to ja widzę że największy mam wieczorem.. wtedy to nawet jak leżę to widać..a z rana lekko wydęty;-). Nie mogę uwierzyć że w piątek skończę 13 tydzień.. ogromnie szybko ten czas leci..
 
reklama
Colly to z tymi jajnikami to normalne, też tak miałam we wczesnych tygodniach:tak: także nie martw się! A piątek już niedługo :tak: szybko przeleci:-) i wszystko będzie dobrze! Zobaczysz:tak:

Martoocha to Ty te prenatalne to tak prawie w ostatnim momencie będziesz miała jak już 13tc:-) ale nie martw się, na pewno i u Was wszystko będzie dobrze:tak:
co do tętna to zdaję sobie sprawę, że nie zawsze może być tak łatwo:-)
Brzuszek to u mnie też wieczorem największy, w poprzedniej ciąży też tak miałam. To prawda, że czas szybko leci.. jeszcze trochę i będziemy mówić że już połowa za nami:-D
 
Jejku jak Wam zazdroszczę. Jak człowiek się martwi i nie może doczekać to czas się dłuży. Tak jest z czekaniem na dni płodne, na @ no i w ciąży. Najlepiej zająć czymś myśli np. Dobrą książką.
 
Pietrucha gratuluję z całego serduszka i życzę, aby synuś rósł szybko i dobrze się rozwijał:biggrin2:. Ściskam Was mocno

Natka gratuluję wyników prenatalnych. Tak jak pisałyśmy, musiały wyjść dobre, bo innego wyjścia nie ma. Cieszę się, że dzidziuś dobrze się rozwija. Super zrobiłaś mężowi niespodziankę z tym podsłuchiwaniem serducha. Teraz będziecie bardziej spokojniejsi. Kciuki cały czas trzymam&&&&&&&&&&

Rurka super, że i u Was wszystko dobrze. Pewnie troszkę cierpisz przez to spojenie łonowe, ale czego się nie da wytrzymać dla swojego dziecka. Czas baaardzo szybko leci, więc już niedługo Wam zostało w 2-packu.

Agawa rośnie ci chłop jak dąb. Super, ze synusiowi dobrze jest w Twoim brzusiu, ale już niedługo pozna świat z drugiej strony brzuszka mamy:biggrin2:

Martocha a za Wasze badania prenatalne kciuki zaciśnięte i czekamy na dobre wieści:-)

Ania-Kropla bardzo przykre, że i Twoją koleżankę spotkało to samo co nas... ehhh jakie jest to życie niesprawiedliwe. Teraz koleżanka będzie potrzebowała wsparcia, a My bardzo dobrze rozumiemy co przeżywa. Bardzo to smutne.
 
Colly tak to niestety jest, że jak się dużo myśli to się czas dłuży, to prawda:-)

Kamkaz dziękuję! Przyznać muszę, że od razu dzisiaj lepiej mi się spało-może nie tak całkiem spokojnie, ale obudziłam się tylko raz i nie leżałam najpierw godzinami żeby zasnąć. Chyba w końcu się wyspałam ;-)
 
Natka takiego snu teraz baaardzo dużo Wam potrzeba. Bo przecież jak mama wyspana i zadowolona to dzidziuś w środku też. :-). Oby teraz były tylko takie dobre wieści... no albo i lepsze:-)
 
reklama
Martwię się o Magdę , to nie w jej stylu żeby tak długo się nie odzywać. .

Ciesze się, że wasze maleństwa pięknie rosną i są zdrowe teraz będzie tylko dobrze..
 
Do góry