reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Madziorek wielkie gratulacje, aż mam ciarki na plecach

A ja wracam do was po chorobie, oj było ciężko, grypa dopadła mnie i mojego syka, ale na szczęście już wracamy do zdrowych i wesołych. Idę dziś do ginekologa na badania po zabiegu i zastanawiam się czy pytać się o te wszystkie badania które wyczytałam, i nalegać aby je zrobić ?
 
Madziorek :-D &&&&&&&&&&&&&&&&&

eska a może jakieś zdjątko Mikołajka nam tu wkleisz? za wizytę&&&&&&&&&

aschlee a Ty nie miałaś przypadkiem dziś wizyty????..i jak?czekam:-)

celta co to był za koncert??pokoiki świetne:tak:

mika,ewik,karaiwina,agawa,maqa,michalina,magda,marcela,martocha,galwaygirl,lili i....reszte POZDRAWIAM
 
własnie prześledziłam forum. Dolączyłam z celta w sierpniu. Eska dowiedziała, się wtedy, że jest w ciąży:)) Zaczęla z napradę z fest betą ponad 2000 chyba;))) No i takie to odległe się wydaje... hihi

A moj gin mi dzisisaj przez tel powiedzial, ze taka infekcja nie wrozy nic dobrego ciazy;/ to co ja mam zrobic jeszcze pytam sie?? juz jem tyle czosnku, cebuli i innych ze smierdze tak , że czuć na Podhalu u Eski:)))) kurde;/ nic chora czy nie chora tym razem się uda bo czmu niby ma się kurna nie udać????!!!!???


Buziam wszystkie mamusie, wszystkie zaciążone ( w ty Agawe) caluje w brzuszek, a dla staraczek------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
madziorek nie martw się tak kochana,odpoczywaj dużo i nastrój się pozytywnie,nic więcej już nie zrobisz a optymistyczne nastawienie też jest bardzo ważne....a ten lekarz to coś za bardzo straszy:crazy: przeziębienie na pewno nie sprzyja ciąży ale bez przesady nie zabija!...wszystko będzie dobrze...nie długo poczujesz się lepiej,buziak:happy:
 
Madziorrek, no bez jaj. Nie Ty pierwsza w ciąży bardzo chorujesz. Kobiety z rakiem, po chemioterapii zdrowe dzieciaki rodzą, więc bez przesady. Mnie tylko martwi, że ŁAZISZ ZAMIAST WYGRZEWAĆ SIĘ W ŁÓŻKU!!!! ZA 8 MIECHÓW NALEŻY CI SIĘ LAŃSKO W OBOLAŁY PO PORODZIE TYŁEK! I tyle w tym temacie :cool2:
Eska, hop, hop :-)
 
ewik ewik ja nie wychodzę z domu;** siedze jak piesek sama dziś , mimo że mam urodzunki bo nikogo nie wpuszczam, co by mnie nie zaraźili. Ale i tak jestem dobrze nastawiona;)))))))))))) Musi być mega dobrze;-);-);-);-) A Ty Ewik masz juz piewrwsze objawy jakies??:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, pierwsze objawy starości. Po roboczym weekendzie i dzisiejszym kołowrotku od rana tak jestem zmeczona, że nie mam siły się w siebie wsłuchiwać...
 
Do góry