reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja takze mialam krwawienie dzien po operacji ale lekarz mowił że tak na prawdę to nie jest @ tylko macica się oczyszcza. A kolejną dostałam po 29 dniach czyli tak jak miałam cykle. Teraz czekam na sobotę czy bedzie @ czy II.
Mnie mój lekarz też uspokaja zawsze i chwała mu za to bo jak się człowiek naczyta czasem to hoho! :baffled:
 
reklama
dziewczyny krwawienie dzien po operacji czy dwa jest normlane,ja tez dostalam jakos ze 2dni po operacji i lekarz mnie o tym uprzedzal.

Jolka gdyby usuneli ci jajaowod to by napisali,a skoro mialas laparoskopie to na pewn udalo sie bez tego,u mnie napisali ze usuneicie przydatkow...
co do przyczyn-w wielu przypadkach nie jest to wiadome.u mnie endometrioza ktora znow daje o sobie znac niesttey i tak sie bede konca zycia bujac z ta choroba:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
za 2tyg mam wizyte u gina,ciekawa jestem co mi powie

wsztskim starajacym sie zycze owocnych staran:tak::tak::tak::tak::-)
 
Dziewczynki neistety przyczyn cp jest mnóstwo tak więc częśto poprostu nie udaje się określić dlaczego tak się stało...

Pytałyście o starania. Ja dostałam 2 dawki metotrexatu zanim zrobili laparoskopię więc kazali odczekac min pół roku. Ja myślę że to była dobra decyzja bo miałam czas żeby dojśc do siebie. Niestety po wyjściu ze szpitala było strasznie. Byle ból powodował u mnie panikę a w UK nie miałąm zbyt dobrego dostępu do kompetentnych lekarzy. Wróciliśmy do Polski i zaczęło się szukanie ginka i bieganie na badania. I wiecie co? Bardzo ważne jest mieć lekarza który potrafi uspokoić i nie straszy. Ważne jest też żeby się wewnętrznie wyciszyć i uspokoić. Ja bardzo długo dochodziłam psychicznie do siebie.

Ale wiecie co jest u mnie najlepsze? Po ponad roku monitoringu, leczenia, ziółek, stymulacji clo zaszłąm w ciażę właśnie wtedy gdy pogodziłam się z myślą że nie będziemy mieć dzieci. Przestałam chodzić na usg kilka razy w miesiącu, robić testy owu i wogóle bardzo byłam zł że ja tyle robię a nic nei wychodzi.
I udało się....
A ostatnio, dokąłdnei 2 lata po usunięciu cp i jajowodu dowiedzieliśmy się że będzie nasza wymarzona dziewczynka.

Mam nadzieję że wszystkim wam wkońcu sie uda!
 
Hej, pisalam tu wczesniej i postanowilam was podniesc na duchu :-) Moja historia jest w tym watku wiec nie bede jej powtarzac, ogolnie cp i usuniecie jajowodu. Po ostatniej wizycie lekarz powiedzial ze mozemy sie juz starac i wiecie co? Dzisiaj zobaczylam II na tescie :-):-) Wierze ze tym razem bedzie wszystko w porzadku. Trzymam za was &&&& bede dawac znac jak bede cos juz wiedziec wiecej
 
Hej, pisalam tu wczesniej i postanowilam was podniesc na duchu :-) Moja historia jest w tym watku wiec nie bede jej powtarzac, ogolnie cp i usuniecie jajowodu. Po ostatniej wizycie lekarz powiedzial ze mozemy sie juz starac i wiecie co? Dzisiaj zobaczylam II na tescie :-):-) Wierze ze tym razem bedzie wszystko w porzadku. Trzymam za was &&&& bede dawac znac jak bede cos juz wiedziec wiecej

ja tez serdecznie gratuluje!
i trzymam kciuki zeby wszytskoe ulozylo sie pomyslnie!;)
 
reklama
Do konca 6tc nie bylo zadnych nieprawidlowych oprocz niskiego betaHcg. Potem plamienia w kolorze kawy pozniej brazowe. Na nastepny dzien ostry bol po jednej stronie i krwawienie juz silniejsze. Moze byc takze bol w prawym barku ale to juz przy peknietej cp.

Dziewczyny robilam wczoraj bete i byla juz 8164 mlU/ml. Bylam tez u ginka i pecherzyk jest w macicy :-):-):-) strasznie sie ciesze. Nie sadzilam ze tak szybko nam sie uda :rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry