reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Aschlee czasem to nawet jakis pryszczyk podskorny moze tak bolec, zobaczysz po kilku dniach czy zszedl.

Ja juz glupieje, ten moj cykl jakis dziwny teraz, nie dosc, ze w ogole nie mam sluzu, zeby sie domyslic kiedy jest owulka to na dodatek testy wychodza dziwne..
Ilez moze wychodzic pozytywny test.. Dzisiaj mam 21dc

Iza mam tak samo. Wskazania testów rozmijają się z objawami, kosmos! Też mi tak testy wychodzą. Co ciekawe, 3 lata temu zaszłam w ciąże właśnie w takim "porąbanym" cyklu, gdzie śluz był w innym momencie niż owulka według testów. Mój gin mówił, żebym sobie dała spokój z testami, mam działać. ale ja bez testów fiksuję, że już nie mam owulek...
 
reklama
Hej, ja się nie odzywam, bo u mnie nic nowego...
Sysiq trzymam kciuki.... czekamy na dobre wiadomości...
Moja koleżanka starała się ponad 2,5 roku. Od lekarza z kliniki leczenia niepłodności dowiedziała się, że nie zajdzie w sposób naturalny w ciążę i miała czekać na @, żeby się umówić na inseminację. Zarzuciła mierzenie temp i czekała... no i się nie doczekała. Teraz ja czekam na wieści od niej, bo mieli jej robić cesarkę w tym tyg.
 
Też mam taka dobra koleżankę, która prawie trzy lata starała się o bobo. W ogole nie miała płodnego sluzu, jej mąż ma 3 % sprawnych plemników. I co? I 27 sierpnia 2015 ma termin porodu :D
 
Natka gratuluje pozytywnej wizyty :-))
Izka to ja już niestety nie kumam poczekaj z dwa dni i zrób kolejny.

Ja na tel dlatego tak mało.
Proszę trzymajcie wielkie kciuki za mnie o 20:20 wizyta! @ dalej brak, piersi bolą bardzo.. Mam taka ogromna nadzieje! A z drugiej strony tak bardzo nie chce w to wierzyć żeby znów mi przykro nie było. Buzki

Natka cudowne wiesci ;-) oby w tym roku same takie goscily na tym forum ;-)

Sysiqu Trzymam mocno kciuki & & napisz koniecznie czego dowiedzialas sie na wizycie ;-);-);-) Wszystko bedzie dobrze
 
Mnie było przykro z powodu jej problemu z zajściem, bo jak mi powiedziała, że wychodzi za mąż, ale starania zaczną, jak zrobi podyplomówkę to jej powiedziałam, żeby zaczęli starania od razu, bo nie wiadomo ile to potrwa. Czułam się jakbym jej wykrakała...

Moja mama w pierwszą ciążę zaszła po 3 latach. To trochę inne czasy były. Cykle miała czterdziestoparodniowe i też nie wiadomo, czy to nie były poronienia. Teraz usłyszałam od niej, żebym test robiła, jak mi się dwa tyg będzie @ spóźniać. We wrześniu zaczęłam ronić właśnie dwa tyg. po terminie @, więc trochę mnie tym zirytowała. Zresztą wydaje mi się, że wskazane jest wiedzieć, czy się poroniło czy to tylko pokręcony cykl...

Ja nie rozpaczam po stracie, ale też nie potrafię o tym przestać myśleć. Teraz byłabym w połowie ciąży... Mąż mi mówi, że już jestem nudna w tym temacie. Nie mam mu tego za złe, bo to akurat prawda...

Justi ja po poronieniu w 6 tyg @ dostałam 18 dni po łyżeczkowaniu...
 
Natka justi dziękuję za odp w sprawie ubzpieczenia.. doczytałam sie w necie jakie to porąbane gdybym była chora i leżała w szpitalu to zwracają od 4doby pobytu a przy ciąży dopiero od 7 ale i tak złożyłam odwołanie bo znalazłam wykaz operacji i moja zalicza sie do grupy A płatnej a tego też mi nie uwzględnili... ach ta papirologia....

natka gratki super wieści z wizyty:) oby tak dalej i zarażaj ciążowymi chormonkami:)

justi co do poronienia to w pierwszym czekałam ok 4 tyg jak z okresem zwykłym a teraz jestem po usunięciu ciąży pozamacicznej w 22dc i ani widu ani słych @

ania kropka ja tez już sie porałam ze smutkiem w tym poronieniu to od początku wiedziałam ze nic z teg nie będzie bo beta słabo rosła ale za to nie mogę przestać myśleć o ciązy.. już bym chciała sie starać ciągle czytam o tym jeszcze trochę i zgłupieje...

sysiq daj znać jak wizyta kciuki zaciśnięte:)
 
reklama
Izka87 bardzo bym chciała, ale niestety nie pomogę Ci w interpretacji tych testów. Nigdy z nich nie korzystałam i nie znam się na tym. Ja obserwuję śluz u siebie. Może kojarzysz NaProTECHNOLOGY??? Moja pani gin mi to poleciła i tak się tego trzymam. Nie masz może jakiś innych objawów owulacji? Może kłucie jajników czy pobolewanie???

no właśnie mam wrażenie, ze jajniki to mnie kłują już od tygodnia :-D no jaja nie z tej ziemi w tym cyklu.. jak mi za 2 dni znowu wyjdzie pozytywny test owu to chyba padnę ze śmiechu :-p

Iza mam tak samo. Wskazania testów rozmijają się z objawami, kosmos! Też mi tak testy wychodzą. Co ciekawe, 3 lata temu zaszłam w ciąże właśnie w takim "porąbanym" cyklu, gdzie śluz był w innym momencie niż owulka według testów. Mój gin mówił, żebym sobie dała spokój z testami, mam działać. ale ja bez testów fiksuję, że już nie mam owulek...
ja na ciąże nawet nie liczę, niby jakieś przytulanki były, ale nie wiem kiedy tak na prawdę była owu, więc ciężko było się wstrzelić :-p chciałam po prostu zobaczyć z testami jak tam moje cykle, ale ten to mnie konkretnie zaskoczył..
kochana Ty nawet nie gadaj, że się boisz czy owu masz, na pewno MASZ!!

Natka gratulacje :-)

Sysiq czekam z niecierpliwością na info ;-)

Bafinka z tymi grupowymi to nie tak łatwo, oni mają bardzo dobrze te umowy skonstruowane.. za leżenie związane z ciążą lub porodem zazwyczaj nie płacą.
 
Do góry