reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Joaro -termin niechcianej @: 28 październik 2013
Fuma_Foch -termin niechcianej @ ok.30 października 2013
Maku - termin niechcianej @: 11 listopada 2013
Ewikewik - termin niechcianej @: 11-13 .11 2013

Neta - termin niechcianej @: 15 listopada 2013
Małgonia - termin niechcianej @: 21 listopada 2013
Agaawa - termin niechcianej @: 22 listopada 2013
Kobietka - termin niechcianej @ 23 listopada 2013
celta - termin niechcianej @: 10 grudnia 2013

Ostatnia lista jaką udało mi się odnaleźć.

Mój termin testowania się zbliża, ale czuję, że nic z tego w tym cyklu...

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!
 
reklama
Hej Mika, dziękuję za pamięć. Podczytuję co dzień i czekam... Oczywiście w zakresie ciąży urojonej, jeszcze przed domniemanym zagnieżdżeniem, mam lekkie jazdy... Tak różnie jest... Generalnie nie wierzę, że nam się uda...
 

Staraczki, jak tam testowanka, która pierwsza w kolejności???

Cześć,
ja dziś 32 dc, ale nie testuje, już dawno przestałam... Stwierdzam że szkoda mi kasy wydawać na testy bo i tak nigdy nie wychodzą :D
To był mój pierwszy po stracie cykl z CLO, nie łudzę się...


Starczki, trzymam kciuki!
Pietrucha i za Ciebie mocno!!
 
Witam :-)

Martoocha - Gratuluję ślicznej córeczki!! pięknie razem wyglądacie :)

dziewczyny starające - &&& zaciskam aby szybko i pięknie począć wymarzone maleństwa...
dla mam oczekujących - powodzenia! dziś z perspektywy czasu wiem, jak wiele trosk i stresów jak wiele radości i szczęścia daje ten stan...

u nas czas gna... moja córeczka ma już 7 miesięcy i pięknie się rozwija :-) mi również udało się w końcu wrócić do formy :)

pozdrawiamy!
 
U mnie dzisiaj 41dc, @ nie widać a testy negatywne. Zaczynam brać duphaston i mam w 9 dniu jeszcze raz zatestować na wszelki wpadek. Ech ... A miałam tak ładnie już z lekami wejść w nowy cykl :(
 
Ewikewik hehehe:) Ja jestem słaba:) już dziś zrobiłam test - mimo, że termin spodziewanej @ dopiero w poniedziałek za 6 dni. Oczywiście negatywny. Nie wiem dlaczego ja robię te testy tak wcześnie, ale no po prostu...nie mogę się powstrzymać!!! Liczę na bladą kreskę, ale na rozum, wiem, że się tak wcześnie nie ma szans pojawić!!! Gdy byłam w ciąży to w dniu spodziewanej miesiączki taka blada kreseczka była, a tydzień przed @ też nic, 1 kreska. Także jeszcze nic nie jest przesądzone;) A w którym dniu cyklu mniej więcej idziesz na betę?
 
reklama
Do góry