reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochane wejdę dopiero coś po 23 takie ma opóźnienie mój gin. Jest Panna co czeka już od 18.30 ...
 
Natka baaaaaardzo mocno się cieszę że wszystko u Was w porządeczku. W tym roku chcemy mieć dostarczane tylko takie dobre wiadomości:tak:
Sysiq &&&&&&&&&&&&&&&&&&&& kciuki mocno zaciśnięte. Daj koniecznie znać jeszcze dziś bo ciekawskie jesteśmy:-)
Bafinka z tymi ubezpieczeniami niestety jest różnie. W mojej ubezpieczalni też nie dostałam ani grosza ani za pobyt w szpitalu ani też za urodzenie martwego dziecka, nie mówiąc już o łyżeczkowaniu. W mojej ubezpieczalni za pobyt płacą d 7 doby w szpitalu, Jeśli chodzi o urodzenie martwego dziecka musi nastąpić po 24 tygodniu, a ja urodziłam w 19 więc znowu nic. A za takie zabiegi nic nie wypłacają. Ubezpieczalnia chętnie to nie wypłaca nikomu środków. Chętnie chce mieć tylko płacone... niestety

justi bardzo mi przykro w powodu Twojej straty. Dla Twojego Aniołka
[*]
Co do @ niestety z tym bywa różnie. Ja zabieg miałam 22 października a pierwszy okres dostałam dopiero 13 grudnia. Wszystko zależy od tego w jak zaawansowanej ciąży byłaś i jak mocno poszła w górę beta. U mnie się wszystko opóźniło, bo ja straciłam maleństwo w 19 tygodniu więc Ty powinnaś dostać szybciej. Jednak każdy organizm może reagować inaczej i tym, kiedy my dostałyśmy @ nie możesz się za bardzo sugerować
 
Ostatnia edycja:
Ania spokojnie. Twoje dziwcko da Ci właśnie to co bedzie Ci potrzebne. Czy Cię rozczaruje? Tak pewnie nie raz, ale przecież takie jest życie. Dziecko musi popełniać błędy by móc się uczyć. Taki maluszek gdy ląduje na Twojej klacie po porodzie zostaje związany z Tobą na zawsze i to na prawde się czuje. Nie potrzeba jakuejś zastraszajacej wiedzy. Zajmowanie sie nim wychodzi instynktownie. Zobaczysz. Będziesz najwspanialszą mamą dla Twojego dziecka.

Bafinka myślę, że tu bardziej chodzi o zapus jeśli jest związane z ciążą. Też tak miałam. Niestety nic się raczej nie da wskurać. Dla ubezpieczalni taryfikator jest święty, jednakże trzymam kciuki niech Tobie sie uda z odwołaniem.

Justi zapalam (*) dla Twojego Aniołka. Zostań z nami. Powspieramy dobrym słowem. Ja @ dostałam po 50 dniach gdzieś około, ale Franka straciłam w 19 tc więc jak piszą dziewczyny beta wolniej schodziła pewnie.

Natkaświetne wieści. Oby tak dalej.

Sysiq czekamy na wieści. &&&&& są oczywiście!

dziekuje Wam za glosy;)
 
No niestety nie udało się i tym razem.
Wszystko jest książkowe jednak w ciąże nie zachodzę.
Strasznie to przykre... ale nie możemy się poddawać.
 
Jestem po wizycie. Wszystko jest ok, dzidzia ładnie rośnie, serduszko bije także oby tak dalej... :-) ale stresa miałam niezłego... dzięki za kciuki, przydały się :**

Pięknie! najlepsze są takie wizyty!:tak: Ściskam mocno!

Tak wiem..nic nie piszę.. ale na początku Stelka nam sie rozchorowała a potem Święta, a potem wyjechaliśmy do znajomych na działkę..
 
MARTOCHA grunt że u Was wszystko w porządeczku. Ciesz się Stelką i pewnie ten Twój skarb pochłania cały Twój czas. To zrozumiałe i nie mamy o to pretensji:tak:

Sysiq bardzo mi przykro, zże tym razem się nie udało ale nie poddawajcie się, wkońcu musi się udać. Nie myśl tyle o tym, zróbcie sobie jakieś przyjemności i na luzie i zobaczysz że się uda:-). Kciuki cały czas trzymamy &&&&&&&&&&&
 
reklama
Kamkaz ale przecież w akcie urodzenia dziecka nie jest napisane w którym to nastąpiło tygodniu. Jest tylko adnotacja "dziecko martwo urodzone". Może też mogłaś się odwołać, bo przecież skąd oni mogli wiedzieć w którym tc rodziłaś.. ach, szkoda gadać co jest z tymi ubezpieczalniami czasami...

Bafinka jeśli masz ten zabieg w wykazie to bardzo dobrze że się odwołałaś.

Sysiq bardzo mi przykro że jednak się nie udało... :-( ale się naczekałaś na tę wizytę... Trzymamy kciuki za następny cykl, ten rok musi być przecież szczęśliwy :-)

Martoocha ale Stelka już zdrowa mam nadzieję? Jak tam u Ciebie, jak się czujesz?:-)
 
Do góry