reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Madziorrku, szalonej zabawy Ci życzę, ale zazdroszczę... Sama bym się z Tobą zabrała. Impreza w górach - to jest to co lubię. Baw się dobrze i wracaj do nas pełna energii.

maqa, tulę nie martw się, 9 dni prędko minie. Na pociechę - ja też jestem sama niestety. Musimy się dzielnie trzymać i zobaczysz - damy radę. Nie smuć się, na pewno dobrze spożytkujesz ten czas.

mika w takim razie Tobie też udanej zabawy życzę. Co prawda będziesz robić za kierowcę, ale ja np. lubię nocą jeździć. Ruch mniejszy, jakaś fajna muza i czas tylko dla siebie (bo z reguły pasażer/pasażerowie śpią skonani po trudach imprezowania). Baw się dobrze.
A ja tak, tak!!!! Chcę jeszcze duuuużo dzieci, choć czas nie ten, w sensie ciut za stara na to jestem, no ale próbować trzeba zawsze, co nie?

Neta trzymam mocno kciuki, żeby zadziało się coś pięknego teraz! A Wy tulcie się dalej, tak fajnie jest mieć męża w domu. Nie trać nadziei. Ja wiem, że z każdym cyklem człowiek jakiś taki bardziej smutny mimo wszystko, bo czeka na coś co się nie spełnia (sama latami w tym siedziałam), ale jak to mówią - nie znasz dnia ani godziny. Buziaczki

maddlena ???? No ileż można spać? Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Ściskam.


A ja dopijam kawę i pędzę do roboty. Zacznę od zmiany pościeli, a skończę pewnie późnym wieczorem na upieczeniu murzynka. Trzymajcie się laski cieplutko, Święta za pasem, jakoś mi tak fajnie...



edit. eska dziękuję Ci bardzo! Ja bym się naprawdę nie obraziła jakby nam się tak życie poukładało. Dzieci to jednak fajna sprawa, móc je rzeźbić w jakimś sensie, przekazując im to co ważne. Zwłaszcza te, którym życie zabrało rodziców.... No jest to też trudne i boję się, ale akurat dziś mam mega pozytywne nastawienie i się nim cieszę...

To ja się Wam do czegoś przyznam przy okazji. Pisałam Wam już, że chcielibyśmy dziewczynkę.... Ale ostatnio będąc w OA powiedzieliśmy paniom, że jeśli jakaś dziewczynka będzie miała brata lub siostrę to weźmiemy oboje....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Celta Popłakałam się wiesz, cudowna decyzja, jestem pełna podziwu i szacunku, zatem trzymam kciuki za JASIA I MAŁGOSIĘ :)*
 
dzięki eska decyzja wyszła spontanicznie od nas obojga i jakoś nawet nas ucieszyła. Wiem, że może być trudno, ale koniec końców damy radę. Taką mam nadzieję....
Buziak
 
wiesz co jak już Wy nie dacie rady z mężem to kto, takich ludzi to w dzisiejszych czasach ze świecą szukać, bo czasem jest tak że tylko jedna strona chce druga nie akceptuje, dlatego naprawdę pełen szacunek dla Ciebie i męża, bo ja wiem, że dałambym radę ale mój mąz nie dam za niego ręki uciąć....
 
Maddlena &&&&& żeby jutro, albo za dwa dni test wyszedł. Moze późno była owulka, albo implantacja? Przytulam Cie.

dziewczyny, ale pięknie wygladacie z brzuszkami. Łooooo... Mika, taka szczupła jak ty to nigdy nie byłam, chociaż do grubasów nie należę.

Ide do dentysty. Napisze coś wiecej, jak wrócę. Buziaki.
 
Czy ja będę miała taki brzuch za miesiąc jak Mika? Za 3 miesiące jak Eska, a w lipcu jak Magda88?? Nie, nie możliwe, nie wierzę:D:-D Ale to ekscytujące jest! Mnie 2 dni temu zaczęły boleć piersi ( wcześniej nic). Za 3 dni mam wizytę u lekarza. Ale jestem pełna pozytywnych myśli. Objawy się rozkręcają, mdłości codziennie. Jestem pewna, że wizyta będzie udana.

Maddlena – poczekaj jeszcze cierpliwie. Mi wyszły 2 kreski 3 dni po spodziewanej @.
Neta – trzymam kciuki za owocne staraniaJ
Celta- super decyzja z rodzeństwem, jesteście bardzo dobrymi ludźmi. Trzymam kciuki żeby Wam się ułożyło dobrze!!!
Aschlee – przykro mi, że się nie udało, ale słuchaj, już za 2 tyg znów jest szansa!!! @ minie i już będą dni płodne;) czs szybko zleci;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Celta - wzruszyłaś mnie, dzieci, które do Was trafią będą przeszczęśliwe. Cały czas trzymam kciuki, żeby udało się na święta, te najbliższe, a jeśli teraz się nie da to przynajmniej na Wielkanocne. Dacie radę, na pewno.

Neta - działajcie dalej, a efekty będą :)


Aschlee- chwila gorszego humorku i koniec. Zaraz znów będzie okazja, żeby działać, nim się obejrzysz już będą te dni i kolejna nadzieja.
Maddlena - jeszcze trzymam kciuki, może jednak @ nie przyjdzie.


Mika jaka Ty chudziutka jesteś. Ja na dzień dobry mam większy brzuszek :)

Pietrucha - hop hop! Tęsknimy za Tobą.

Ozila - co u Ciebie?

Ewik- na jakim etapie jesteś? Po starankach czy przed w tym cyklu?

Eska - macie wybrane imię dla synka?
 
Do góry