reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Madziorrek 100 lat!!!!!!!!!
Joaro, zwierzaki to część nas samych... Miłość to miłość. Przykro mi...
Aschlee... najważniejsze, że rodzina się powiększa! Smutki na bok, świętujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eska babo, gdzie się podziałaś? Martwić się zaczynam...
:eek:

A gdzie wieczorna porcja fluidów dla walczących, hę????????????

 
reklama
Ja tak tylko na chwilke.

Ashlee
- piekna pierwsza fotka :) szczesciara :) gratuluje kochana :)

Madziorek
- najlepszego jeszcze dzisiaj :) super beta :) Tak sie martwilas, a widzisz jak pieknie przyrosla :) teraz tylko kuruj sie, zeby to chorubsko poszlo - a kysz! :)

Agawa - moze Ty jak Madziorek nasikasz wczesniej??? juz nie moge sie doczekac dobrych wiesci od Ciebie :) kibicuje &&&:)

Karaiwina - super ze wszystko w porzadku :) Mama na pewno sie ucieszy ze wspanialej wiadomosci i na pewno doda jej to duzo sił do walki z chorobą :)

U nas paskudnie. Nie tylko pogoda, ale nowy wirus pod tytulem: grypa żołądkowa. Mikolaj byl tylko 2 dni w przedszkolu, ale byl oslabiony i go dopadla. Od soboty biedaka goni... :( U dziecka kolezanki trwalo tydzien... :(
Mnie z moim K tez cos chyba bierze... oby sie nie rozkrecilo :) choc mysle, ze my bardziej damy sobie z tym rade niz Mikolaj... Problem tylko w tym, ze u mnie wlasnie zaczynaja sie dni plodne, a my z bolacymi brzuchami...:eek: chyba ten cykl przepadnie...

Pozdrawiam Was dziewczynki... nie sciskam zeby nie zarazic ;-)
 
Heloł wieczorową porą!

Madziorrek - piekny prezencik sobie na urodziny zafundowalas. :)) sto lat i bezproblemowej ciazy, a dzidziusia z 08 października Ci zycze jak ciocia Aga:))

Aschlee - jeeee! Jest zdrowa cudowna i fotogeniczna Fasolka. Gratuluje serduszka!

Eska - No gdzie jestes? Martwimy sie!

Carollina, nie ma sensu testować wcześniej, bo ja biorę ovitrelle czyli zastrzyk z bhcg co 3 dni, a on pokazuje II. Wiec do czwartku musze wytrzymać. Ale spoko, nie ludze sie zbytnio. Tylko juz zmęczona jestem tymi lekami i tym opuchnieciem w okolicy brzucha od progesteronu. Następny cykl spoczywam całkiem, bo zwariuje.

Milych snow Kochane moje. Sciskam Was i śpiewam Wam kołysanki do snu.:tak:
 
Kochane ciocie jestem wyszłam dopiero z gabinetu o 21 i zanim wróciliśmy z Krakowa była 23 i byłam mega padnięta, u nas wszystko ok niestety nie ma zdjęcia bo się nie mierźliśmy w tym tygodniu Pani doktor stwierdziła, że nie ma sensu bo 2 tyg temu był mierzony ino mi go pokazała wystawił tyłeczek i tyle go widziałam;))) Ustalilismy termin cięcia na 9 kwietnia;))))
A do mnie dziś Izka z Igorkiem przyjeżdża !!!!!!!!:-):-):-):-)

Aschlee- cieszę się że jest zdrowy silny dzidziuś z bijącym serduszkiem to jest teraz najważniejsze i dbajcie o sibie

Madziorku sto lat sto lat spełnienia marzeń i żeby ta mała nasza fasolinka zdrowo rosła a Ty odpoczywaj i leż z nogami do góey i spróbuj może inhalacji co????

Ewiku kochany jestem jestem dziękuję za troskę i łap kochana fluidki najmocniejsze i najporządniejsze jakie się da:-):-)

Agawa - trzymam nieustannie kciuki i ślę równnież fluidki dla Ciebie :-):-)jak się czujesz w ogóle???

