reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hello, a co tu taka cisza???
Mam nadzieje, ze staraczki ostro pracuja i wtedy to bedzie nieobecnosc wybaczalna ;)
A inne???

A no tak, przeciez w PL dlugi weekend. No to buziakuje:*
 
reklama
No właśnie starać sie i działać...

ja od czwartku w szpitalu tkwie...dostałam strasznego zapalenia od tego zęba wyrwanego które juz nawet na oskrzela zeszło...do tego gigantyczny ropniak na pół twarzy....co ja sie nacierpialam w tym tygodniu to tylko ja wiem......ale juz jest wiele lepiej....wlali we mnie tyle antybiotyku ze musi byc ok.
nawet sie zastanawiam czy tych paskudnych bakteri przy okazji nie rozgonili;-)

Pozdrawiam was kochane...

gdzie w ogóle jesteście?co tu taka cisza?
kto testuje?gdzie lista?

buziaki....
 
ojej aniu.... współczuję... na szczęście najgorsze za Tobą....

u mnie 36 dc............... nie wytrzymałam...... zatestowałam....

ja widzę cień cienia.... ale to chyba tylko moja wyobraźnia płata mi figla.... powtórka za dwa dni..... hmmmm czyli znając mnie nie wytrzymam i jutro znowu zrobię...:unsure:
 
Rurka cykle masz takie długaśne czy ten jeden "zacieniowany" ;-) taki długi? Bo to sugeruje &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Ania biedaku! jeść pewnie też nie możesz... Ech, się porobiło :eek:
A ja jutro mam wyjazd na szkolenie. Czarno to widzę: mała grupa, szefowa wiecznie czujna :dry: pewnie wywlecze wszystkie moje braki :zawstydzona/y: Pozdrawiam i postaram się odszukać listę.
 
reklama
Staraczki:
Joaro - termin niechcianej @ 21 kwiecień 2014
maqa - termin niechcianej @ 17 maj 2014
Rurka - termin niechcianej @ ok 17-30 ?? czerwiec
ewikewik - termin niechcianej @ ok. 02-04 lipca 2014
Neta - termin niechcianej @ 12 lipca 2014

POCZEKALNIA:
Sysiq - kwiecień 2014
Milczasia - czerwiec
Lisica - czerwiec/lipiec
doris - czerwiec/lipiec/sierpień 2014
Naala - lipiec
ania-lipiec/sierpień
Moniska82 -lipiec/sierpień
Agaawa - wrzesień/październik




Joaro, Maqa, Sysiq, Milczasia - co z Wami? Na radosne wieści czekamy :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry