reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Eska Mikolaj urodzi sie 4 dni dokladnie przed naszymi pierwszymi urodzinkami.super.Pozdrow Izke od nas
Pietrucha wielkie wielkie, ogromne kciuki za wizyte.Jasne ze marzec twoj.niezapomnij o brzuszku Ozil ze oddaje, wlasnie gdzie ona sie podziewa?
Aschlee super, trojaczkow niebedzie ale bedzie zdrowiutkie groszek albo groszkunia:-)na kiedy termin wyliczony?
Madziorek spioznione ale najszczersze zyczenia no i oczywiscie nudnej ciazy.Beta super, lez i sie kuruj i bedzie super.a u ciebie jaki przewidziany miesiac?
Agawa za czwartek.ogromne kciukasy&&&&&&
Karaiwina jejciu 8 cm to juz tak duzo.super
Pochwalcie sie swoimi brzuszkami dziewczyny
Maga ta marzec&&&&&
Caroline a moze dacie rady jakos podzialac
Mika hop hop! Wyslalam ci zaproszenie na facebooka:-)
 
reklama
aschlee fasolinka piękna,serduszko bije:-) wspaniale &&&&&&&&&&&&&&&&

eska super,że u Mikołajka wszystko ok,ha,ha... dupką się obrócił:-D:-D:-D do mamusi???nie ładnie:-D miłego spotkania!!

madziorek 100 lat!! i spełnienia marzeń!!!!!! spóźnione ale baaaardzo szczere!!.a jak sie czujesz,lepiej już?

pietrucha za wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&,daj szybko a znać co powiedział gin:tak:...........a tu mają jakieś porąbane przepisy,że podobno nie ma wskazań do narkozy przy histero ale zdziwiona byłam,że znieczulenia miejscowego też nie dostałam bo przecież nawet przy blombowaniu zęba się daje..ech ale co tam.....było minęło...dałam radę.............teraz jeszcze tylko ten kariotyp mi został no i może więcej jakiś badań genetycznych mi zleci p.Angela ...no i plemniczki
Właśnie..jak to jest -kiedy robi się V-leiden ,analizę chromosomu X LUB Y albo mutację genu CFTR???dopiero jak coś nie tak w kariotypie wyjdzie??czy od razy można??


​Pozdrowienia dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
same dobre wiadomosci ostatnio;*** Pietrucho nasza kochana, tak się cieszę.... No i staraczki--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czuję, że dzidzi się rozwija, wraz z chorobą niestety....

Wszystkiego dobrego kochane;*
 
Pietrucha to trzymam kciuki za wizytę i wysyłam fludy. Łap na marzec się przydadzą~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Madziorku to super, że czujesz się ciążowo. Ja wiem ile ulgi przynosi takie poczucie... W tej ciąży ja też czuję się ciążowo i bardzo się cieszę, bo w poprzedniej nie czułam się nic, a nic jak w ciąży...
Eska toż kwiecień już nie bawem;) Ja wczoraj sobie uświadomiłam, że do sierpnia zostało pół roku i tak rozplanowuję już jak nazbierać na wyprawkę;)

Dziewuchy pozdrawiam Was serdecznie wszystkie i tym, którym potrzeba przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~, a pozostałam buziaki i dla waszych dzieciaczków:*
 
Hej LAski melduje sie...Eseczko toz to lada moment, super!!!!Oooo jacy mili goscie Wam sie szykuja buziaki dla Izki i Igorka :* Pietrucha &&&& za wizyte marzec tez juz za rogiem! Madziorrek chorowitku duzo zdrowia dla Was!! Ania nie pomoge z tymi badaniami bo pojecia nie mam co i jak...buziam wszystkie moje kobitki :****
 
Laseczki, jako że długo czekałam to postaram się pomagać w tej zabawie w berka-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brzuchatki i mamuśki;*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

No i pięknych snów;****
 
No właśnie także sexić się sexić nie opierdzielać ale patrz Madziorek w sumie staaraczek mało na forum wieczorem i dobrze xddddd
 
reklama
Pietrucha już rozumiem. No jeśli chodzi o opiekę w ciąży to też bym pl wybrała gdybym miała większy problem bo u mnie raczej Hashimoto to główny problem
Madziorrrek co Ci dokładnie jest? Kaszel czy temperatura?coś lepiej? Kiedy planujesz usg?
 
Do góry