Caroline - kurcze nie wiem bierz jakieś leki , energetyki i działajcie;))) trzymam kciuki

Madzia - pozdrawiam Was z Zosieńką

Elka - buziaki za Ciebie również trzymam kciuki ;)))

Maga - no to kiedy te prawdziwe staranka zaczynasz???

Karaiwina - super trzymam kciuki za twoją mamę myślę, że ja podbudujesz i wszytsko co złe minie i doda jej powera;))))

Celta - fajna kolorystyka tak wesoło, ale dzieciaczki będa miały cudownie, całuję Cię mocno mocno :)*

Joaro - witaj masz kilka karnych jakbyś chciała wiedzieć:p

Ania - jak tam jaki dalszy plan działania teraz z badankami??

Ancka pozdrawiam serdecznie:)

Mika - co tam U Leosia???

Każdą z osobna całuję gorąco i pozdrawiam ;))) i lecę coś ogarnąć żeby Iza się nie wystraszyła bajzlu:p, a siebie przede wszystkim żeby się Igorek cioci nie wystraszył;)))
 
Ostatnia edycja:
oh Eskaaa.... Jak ten czas zapierdziela. Cudnie, pieknie!!!! A inhalować się ihaluje, ale n ie pomaga nic;/ Ale nieważne, przejdziemyz kropkiem i to;))) ahhh ahhh już 9 kwietnia dołączysz do naszych ziemskich mamuś, jakie to piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziekuje Dziewczyny za mile slowa :*
Eska to juz nie daleko :szok:ani sie obejrzysz i bedziesz miala swojego Szkrabka przy sobie...ale ten czas szybko leci:tak:
 
hej dziewczynki!


Malgonia – oczywiście, że marzec jest nasz! Nie ma innej opcji! Chyba, że dzisiaj moja lekarka będzie miała inny pomysł…
Galwaygirl – plany mieliśmy piękne.. Jak Staś się urodzi, jadę z nim do Uk do męża.. ale jak wiemy wszyscy, plany musiały ulec zmiane… Na teraz plan jest taki: ciąża + super poród + super zdrowe dziecko = wyjazd do uk ;) I tam zostaniemy na parę lat zapewne.. A na odległość nie jest łatwo… ale dajemy radę ;-)
Ania – rozmawiałam wczoraj z genetyczką, o tym, że robi się histeroskopię bez usypiania.. powiedziała mi, że nie wyobraża sobie tego.. Więc szacun dziewczyno!:* Jak się czujesz? Co planujesz dalej?
Celta- pięknisioo;) Moja koleżanka właśnie za 8 dni ma rozprawę i jak wszystko dobrze pójdzie, będą mieli upragnione dziecko.. Wszystko niestety długo trwa – jak sama wiesz najlepiej.. Dopingujemy ci tu mocnoooo mocno :*
Madziorek – piękna betttaa!!! ;-) Buziaki w brzucholek, niech ślicznie i zdrowo rośnie! I lekko spóźnione, ale wszystkiegooooo najlepszego skarbie:* Niech spełnią Ci się najskrytsze marzenia!
Joaro - bardzo przykre, że Twój piesek odszedł… Trzymaj się!
Aschlee – ale śliczny dzidziuśśśśś!! Boże, jak ja kocham takie zdjęcia i ciążowe brzuchy ;-)
Karaiwina- to już całkiem duży bobas! Ekstra
Eska – buziaki w mój brzuchol ;-) Nie wiem dlaczego Pani chce ciąć w kwietniu, skoro ja brzuch mam przejąć w marcu… Hę?! ;-) Buziaki dla mojego słodziaka!


Ale tu chorowicie, a SIOOoooooOOOOOooo Wszystkim wirusom!!!
Ja byłam wczoraj u genetyka, a dzisiaj do ginekologa ;) Jak już będę po wizycie, mam nadzieję - szczęśliwej - napiszę wszystko co i jak ;)
Buziaki mamuśki!
Buziaki Starczaki!
Buziakiiiiii wszystkieee :*:*:*
 
reklama
Do góry