reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Kochane zauważyłam dzisiaj guzek bolacy przy wejściu do pochwy.. Czy któraś miała coś podobnego? Dobrze ze idę jutro do gin bo mnie to zaniepokoiło.
 
Sysiq ja kiedys mialam cos podobnego tez przy dotyku bolalo,jak to wyczulam bylam przerazona ale po wizycie u lekarza okazalo sie ze jak tylko nie ma goraczki nie ma sie czym martwic.
Mialad niedawno jakis stan zapalny albo cos?
 
Karaiwina, głos na Liliankę oddany.
Potwierdzam, że uczucie do własnego dziecka jest niesamowite. Ja nigdy nie przepadałam za dziećmi, bałam się ich, nie miałam podejścia. A juz do takich małych w ogóle - z daleka. Dlatego też bałam się jak sobie poradzę. I to jest niesamowite, bo kocham Wojtunia nad życie, nie sądziłam, że można aż tak. Niesamowite uczucie, jakże jestem szczęśliwa, że mogłam go doświadczyć. Życzę Wam w Nowym Roku tego samego, przytulenia własnego Dziecka, największego daru.
 
Hej laski. U mnie w marcu minie rok gdy miałam zabieg. Będzie ciężko :( co do małych dzieci. To może wydam się dziwna, ale mnie noworodki nie ruszają. Ale takie dwumiesięczne już tak. Ale pewnie gdy urodze swoje to od momentu wyjecia z brzucha się zakocham :)
 
Aschlee czasem to nawet jakis pryszczyk podskorny moze tak bolec, zobaczysz po kilku dniach czy zszedl.

Ja juz glupieje, ten moj cykl jakis dziwny teraz, nie dosc, ze w ogole nie mam sluzu, zeby sie domyslic kiedy jest owulka to na dodatek testy wychodza dziwne..
Ilez moze wychodzic pozytywny test.. Dzisiaj mam 21dc
 

Załączniki

  • 1420184859291.jpg
    1420184859291.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 48
Izka87 bardzo bym chciała, ale niestety nie pomogę Ci w interpretacji tych testów. Nigdy z nich nie korzystałam i nie znam się na tym. Ja obserwuję śluz u siebie. Może kojarzysz NaProTECHNOLOGY??? Moja pani gin mi to poleciła i tak się tego trzymam. Nie masz może jakiś innych objawów owulacji? Może kłucie jajników czy pobolewanie???
 
Karaiwina głos oddany :-)

Izka moim zdaniem ten test jest negatywny-nie jest czasem tak że pozytywny jest tylko wtedy gdy kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej? Upewnij się w instrukcji ale z tego co wiem to właśnie tak jest. Moja koleżanka z innego wątku miała w jednym cyklu ponad tydzień widoczne dwie kreski więc czasem tak chyba bywa :-)

Sysiq ja też stawiałabym na jakiś pryszczyk, one czasem tak właśnie bolą. Akurat w tym miejscu co Ty nigdy nie miałam ale z tego co napisałaś tak mi się skojarzyło. Dziś u ginka się upewnisz :-)
 
syiq nie martw sie ja też raz miałam coś takiego tylko ze na na wzgórzu łonowym.... miałam wtedy z 15 lat więc nikomu nie powiedziałam a bałam sie bardzo.. ale samo przeszło po 2, 3 dniach nie pamiętam dokładnie...

Karaiwina mój głos też oddany
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Izka
ja też uważam że już po owulce u ciebie teraz trzymam kciuki za testowanie:)
 
reklama
karaiwina,małgonia dziękuje za Wasze wypowiedzi o miłości do dziecka,ja ostatnio właśnie się zastanawiałam czy aby będę dobrze zajmować się moim a co najważniejsze czy będę chciała bo nie chcę się zajmować "bo muszę"...czy będę je wystarczająco kochać,że poświęcenie każdej chwili jemu to będzie przyjemność a nie obowiązek.....no i tak rozmyślam...pragnę dziecka ale boje się że moje nowe życie nie da mi tyle satysfakcji ile oczekuje.
.....czy Wy też miałyście takie obawy?

Z drugiej strony cieszę się niezmiernie z każdego kolejnego dnia z moim Kropkiem pod sercem i coraz bardziej w to wierzę,że będzie miał szansę się narodzić:) choć to jeszcze daleka droga...

sysiq to pewnie nic poważnego:tak: ja też kiedyś takie coś miałam i znikło samo po kilku dniach....pewnie jakiś wstrętny pryszczak

izka ja Ci z testami nie pomogę bo nigdy ich nie robiłam

karaiwina już dwa głosy oddane;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry