reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

maddlena moze nie wszystko stracone....

Madziorrek udanej zabawy andrzejkowej
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif


Aschlee25 przykro mi bardzo kochana.... :-(
 
reklama
mika udanej parapetówki

madziorek Tobie też życze wspaniałego wypoczynku w górach...........i zazdroszczę:happy:
nie zapomnij lać woskiem

maqa szybko zleci i M bedzie znów przy Tobie......no i masz nas:happy2:

neta trzymam &&&&&&&&&&&&&&

maku juz nie długo i Twój brzusio będziemy podziwiać:tak:

celta jesteście cudowni,dacie radę,będziecie wspaniałymi rodzicami dla tych dzieciaków,super,że podjęliście taką decyzję....gratuluję

maddlena póki nie ma @,miej nadzieję

aschlee nie smutaj,nowy cykl i nowa nadzieja,w końcu musi się udać....to nie toto lotek:-D głowa do góry

eska,olusia buziaki

pietrucha nie wiem czy czytasz ale ja też bardzo ściskam,pozdrawiam i całuje....i czekam na wieści od Ciebie:happy:
 
Ostatnia edycja:
DZIECZYNY DZIĘKUJĘ ZA KCIUKI, JAK NA RAZIE -POMAGAJĄ. ALE CIĄGLE LATAM DO WC, BO WYDAJE MI SIĘ, ŻE MAM MOKRO.
Aschlee no szkoda, ale jak mówią dziewczyny, za dwa tyg kolejna owulka. ( tak piszę a sama dobrze wiem, jak Ci smutno, bo czuję to samo)
Neta owocnych i przyjemnych starań.
Celta Ty na prawdę jesteś cudownym człowiekiem. Jedno dziecko, czy piątka będą u Was przeszczęśliwe....
Olusia7982 trzymam &&& za dzisiejsze badanie krwi. Jeśli nie dla nas to chociaż dla ciebie niech ten dzień będzie szczęśliwy...
Idę sprzątać. Życzę Wam udanych imprez andrzejkowych, parapetowych i w ogóle miłego weekendu.
 
Cześć kruszynki!

No i dzisiaj test negatywny. To już 37 dc, więc uznaje go za prawidłowy. Poza tym znów dziś jakieś krwawienia z rańca. Trudno kobietki, został mi tylko grudzień, mam teraz jeden cel - szybko do doktora po luteinkę, niech wywołuje mi okres. Większość po poronieniu ma równe cykle, a ja tutaj taki bałagan. Już sama nie będę wiedzieć kiedy powinnam dostać @ i czy w ogóle były one owulacyjne. Mam nadzieję,że tym i ostatnim razem się uda :-) Później niestety nie będę mogła się starać, ponieważ mogłabym rodzić na własnym ślubie xD Dlatego, jeżeli tym razem znów nic, staranka przekładam na sierpień :-( Ale nie ma to tamto, skoro życie podkłada nam kłody pod nogi trzeba iść ze zdwojoną siłą tym razem :-D Kochane damy rade! :-) Będziemy mieć swoje upragnione maluszki teraz bądź później, ale się doczekamy! Trzeba po prostu troszkę odpuścić. Jak to mi doktorek powiedział "Proszę się nie starać, a po prostu normalnie KOCHAĆ" ♥ Nie możemy się załamywać, to dopiero mój pierwszy cykl, nic na siłę na zawołanie się nie zjawi (no chyba,że mój pies :-D) dlatego jak to mówią w kupie siła i razem dobrniemy do celu. Ważne ze mamy się komu tu wygadać !! Tak tak, zawsze będę optymistą, już taka jestem :-D


Buźki :-)
 
Eska i inne brzuszkowe mamy .. matko jakie wy chudzielce jesteście ;D noarmalnie ja przy Was to jak z ciążą 9mc wyglądam ;D

Celta jesteście wielcy ;)

Pietruszko ściskam Cię mocno!!!!!


Co tam u Was???! :D
Ja dziś ostatnie prezenty kupiłam, także spokój mam;D
byłam wczoraj u gina na nfz, odebrałam wyniki krwi i moczu, krew super, mocz leukocytów 25 i ph9 , więc żurawinę mam jeść i to tyle 13grudnia mam przyjśc do niego i umowimy się na styczeń na pierwsze usg państwowe, A 18 grudnia mam prywatnie usg, dalej duphaston mam brać 2x1 ;) Ogólnie jest super, dziś znów chwile ogladalismy wózeczki ;) wczoraj nawet sobie o imieniu z mężem mówiliśmy.. ale jednak zostaje tak jak było Ola i Artur.. chodź zaczeło nam się podobać imie Konrad ;)
 
Bakaalia, piękne imiona - moj brat jest Artur! Widzisz, jak wszystko sie pięknie układa.:))

Aschlee - przykro mi, ale pierś do przodu. Grudzień jest nasz!

