reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Dziewczynki! Na razie staram sie nie ekscytowac. Poleciałam na bete, bedzie wieczorem. I kupiłam jeszcze inne testy, żeby sprawdzić, czy tamten ze starości nie był wadliwy. Wklejam Wam oba. To 25 miu. To prawdziwy cud jest.

Rurka Kochana! Dawaj nam tu swojego tesciora, chcemy zobaczyć naocznie! Bedziemy razem rodzic!
 
reklama
Rurka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& juz nie za cien tylko za piekne grubasne II !!!!!!!!!!!!!!!!!

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa Agawa Kochanie z niecierpliwoscia czekam na wynik bety ale mysle ze to tylko formalnosc !!!!!! Az sie poryczalam buuuuuuuu ale sie ciesze!!!!!!!!! Cuda sie zdarzaja i to zazwyczaj wtedy kiedy najmniej sie ich spodziewamy !!!!!

Pozdrawiam Was Kobietki moje kochane i melduje ze zyje i jest jakos tak ok.
 
To nawet już ja się odezwę choć ostatnio mało mam weny na forum. Agawa masz moje mega kciuki!!! Będę czytać codziennie z zapartym tchem bo kibicuję Ci z całego serca!

Rurka i dla Ciebie też jakiś kciuk się znajdzie ;)

Pozdrawiam Was dziewczynki wszystkie!!!!!
 
Agawaaaa kochana!!!!! są dwie krechy jak nic... matko ale mam ciarki też sie poryczałam..... nawet nie wiesz jak się cieszę!!!!!!!!! trzymam kciuki i modlę się za Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja nie mam co wstawiać drugi test zrobiłam i NIC nawet cienia cienia... także czekam na @ i tyle ... ale to nie ważne... oby Agawie się udało!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

dzisiaj mija 5 miesięcy od śmierci mojej Haneczki... piszę to bo mam potrzebe o niej wspomnieć... i tyle... :)
 
Ostatnia edycja:
Madziorek jakoś staram się zaglądać ale nie za często-trochę postanowiłam nabrać dystansu żeby nie ześwirować w tej ciąży (a im bliżej końca tym trudniej) ale bardzo Wam wszystkim kibicuję, trzymam mocno kciuki i przeżywam każdą stratę..
 
rurka- wspomne Haneczke w dzisiejszej modlitwie....a co do @, to mam nadzieje, ze jednak nie przyjdzie&&&&&&&&&&&&&&&

Suana- pewnie już mega ciężko na końcówce co??:*- odpisałaś za nim skończyłam posta...;*

Elka - sciskam Cię przeogromnie.... Nawet nie pytam jak się czujesz, mam tylko nadzieję, że każdy dzień będzie przynosił kolejny promyk nadziei i ulgi&&&
 
Agaawa!!! O matenko! Jaka niespodzianka!! Dlugo zbieralam szczene z podlogi jak to zobaczylam!!!
Nie bede gratulowac, bo na to jeszcze bedzie czas! Napisze tylko ze ogromniw mocno zaciskam kciuki, wysylam cieple mysli w wasza strone i modle sie do wszystkich naszych Aniolkow zeby zaczarowali tak jak trzeba!!!
Koniecznie daj znac jak beta!!


Rurka - swiatelko dla Haneczki [*]
 
Dzieki Dziewczynki, ale na razie sie wstrzymajmy, bo wiecie. . . . Ale moj Mąż bedzie miał prezent na dzien taty! Łoooooo matko! Nawet bym nie przypuszczała. A teraz siedzę sobie i ryczę w poduszkę. Sama nie wiem, czy ze strachu, czy z radości.

Suana Kochanie! Musisz sie od czasu do czasu ujawniać, bedziemy kibicować Ci na końcówce. Daj znać koniecznie.
 
reklama
Agawa- moj Franek pierwszy raz na dzień taty dal tacie kopa;) Pierwszy raz od początku ciąży widziałam męża wzruszonego;))) ehh jak ja czekam na tę betę, jak na swoją:)))
 
Do góry