reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Kochane śledze wasze losy caly czas!
Witam wszystkie nowe aniołkowe mamy i zapalam dla Waszych maluszków (*)


Madzia ja Cie pamietam! W koncu mialam Twoj brzuszek, ktory teraz nalezy do Pietrusi! Kto wie moze jeszcze do Ciebie wroci?!


Pietrucha musi byc dobrze! Przeciez masz nasz brzuszek! Czekamy na wiesci.

Małgonia jeszcze dwa tygodnie i bedzie po wszystkim, a właściwie wszystko sie dopiero zacznie! Bedzie cudownie zobaczysz! Poród zapomnisz bardzo szybko!


Pozdrawiam Was gorąco i za wszystkie bardzo mocno zaciskam kciuki!!!
 
reklama
Nanulinka ja już nie gratuluję bo gratulowałam już na lipcóweczkach :))

Dziękuję dziewczynki za pamięć - ja miałam strasznie ciężki tydzień, po pierwsze bolą mnie zrosty po cc....ból straszny, aż wylądowałam na IP,dostałam zastrzyk w dupę..który nie pomógł.... ehhh

a po drugie , w zeszłym tygodniu umarł synek mojej koleżanki więc 3dni ryczałam...

a dziś podglądałam dzidzie - rośnie jak na drożdżach :D
Dostałam skierowanie na test papa + USG -kto wie gdzie w wawie na NFZ można zrobić????

Doris nie panikować!!!! DO lekarza marsz!!! Jest dobrze!!!

Przepraszam, że wiecej nie napisze,ale nadal jestem zje...na psychcznie i fizycznie.
 
Dziękuję Dziewczynki, że mnie wspieracie ale ja póki co nie wierzę, staram się być spokojna ale mi ciężko. Powtórzę betę pojutrze, zobaczymy co będzie. (.)(.) bolą ale zawsze mnie bolały, nawet po stracie jeszcze przez jakiś czas więc to dla mnie żaden wyznacznik, mam też jakieś dziwne kłucia w macicy, takie pojedyncze czasami i one mnie niepokoją, bo w każdej mojej donoszonej ciąży takich nie miałam a teraz i przy Aniołku i przy biochemicznej je mam
Aha i badałam też dziś progesteron i mam 34,32. Chyba dobry? jak myślicie?

Gratuluję nowozafasolkowanym Mamusiom (Nanulika)

Rurka super, że wszystko dobrze!!!

Buziaki dla Was
 
Natka tak sie ciesze, ze kreseczka jest. Zaraz do listy Cie dopisze, a to znaczy, ze musi być wszystko dobrze. Melduj sie często. :-)

Rurka no no zaglądam i zaglądam, a Ty nic sie nie chwalisz! Najwazniejsze, ze wszystko ok. Sciskam Cie!

Huhu u nas taki ruch sie zrobił, ze szok! Sysiq, Neta, Ania, Ewik, Elka - mam przeczucie, ze zaraz na Was wszystkie pora, bo tyle brzuszków szczęśliwie noszonych nie było od dąwna. Przesylam fluidy ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Mika - 13 VI 2014 - Leon - juz na świecie
Kasiuchna - 12 VII 2014 - Oliwka - juz na swiecie
Karaiwina - 08 VIII 2014 -Lilka już na świecie
GalwayGirl - 21 X 2014 - juz na świecie
Madziorrek - 26 X 2014 Franiu - juz na świecie
Ameritum - 29 X - 1 XI 2014 - juz na świecie
Carollina - 07 XI 2014 - juz na świecie
Anncka - 29 XI 2014 Maciuś - juz na świecie
Annte - 06 XI 2014 - Maja i Adaś juz na świecie

Malgonia - 16 XII 2014 Wojtuś
Gochson - 23.01.2015
Angelstw - 17.02.2015
Agaawa - 03.03.2015 synuś Piotruś
Rurka - 14.03.2015
Pietrucha -
Michalina
Martoocha
Nanulika
90_natka -
 
Mika - 13 VI 2014 - Leon - juz na świecie
Kasiuchna - 12 VII 2014 - Oliwka - juz na swiecie
Karaiwina - 08 VIII 2014 -Lilka już na świecie
GalwayGirl - 21 X 2014 - juz na świecie
Madziorrek - 26 X 2014 Franiu - juz na świecie
Ameritum - 29 X - 1 XI 2014 - juz na świecie
Carollina - 07 XI 2014 - juz na świecie
Anncka - 29 XI 2014 Maciuś - juz na świecie
Annte - 06 XI 2014 - Maja i Adaś juz na świecie

Malgonia - 16 XII 2014 Wojtuś
Gochson - 23.01.2015
Angelstw - 17.02.2015
Agaawa - 03.03.2015 synuś Piotruś
Rurka - 14.03.2015 córeczka (ogłaszam konkurs na imię żeńskie bo pustka w głowie i sercu narazie...)
Pietrucha -
Michalina
Martoocha
Nanulika
90_natka


przecztałam was... ale przepraszam, nie mam siły poodpisywac... jestem zmęczona strasznie... ciężki dzień za mną... wizyta strasznie mnie wymęczyła... a jeszcze mój mąż pracę stracił dzisiaj... muszę się przespać i wstać z nową energią!

DORIS!!!! oko wielkiego brata patrzy i gani Cię za negatywne myśli!!!!!!!!!
(ps.. pamietacie... kiedys był taki program BIg Brother.. czy jakos tak... nie wiem dlaczego mi się przypomniało...)

nowym zafasolkowanym graaaatki

jutro napisze więcej buziaki kochane!!
 
Ostatnia edycja:
U mnie nie ma optymistycznych prognoz.. albo ciąża jest młodsza albo mam zagrożenie ciążą pozamaciczną.
Po prostu pęcherzyk ciągle mały bardzo a dziś 21 dfl.
Za tydzień idę na kolejne badania i wtedy zobaczymy co i jak.
Więc u mnie to jeszcze wszystko się okaże- jak na razie się nie wpisuję do listy. Co ma być to będzie- może jeszcze będzie wszystko ok;-)

Rurko- tak czułam że u Ciebie wszystko super! kamień z serca!
Nanu- kciukam:)
Pietruszko- jak tam?
 
Ostatnia edycja:
Hej:-)

rurka super!, szkoda, ze m stracil prace, ale widocznie tak ma byc i znajdzie lepsza...
martoosia jak pecherzyk jest maly, ale jest w macicy...to jest, wiec nie pozamaciczna....3 mam &&& w kazdym razie,

nanulka gratuluje, dolaczylas do starej ekipy zafasolkowanych!

doris spokojnie kochana, ja tez mialam te klucia, sprawdz bede , zobaczysz, bedzie dobrze:-)

malgonia tak wlasnie myslalam o Tobie, pamietam, jak tak niedawno marudzilas jeszcze, ze w ciaze nie zajdziesz, a tu tak zlecialo...!!! Wytrzymaj jeszcze troszke, juz koncoweczka:-)

pietrusia co tam u Ciebie, napisz, czy jescze Cie w tym szpitalu trzymaja.

mowilam, ze sie posypia kreseczki, to tak jak po moim brzucholku, byl wysyp hihi, teraz tez, bo Anncka moj brzucholek oddala, jeszcze kreseczki beda:-)

sciskam i podczytuje caly czas &&&&&&&
ewik, celta buziaki specjalne- mysle;-)
 
reklama
Do góry