Celta - jesteście cudownymi ludźmi. Dzieciaczki bedą u Was bardzo szczęśliwe.

Madziorrek - milej zabawy.

Ozila - no właśnie, co tam u Ciebie? Odezwij sie!

Pietrucha sciskam Cie serdecznie.

Marcela. - ja owulkę mam 8-9 grudnia, jak sie wstrzelisz, to moze akurat bedzie piękne przejęcie brzuszka:)) hehe... Od razu nadzieja odżyła.

madzia, Michalina - jak tam sie czujecie? Trzymam za Was gorące kciuki, żeby wszystko było pięknie.

Olusia. - &&&&& za betke. Musi sie udać.
 
mika a u mnie już sama nie wiem,chyba sobie wmawiam że do brze ale smutno mi,dziś po sklepach chodziłam,musiałam kupić prezent siostrzeńcowi męża no i w tym sklepie z zabawkami tak mnie wzięło na smutki...:-(chciałabym mojemu dziecku coś kupić:-(

a poza tym nie mogę wciąż się dogadać z M,rano znowu się pokłóciliśmy,chyba sama to wino wypiję:crazy: albo do koleżanki pójdę z winem.....dziękuję,że pytasz:happy:
 
Maku, dziewczyno - jaka pozytywna energia bije z Twojego postu :-D, oczywiście, że wizyta będzie udana! I to jak.
I dzięki za kciuki - każda ilość się przyda.

Aschlee bardzo mi przykro, ale Agawa ma rację - ciut smutku i można zaczynać od nowa. Nadzieja musi być. Także, nie załamuj się, nie płacz, tylko głowa do góry i działaj. Znaczy teraz odpoczywaj i zajmij się co lubisz, a niebawem - do roboty ;-)

malgonia, na te święta na 100% się nie uda, za mało czasu zostało. A może to i lepiej, bo wciąż nie czuję się gotowa..
A Ty nadal leżakujesz i śpisz całymi godzinami? Rany, ja też tak miałam. Teraz jak byłam w ciąży i jeszcze się tego nie spodziewałam, zasypiałam w pracy przy biurku... Myślałam, że to przesilenie wiosenne hehehe... Trzymaj się!

aniu, dzięki :-), mam nadzieję, że uda nam się stworzyć tym dzieciom dobry dom. A Ciebie ściskam mocno i weź coś zrób z tym swoim mężem. Wino zdecydowanie wypij z nim, no chyba, że nie lubi. To wtedy jemu piwa, a Ty winko i wreszcie pogadajcie! . Macie siebie i musicie o swoje małżeństwo dbać. A ja trzymam kciuki i trochę zazdroszczę, bo ja bez męża aktualnie....

maddlena, skoro jeszcze nie przyszła oficjalna @, to cały czas mamy tu nadzieję :tak: i będziemy się jej trzymać choćby zębami. Tobie też życzę miłego wieczoru i tego, żeby @ nie przyszła przez długi, długi czas....
Piątka dzieci powiadasz? Hm... Byłoby ciekawie, chybabym padła ze zmęczenia, ale na pewno byłoby warto.

sysiq - za piękne podejście do sprawy. Oby tak dalej. Jesteś kobieto skazana na sukces. A doktorek the best! Właśnie o to chodzi, żeby się kochać, a nie starać - bardzo mi się to podoba. Ściskam Cię optymistko!

Bakalia, mój Boże już kupiłaś prezenty?! Zazdroszczę, ja co roku obiecuję sobie, że nie będę tego robiła na ostatnią chwilę i oczywiście znowu lecę przed samymi Świętami, zawsze coś innego mnie zajmuje bez reszty. Cieszę się że wyniki krwi dobre - oby tak dalej. No to Ty już w sumie możesz śmiało czekać na Gwiazdkę skoro prezenty już są , sory, że tak nadaję o tych Świętach, ale je uwielbiam i teraz będę tak przez najbliższe trzy tygodnie ;-)



Miłego wieczoru Wam życzę, mam nadzieję, że Madziorrek tam wywija w tych górach
i że świetnie się bawi, czego i Wam życzę.
A wszystkim, które mają marzenie powiększenia rodzinki, życzę wielu upojnych chwil, a później :
 
reklama
Do góry