reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja tak na szybko, mam teraz zakręcony czas.
Nadrobie w wolnej chwili.
Madlena: Dziękuje kochana,że pytasz @ NIE MA! Co dziwniejsze robiłam w niedziele trzy testy,
tylko tak poszłam spać o 2 w nocy - siusiałam. O 5 wstałam i poleciałam robić test,negatwyny.
Potem o 7 i chyba tez. Dlaczego chyba? Ponieważ patrzyłam na niego chwilę ale widziałam ze nie
zabarwia się 2 kreska wiec schowałam. Wczoraj je wyrzucałam i patrze a na ostatnim o 7 jest bardzo
cieniutka niebieska kreska. Więc pytanie czy aby nie zauważyłam czy co! W każdym razie mam przez to
cieniutką linie nadziei!!! Mam zakupione już 2 testy. JUTRO powtórzę i zobaczymy!! Trzymajcie prosze KCIUKASY!
Mam nadzieję,że jutro przybędę do Was ze zdjęciami 2 kresek!!! :) Wiec Madlenko jutro Ci dam znać czy aby moje
ciało mnie oszukało! Nie ma się co załamywać główka do góry!! A u Ciebie jak?! :-*

Celta: Tak jak mówisz! Nie ma @ to nie ma rozpaczy :-) I nie palę, po prostu mnie totalnie odrzuciło. Tak samo do
alkoholu! Kiedyś lubiłam wypić lampkę wina, a teraz? Nie mam w ogóle ochoty! Celtuś pisz więcej bo taka energia z
Ciebie bije,że lubię czytać Twoje posty! :-)

Eska,Mika co u Was?

Jak tak patrze to duzo zaciązonych mamy!!
A ciężarne przy końcu niech oddają swoje brzucholki nam starającym się!!

Reszte nadrobie później!

BUŹKII I SZEROKIE UŚMIECHY NA TWARZY!!
 
reklama
Czesc laseczki :)

gratuluje udanych wizyt, usg i bijących kropeczek :-) tak super się czyta takie wiadomości retyyyy aż uśmiech mam na twarzy!! nie znamy się osobiście a tak strasznie Wam kibicuje :*

staraczkom życze powodzenia i testującym II kreseczek :-)

Madzia, Michalina, Marcela retyyy Wy już na wylocie, ale to zleciało :szok: musicie się od razu pochwalić takimi pięknymi różowiutkimi bobaskami :-)

Celta oby na święta Wam się rodzinka powiększyła, bardzo w to wierzę!! a powiedz mi będziecie mieć takiego maluszka czy już starszego dzieciaczka?

w końcu wklejam zdjęcie mego już praiwe 4 miesięcznego rozbójnika :-p mam problem z kompem i musze się nieźle napocić żeby jakieś zdjęcia zgrać, czeka go dzisiaj chyba format ehh
DSCF7801.jpg
 

Załączniki

  • DSCF7801.jpg
    DSCF7801.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 26
malgonia1,Sysiq, ja termin @ mam na piątek, ew. na sobotę, rzadko właśnie zdarza mi się 1 dzień opóznienia.Dzisiaj nie wytrzymałam i zrobiłam test, chociaż wiedziałam, że za wcześnie.Nic nie wyszło. Teraz zrobię w sobotę rano, chyba że w piątek dostanę @.Trzymajcie &&& i czarujcie;-).
Sysiq super wieści, Jeśli były dwie kreski, to na pewno jest to co ma być.Po cichu gratuluję.Ja mam schowany test jeszcze z pierwszej ciąży, to już będzie w styczniu 3 lata jak leży i jeszcze widać II kreski....
Izka87 synuś jest boski...
Celta a Ty to możesz pisać i pisać kilometrowe posty, czyta się je jednym tchem i z wielką przyjemnością. Obyście nie musieli za długo czekać na dzieciątko. Nie wiem , czy przegapiłam, czy nie odpisałaś, któraś dziewczyna pytała, czy podawaliście wiek dziecka, czy nie macie żadynych wymagań jeśli o to chodzi?
bakaalia gratuluję udanej wizyty...
 
Ostatnia edycja:
maddlena chcialam isc 7dpt mojego 5 dniowego blastusia ale to wypada w sobote, wiec bedzie problem by zrobic w sobote i miec wynik... wiec myslalam by isc w piatek pod wieczor... pobieraja krew do 20... i ok 23 mam wynik....
 
Kto się ze mną napije urodzinowego szampana ? Smutno i źle :( 33 urodziny, bez rodziców i bez dziecka ech ... Może jutro wstanie słońce. Walka trwa.
Pozdrawiam Was wszystkie ciepło.
 
reklama
Dziewczyny odzywam się i ja. Po pracy wracam tak padnięta że czytam Was ale nie mam siły pisać. Głownie z tel. więc ciężko wszystko ogarnąć ale..

Małgonia cudowne wiadomości! Bardzo, bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Niestety teraz najważniejszs to cierpliwość..której najbardziej brakuje :(

Celta czekam na każdy Twój post bo naprawdę super Cię czytać. Trzymam kciuki za kwalifikację i myślę, że wasze maleństwo spotka wielkie szczęście :)

Izka Twój mały jak z obrazka!!

A ja czekam na wizytę w czwartek i już nie mogę się doczekać. Byłam w zeszłym tygodniu i było wszystko super. Ale od piątku czuję mocniej podbrzusze, mam wrażenie, że mi się napina i trochę mnie to martwi. Zobaczę co powie gin ale jak będzie trzeba to pójdę na zwolnienie. A pozatym piedsi nadal bolą, wcześnie chodzę spać a mdłości mam 24h na dobę. I zaliczyłam pierwszego pawia ;)
 
Do góry