reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Ameritum tylko listki. On ogólnie jest pod ochroną chyba, przynajmniej znajomy leśniczy mówił o zakazie zrywania, ale w ogródkach może rosnąć. Mogę spróbować ukorzenić, tylko powiedz mi jak :-D dziękuję za linki.

Dobranoc dziewczyny :)
 
Ostatnia edycja:
Elu nie opuszczam, tak jak napisałam mam Was w pamięci i zaglądam tu od czasu do czasu,
ale w moim życiu są ostatnio pewne zmiany i muszę sobie wiele rzeczy poukładać.
Staranek nie odkładam :-D i chyba wyluzowałam totalnie w tym temacie. Co ma być to będzie.
Tobie Kochana gratuluję z całego serca :-) odpoczywaj i ciesz się ciążą.
 
ameritum, e tam :-) książkowo przebiegająca ciąża minie ani się obejrzysz, później troszkę karmienia i naleweczki i wina będą jak najbardziej Twoje.

Elka beta przepiękna! Lecicie z koksem :-D i super. Niech młode rozwija się spokojnie, a Ty relaksuj się ile wlezie.

Lisica no niestety miałam i dłuższe cykle, ale jakiś czas temu....

maqa fajnie, że wyluzowałaś, że zajęłaś się pracą i że najwyraźniej spodobała Ci się (mam nadzieję!).

ewik, odpoczywaj, potrzebny jest czasami człowiekowi taki czas, żeby NIC nie robić. Zajmij się sobą, postaraj odstresować...
No i nie uwierzysz, kwas foliowy przyszedł już wczoraj, więc nie mam żadnej przerwy w łykaniu. Ściskam.

eska trzymaj się tam dzielnie w tym szpitalu. Już niedługo będziesz tulić Mikołaja i wszystko to odejdzie w niepamięć dość szybko. Mam nadzieję, że wszystko u Was ok i powolutku szykujecie się do rozładunku. Buziaki!
 
Ostatnia edycja:
Lisica, najprostszym domowym sposobem ukorzeniania, jest naciąć delikatnie nożem listek w poprzek ogonka 3-4 razy w kilku milimetrowej odległości i wsadzić ten ogonek do wody. Co 2-3 dni zmieniać wodę na świeżą. Po kilku dniach powinny pojawić sie małe wypustki świadczące o zalążkach korzeni. po 2-3 tygodniach bedą już długie korzonki i wtedy wsadzamy do ziemi w doniczce. Myśle, że do gruntu już po przymrozkach w maju. Przynajmniej ten sposób działa w przypadku różnych kwiatków doniczkowych. Wyczytałam że można tez kupić nasiona czosnku niedźwiedziego na allegro albo w sklepach ogrodniczych.

Myślę, że przy okazji rozejrzę sie za nasionkami, nie dość że pożywna roślina, to jeszcze podobają mi sie te zwarte zielone kępy, które rosnąc tworzy. Zasiałabym sobie w ogrodzie :)
 
Ostatnia edycja:
Heja ja tak szybciutko, gratuluję nowych fasolek bardzo się cieszę, staraczki do pracy i łapać fluidki, mamuśki pozdrawiam, i brzuchatki toczcie się dalej XDDDDDDDDD

U nas wszystko ok mamy w końcu ładne zapisy, cisnienie pod kontrolą, dziś mam USG zobaczę ile urósł mój bejbik no i co Wam powiem kurcze za tydzień i 1 dzień się rozpakowywujemy:) w szpitalu ok mam duzo koleżanek także leci czas:)))

buziaki i pozdrawiam Was ogromnie mocno:-):-):-):-):-)
 
reklama
Do góry