reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Cześć dziewczyny bardzo dawno mnie tu nie było, bo ... :( mój pies a właściwie moje słońce kochane zachorowało. Walczyliśmy 3 tygodnie, ale niestety nie udało się, odeszła 11 lutego. Leki mi się pokończyły, nie miałam czasu iść do lekarza, codziennie kroplówki , rehabilitacja psinki. Serce mi pękło na pół. Kochałam ją jak szalona :(
slonce.jpg
Cykl mi się wydłużył chyba, nie wiem. Czekam na @.
Pozdrawiam Was wszystkie mocno i serdecznie .
 

Załączniki

  • slonce.jpg
    slonce.jpg
    39,4 KB · Wyświetleń: 38
reklama
MAdziorku gratuluje pieknej bety no widzisz wszystko idzie ku dobremu, tylko to cholerne przeziebienie a kysz zarazo!!! Duzo zdrowko dla Was!!!

Aschleeeee czekamy!!!!co na wizycie????

Joaro piekna psinka, szkoda, wspolczuje Ci bardzo trzymaj sie!!!!

Eska czekamy na fotki Mikiego &&&&&&&&

Buziaki :*
 
joaro- mowilam o Tobie dzisiaj;* Witaj i tak mi przykro...;* miało być myślałam....
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja juz po wizycie...zrobili mi sterte badan juz mam dosc...niestety Trojaczkow niestety nie bedzie.Zostala tylko jedna Dzidzia za to silna z mocno bijacym serduszkiem.Przedstawiam Wam moj Skarb:
Zobacz załącznik 610750
 
Madziorrek jeśli dobrze zrozumiałam to masz dziś urodzinki. 100 lat i oby do października 2w1
Joaro przykro mi z powodu odejścia Przyjaciela!
Ashlee ​wspaniała wiadomość i jaki piękny uśmiech na zdjęciu :)
 
reklama
Aschlee super, ze serducho bije! Nudnych 8 M-cy życzę!
Madziorku beta extra, a Ty się kuruj i sto lat!!!
Agawa nie trac nadzieji! Ja mocno trzymam kciuki!

Ja dziś po wizycie. Mój brzuszkowy lokator ma już prawie 8 cm:) I na tym etapie wszystko jest wporzadku. :) Dziś krok do przodu tesciowa wie, a w piątek jadę z mama do lekarza to jej powiem. Już postanowione! :)
Pozdrawiam !!!!!
 
Do góry