reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Witam sie i ja :-D

Bylam na becie, wlasnie wrocilam do domu... wyniki ok 20... rano nie moglam pojechac.... wczoraj wieczorem pobolewal mnie brzuch jak na @, juz myslalam ze dostalam @ ale nie... czulam takie cieplo, a dzis jakis dziwny skurcz mi sie pojawil ktory promieniowal do plecow... nio nic czekamy na wyniki...

marce_la dzieki za slowa otuchy :-)
 
reklama
Marcela - to mamy taki układ - Ty rodzisz 19-tego, a ja sie 19- tego dowiaduje, ze jestem w ciazy:))) ale byśmy były czarownice:)) hehe....

Madzia - przepiękny pokoik. A kwiatki najpiekniejsze. Ja nigdy takiego mieć nie będę, bo u nas dwa pokoje tylko. Ale to nic, i tak sobie damy radę.

Michalina, czyli wszystko sie pięknie układa, nic sie nie stresuj juz. &&&&&

Karaiwina - a co tam u Ciebie?

Ja dzisiaj ide na aerobik, musze jakoś odreagowac.

Buziaki dla Was wszystkich.
 
Michalina no mam nadzieję, że na Wigilię już wrócimy. Ale ja już tak bardzo bym chciała mieć go przy sobie. Ja wizytę mam w czwartek, więc dowiem się więcej. Ale widzę, że u Ciebie też dobre wieści. Może wszystko samo się potoczy bez zbytniej ingerencji.
Olusia czekamy na dobre wieści :)
Agawa to jesteśmy umówione :) czarujemy :) tak strasznie mocno chciałabym oddać Ci swój brzuch przed świętami!!!
 
A u mnie hmm...
Czekam do @, a potem do kolejnej styczniowej i ruszam do dzieła, choć nie powiem mam wiele wątpliwości. Czy już czy nie zaczekać jeszcze, bo mam umowę w pracy do lipca i boje się, ze gdyby się nie powiodło to mi po prostu nie przedłużą umowy... Z drugiej strony chcą mnie rozwijać i nawet umowili mnie już na rozmowę rozwojową i znów wątpliwości czy czekać czy nie... Mój M nie chce czekać. Powiedział, ze wstrzymany się do czasu aż ja będę gotowa, ale praca nie moze żadnym wyznacznikiem...
Och sama nie wiem...
 
Witajcie


magda pokoik marzenie

bakalia powodzenia w rozmowie z mężem,jak będziesz robiła wigilię u siebie to na pewno będzie Ci się chciało przygotowywać

marcela teraz odliczanie do 19.12 maksymalnie

michalina to super,że się normuje,pewnie wyluzowałaś trochę brawo!!! już nie długo..

olusia czekam na wyniki Twojej bety &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

agawa bardzo dobry ten plan z przejęciem brzuszka od marceli :-D:-D ja też czarujęęęęęęęęęęęęęę!!!!

maqa,ewik,karaiwina,izka,eska,maku buziaki!!

mika pierwszy dzień w pracy zaliczony,oczywiście nie obyło się bez czyjejś wpadki,szef innego działu (nie wiem skąd wiedział o ciąży) przyszedł mi pogratulować :shocked2: wytłumaczyłam mu co i jak,zmieszał się,przeprosił...a mi się łezki puściły oczywiście...ale poza tym było ok...gorzej z rana,ziewałam chyba z 3 godziny:-D

A mnie coś jakby na @ brało,czuję już cycki i nerw na byle co...w sumie to już czas 06.12 mija 28 dni....no zobaczymy w ogóle strasznie mnie wysypało nigdy żadnych pryszczy nie miałam a teraz?hormony chyba co?

Mój M ma urodziny 06.12 no i robimy je u nas w domu,jakoś przeżyję,trzeba się czasem poświęcić dla dobra małżeństwa.........ale jakiejś fajnej rozładowującej rozmowy wciąż nie przeprowadziliśmy:no: cały czas coś wisi w powietrzu


Pozdrawiam!!


 
Ostatnia edycja:
Mika to jest naklejka :) Trochę zmodyfikowałam oryginał, żeby ładnie ścianę wypełniło :)

Marcela późno, ale przynajmniej wiesz kiedy to będzie. U mnie niby na 10.12 mam się szykować, ale coś czuję, ze wyskoczy w podobnym terminie do Twojego.

Michalina my mamy pół bliźniaka, więc łącznie 5 pokoi, więc mogliśmy od razu urządzić, chociaż łóżeczko obecnie stoi w sypialni, żeby blisko było. Cyknij koniecznie fotkę! Lubię oglądać te pokoiki/kąciki dzieciowe :)
 
Jaki jest koszt takiego zabiegu, jeśli mogę spytać? Bo tego na kase nie robią?

1700 zł plus każda konsultacja przed i po zabiegu po 150 zł..
jesteśmy już po, ale facet po zabiegu laryngologicznym to jak stado przeziębionych facetów, przysiegam,, że Św. Piotr straciłby nawet cierpliwość :-p a moja jest już na wykończeniuuuuuuu

Olusia i jak tam??? bo sama siedze jak na szpilkach &&&&&&
 
reklama
Przepraszam, że napiszę tylko o sobie, ale .... jutro wizyta u lekarza. Denerwuję się. Ale jestem pozytywnie nastawiona. Objawy tak mi dokuczają, że musi to być dobry znak. Zdziwię się jeżeli okaże się coś nie tak. Ta wizyta śni mi się po nocach od kilku dni. Jutro dopiero o 17tej - po pracy. Najgorzej jutro w pracy będzie mi ten czas przetrzymać.

Pozdrowienia dla wszystkich!!!
 
Do góry