reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Celta, tak takie bardziej purpurowe te stokrotki, mocno purpurowe i puchate. Może się odsiały z czyjegoś ogródka z wiatrem i postanowiły rosnąć na łące :) I nie pisz mi o nalewkach! Własnie dojrzało nam wino z czernic, zeszłoroczne, a mnie nie wolno, ani kropelki :((( A ja tak lubię winko owocowe.

Madziorrek, no masz, widzę nie tylko ja dziś miałam bezsenną noc z nerwów. Miałam jakieś przeczucie że coś będzie sie działo i o 1:39 wstałam, nie mogąc spać i idąc do łazienki zauważyłam że na zewnątrz zapaliła sie czujka-światełko (czasami koty sąsiada włączają), podeszłam do okna i widzę, że ktoś przeskakuje przez naszą siatkę i ucieka. Na szczęście nic nie zginęło z podwórka, ale czego szukał do tej pory nie wiem. Zastanawiamy się nad instalacją jakiejś kamerki nocnej, bo niby samochód w garażu, ale tak jak mówisz jak ukradną czy zniszczą to szkoda, bo przeciesz może długo jeszcze służyć. Nie rozumiem złodzieji i włamywaczy.

Lisico, witaj. Myślę że znajdziemy wspólne tematy. My tutaj wszystkie po przejściach, ale dla niektórych z nas znów świeci słońce :) Także głowa do góry.
 
reklama
Dziewczyny nikt nie zaprzeczy że nie będzie ciężko. Ja jestem jeszcze na dość świeżo... Póki co czekam na @. Ale sama podświadomie chyba przesuwam starania, co chwilę coś dorzucam do listy - a to wakacje w lipcu, a to zrzucenie zbędnych kg, to i tamto... I wiem że będę bardzo drżeć jeśli zobaczę dwie kreseczki na teście. Dla mnie prawidłowo rozwijająca się ciąża zawsze będzie kojarzyć się z brakiem objawów. Z Danielkiem byłam tylko bardziej senna, a teraz wymioty, nudności, bóle piersi...
Ale po takich myślach przychodzi kolejna - że zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci. To było od małego moje marzenie i chcę je spełnić :)
Będzie ciężko, jednak trzeba próbować...
 
Małgonia, zachodzenie w ciażę w wieku lat 20 to nie to samo co zajść w ciążę 20 lat później, może się okarze, że Twoi znajomi się zdziwia? Nikomu nie życzę takich kłopotów bo to rozpacz straszliwa ale... Tak jak piszecie, wiekszość ludzi uważa, że ciaża to tylko chęci a potem różowiutkie bobo w wózku. A nie zawsze tak jest... Moja teścowa z nas kpiła, że do dziecka potrzeba 9 miesięcy. Tylko tyle. :dry: Tylko?
 
....ja słyszałam kiedyś,że o dziecko łatwiej niż o nowy garnitur:dry:

lisica ja miałam marzenie ba! miałam plany mieć troje dzieci....i o dziwo jeszcze trochę w to wierze:happy: ale z każdą stratą i mijającym rokiem mniej...
 
Ania musimy wierzyć. Ale musimy też znaleźć tę siłę i działać :)

Dziewczyny co można zrobić z czosnkiem niedźwiedzim? Dostałam kilka liści i szkoda mi je wyrzucić.
 
Czesc Kochane

Bardzo dziekuje za wszystkie mile slowa i za kciuki, stracha mam jak cholera ale mysle pozytywnie, w koncu musi sie udac:tak:


Gatto hejka Kochana milo mi ze o mnie pamietasz;-)musze przyznac ze od czasu do czasu podgladam Cie na 30-stkach:zawstydzona/y:Gattinka to juz pewnie pannica ucaluj ja odemnie:tak:
Maqa chyba nie chcesz powiedziec ze nas opuszczasz:szok:moze praca pozwoli Ci troche oderwac mysli od staranek i wtedy bec, czego ogromnie Wam zycze &&&&&&
Karo dzieki, pozdrawiam:-) duzo zdrowia dla Chlopaka kolezanki i dla niej duzo sily, ja tez mialam sytuacje ze bliskie mi osoby nie przyszly na wesele nie daly zanc co i jak i jeszcze jak sie wkurzylam to sie okazalo ze to wszystko moja wina i ze jestem bez serca bo im sie dziecko rozchorowalo a ja tylko chcialam zeby chociaz esemesa napisali co sie dzieje ehhh zycie
Anncka nie mysl tak, puste jajo nie wchodzi w gre koniec i kropka!!! z OM wychodzi 4t3d i termin cos ok poczatku grudnia:tak:


Carollina
ale Cie spioch ogarnal, mnie tak dzisiaj w robocie dopadlo ze moglabym zasnac na stojaco, oprucz tego objawow brak moze tylko piersi troche bola i strasznie skora mi wyschla:szok:
MadZiorek ale akcja z tym busem, szok!! Gadaniem Ojca sie nie przejmuj chociaz trudno przyjac taki cios od bliskiej osoby:-(
Neta mam nadzieje ze przed wyjazdem troche popracowaliscie no i po powrocie poprawicie i kto wie szansa jest;-)
Izka pozdrowionka i buziaki
Celtus nie ma opcji, nie zostaniesz sama, jestem pewna ze Ci sie uda tylko te twoje cykle moglyby sie cholercia skrocic:tak:
Miczasia witaj spowrotem i zycze szybkiego przeskoku z poczekalni do staraczek &&&&&
Agawa ciesz sie ze wyjazd sie udal szkoda tylko ze nie bylo wiecej czasu na relax, tance mowisz fajna sprawa wcale sie nie dziwie ze sie kolezanki rozszalaly haha:-Dmaj juz tuz za rogiem czekam na Ciebie Kochana &&&&&
Gochson dziekuje i pozdrawiam
Malgonia kciuki za przyszly tydzien &&&&&&&&& zagladaj do nas czesciej :*
Ania a to Cie skurczybyk wymeczyl, wspolczuje polowania:-D

Odebralam wyniki beta 950,40 a progesteron 25,38 za dwa dni powtorze bete:tak:umowilam nas do tego profesora na 16 kwietnia ciesze sie ze sie udalo moze juz cos bedzie widac. Pozdrawiam Foremki
 
Dziewczynki, bedzie dobrze bo musi byc dobrze... Nie wolno nam myslec inaczej.
Wiecie co ja sobie ostatnio zamowilam z empiku ksiazke. Polecam ja wam goraco bo jest naprawde wciagajaca. Napisala ja kobieta ktora przez dlugie lata starala sie o dziecko. Tytul tej ksiazki to "Surogatka, jak moja mama urodzila mi syna".
Naprawde warto przeczytac.
 
Lisica polecam. Przeczytalam na onecie jakis czas temu jej recenzje i doszlam do wniosku ze musze ja miec:) i rzeczywiscie nie zawiodlam sie. Sa fragmenty ze placze razem z autorka...
 
reklama
Elka - piękna beta!!! Moja pewnie dzisiaj też już na tym etapie skoro w piątek była prawie 500. No to jesteśmy na tym samym etapie praktycznie bo u mnie 4t2d ;) Dużo dużo pozytywnych myśli życzę Ci Kochana :*
 
Do góry