reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Tak eseczka byłam, robiłam prolaktyne, tarczyce, fsh, lh, morfologie, badania ogólne moczu i wszystko okej.
Także już sama nic nie wiem :)
 
reklama
sysiq po to tu jesteśmy żebyś mogła się wypłakać....trzeba z siebie wyrzucać swoje smutki na bieżąco ,pamiętaj,że my tu zawsze postaramy Cie jakoś wesprzeć....................czas tak szybko leci,że zobaczysz ani sie obejrzysz a będziesz mogła znowu się starać,podreperujesz sie trochę a potem rach-ciach i wszystko pięknie się uda:tak:póki co skup się na przygotowaniach do ślubu nasza Młoda Panno:-).................ha i pomyśl,że możesz jeszcze zaszaleć podczas swojego wieczoru panieńskiego:tak:
 
Kochane ja Was czytam ale mam lekkiego doła i dziś płaczę sobie, więc nie chcę Wam zasmucać!!

Eska jesteś the best!!! Twój chlop to musi mieć niezłe jaja z Tobą :D
 
No pięknie... do kupy wszystkie i to już!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Coś nam się dzieje w życiu niedobrego... a olać to!!!! Doły niech się już od nas odstosunkują!!!! Przecież zasługujemy na szczęscie!!! Kto jak niemy ja sie pytam?!? Do boju do boju do boju...;*
 
Wchodzę, czytam i co widzę? Same doły! Kochane popłaczcie sobie dzisiaj porządnie i jutro wszystkie się budzimy z uśmiechem! :)
Ja jak postanowiłam tak zrobiłam i kupiłam od razu 5 bodziaków dla mojego malucha! A co, niech leżą i czekają :) Tylko rozmiar wydaje mi się jakiś taki malusieńki, chociaż na metce mają 0-3 m-cy..
 
Madziorek - nie zazdroszcze tych wychodzacych osemek, choc ja mam to juz za soba (na szczescie) , bo dluuugo sie z nimi meczylam zanim calkiem wyszly... Uwazaj tam na siebie...

Ania - zakupy? Warto czasem w taki sposob wprawic sie w dobry nastroj :)

Sysiq - nie zalamuj sie, bedzie dobrze, mam nadzieje, ze w PL wszystko sie wyjasni :) Ania ma racje :)

Ewik, Michalina - to miejsce nie jest tylko na wesole rzeczy o czym juz na pewno sie przekonalyscie... i wlasnie dlatego powinnyscie pisac, nawet o smutnych dla Was rzeczach...

Ewik - przyjdzie taki czas, kiedy i Tobie beda inne zazdroscic... Trzymam kciuki :-)

Michalina
- placz jesli tego potrzebujesz... to normalne... ja tak wyladowywalam emocje, nawet i teraz czasem sie zdarza, choc juz rzadziej... (staraj sie nie plakac przy Wiki, bo ona tez bedzie sie denerwowac, bo nie bedzie wiedziec dlaczego mama placze...)
Jesli moge Ci cos polecic - wyrwij sie gdzies SAMA, nawet na godzinke, na zakupy (kup sobie jakas bluzke, krem, stanik - cokolwiek) na kawe z kolezanka (przeciez tatus tez bedzie umial sie zajac coreczka) Sęk w tym, zebys wyrwala sie gdzies bez Wiki, pomyslala takze o sobie, tak tylko, zeby naladowac akumulatory... Sprobuj, naprawde dziala... Bo szczesliwa mama, to szczesliwe dziecko :tak:

Suana - widze, ze zakupy udane:) i super :) bodziaki zawsze sie przydadza...a co ! :)
 
reklama
Heloł!

Na mnie tez kut.as podziałał i sie melduję. Ja mam świetny nastrój i zarażam.jakos to szkolenie upływa bardzo miło, super ludzie, zero spinki, nie mam przejściówki do kontaktu aby podladowac telefon, wiec klienci mogą sobie do mnie dzwonić do woli, i tak sie nie dodzwonią:)):-D

do tego dzisiaj kolacja całkiem smaczna jak na UK, z widokiem na Tamize. No żyć ńie umierać. Martwi mnie tylko fakt, ze zanim wejdę na wagę w domu, to trzy dni głodówki musze zrobić:)):szok: ale to tez mnie mało martwi! Ha!

I dziekuje Wam, ze niby taka światowa jestem, ale niestety nie bardzoo... Tylko w pracy, alenocuje w hotelu przy lotnisku, wiec za bardzo nie pozwiedzam:)) i tak zawsze. - miejsce piękne, co z tego jak ńiewiele widzę:)) nie macie co zazdrościć. Jak wszystko są plusy ujemne i plusy dodatnie:))

koncze, bo mam 2% baterii, i chce wysłać....

CALUSY !
 
Do góry