reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Sykatynka witaj, zapalam światełko dla Twojego Aniołka
[*] ja z badaniami też nie pomogę ale dziewczyny na pewno doradzą:-)

Rurka najbardziej podtrzymuje mnie na duchu że przyrost jest ok. Wiem że wartości na tak wczesnym etapie są mniej ważne ale skłamałabym gdybym powiedziała że zupełnie o tym nie myślę...
a Ty kochana leż, odpoczywaj i oszczędzaj się tak jak lekarz zalecił! Ostrożności nigdy za wiele:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
rurka baaardzo wspaniałe wiadomości:-D:-D nie potrzebnie Cie nastraszyli:angry: ale ważne,że już się wyjaśniło:-D

pietrucha dasz radę,kibicuję baaaardzo,musi być wszystko dobrze,Dzidziuś urośnie,łożysko się podniesie i będzie wszystko książkowo:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

sykatynka witaj,dla Aniołka (*)
 
Póki co widać tylko malutki pęcherzyk w macicy. Ładny, okrągły, ale malutki. jak 4tc
Jutro i w pt mam zrobić betę.
Wg om to 5t6d :/ om 22.10
Owu test pozytywny 14dc
 

Załączniki

  • 20141202_195850.jpg
    20141202_195850.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 51
Nanu…ja mam bardzo podobną sytuację.. może owulka jednak przesunęła się o parę dni.. + jeszcze troszkę czasu zajęło zagnieżdżenie.. Trzymam ciągle kciuki!
Ja jutro też betę zrobię
 
witajcie dziewczynki:-)

pietrusiu
moje mysli sa prz Tobie, nawet jesli to gornolotnie brzmi, ale tak jest, modle sie za Twoj Cud . buzka

natka
wpadam rzadko, jakos ostatnio .... nie chce sie nakrecac :tak: gratuluje i mocno kciuki zaciskam

doris
kciuki zacisniete i gratulki cichutkie

nanu, matroocha gratulki i kciuki zaciskam

a swoja droga sliczny wysyp ciaz :-):-):-)

za ciezarowki trzymam kciuki
 
U mnie dzisiaj miły dzien był, a potem miałam stresa i bieganie po weterynarzach z kotem moim ukochanym. Padlismy juz obydwie ( obytroje z Piotrusiem) na pyszczki. Ale chyba jest ok, jutro jeszcze wyniki z krwi odbiore kota i podamy antybiotyk.

Takze przeczytalam co u Was, ale nie nam sił na odpisywanie. Wszystkie Was sciskam, ciesze sie z Wami i trzymam kciukasy!!!
 
Hej
Dziewczynki, prosze o kciuki! Zrobilam bete, wyniki beda po godz.14.
W poniedzialek beta 114.

Nanu, martocha...jak u Was beta?
Pietrucha...kciuki zacisniete! Bedzie dobrze!!!!

Buziaki dla Reszty Dziewczat!
 
reklama
Do góry