reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Maku 3mam kciuki wszystkim co trzeba;*

mika- dziekuje wyjazd fajowy

Olusia &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dzisiaj mi moj doktorek powiedzial ze jesli owulacja nie wypadnia na weekand to bedzie inseminacja juz gdzies za tydzien;))))
 
Ostatnia edycja:
Chyba zwariuje, jeszcze nie mam wyniku.... chyba oszaleje.... :oo:

Ostatnio mialam szybciej wynik bo mialam robiony w piatek i pewnie mniej pracy mialy panie... a dzis wtorek moze wiecej hmmm... juz chyba sobie tak to tlumacze....
 
Ostatnia edycja:
trzymam za Was mocno kciuki, ja mam wizytę dopiero 13grudnia.. i ew. prywatną z usg przed samymi świętami ;D

dziś dowiedziałam się że kuzyna żona w nie pełnym 6mc (dziś na usg) dowiedziała sie że ma przodujące łożysko, lekarz ją nastraszył.. biedna się denerwuje..

spokojnej nocy, i trzymam kciuki za Was wszystkie. widze kilka grudniowych bobasów będzie ;D
 
Iza dziękuję za info. Domyślam się, ze zabiegi robi się tylko w nielicznych miejscach... Hmmm
Ania, ja też potwornego trądziku dostałam w ciaży, pare miesięcy po było strasznie a i teraz po roku nadal mi miejscami sieje, pomimo miejscowego leczenia... Ech, wszystko na raz nie?:szok:
Madziorrek, Oluśka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Olusia - i jak?????

Karaiwina - Praca jest oczywiście ważna, w czasach gdy naprawdę trzeba ją szanować. Ale z drugiej strony tak kalkulując praca czy dziecko - zawsze będzie coś i decyzja o dziecku będzie odkładana na później. Więc ja jestem za Twoim mężem :)

Magda - no w końcu! Śliczny pokoik. Ależ super te sówki. Jak będę urządzać pokoik dla maluszka, też wybiorę sówki, bardzo mi się podobają i pojawiło się coraz więcej dodatków z motywem sówki. A te naklejki są śliczne. Gdzie je kupiłaś?


Aniu- będziesz pochłonięta przygotowaniem imprezy, zajmiesz czymś myśli. Mąż będzie szczęśliwy,a zobaczysz i Ty się trochę rozerwiesz. Wiem, że faceci inaczej postrzegają nasze straty, ale to nie znaczy że ich to nie obchodzi. Każdy na inny sposób przeżywa i na pewno Twój mąż przeżył z Tobą te ciężkie chwile, ale jak to facet nie chciał pokazywać po sobie. Zresztą co by było, gdybyście oboje się rozkleili. Szczera rozmowa jest potrzebna, ale przyjdzie na nią pora, musisz chcieć i Ty i mąż.


Maku - &&&&&&&& za wizytę.Serduszko będzie biło jak dzwon.


Izka, daj znać czy zabieg był skuteczny,. Mój też chrrrrrrapie.

 
Do góry