reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Po wizycie wszystko dobrze. Malenstwo rosnie i serduszko bije. A to najważniejsze. Czekam teraz ba polowkowe.

Ale ten rok szybko zleciał. Do dzis pamietam jak napisałaś, ze jestes w ciazy, a Ja Ci tak bardzo zazdroscilam. Napisalas mi,, ze niedlugo i ja sie doczekam i za miesiąc tez zobaczylam dwie kreseczki.

To bylo rok temu, a wydaje mi sie jakby to bylo wczoraj.

Lilka juz, ładnie stoi i czekam az zrobi pierwszs kroki[emoji846]

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow[emoji846][emoji320][emoji253]
Kiedy wracasz do pracy?
Ja muszę w koncu zadzwonic do swojego pracodawcy u dowiedzieć się do kiedy dokladnie mam macierzynski[emoji846]
A to niespodzianka
Gratuluję ci kochana i dużo zdrówka dla was;*;*
 
Dziewczyny, bierzemy udział z dzieciakami w konkursie o fotelik samochodowy dla Kornela. Jeżeli macie ochotę to prosimy o głosik. Nie wiedziałam, że konkurs jest na lajki i chyba mam za mało znajomych na fb
Jeżeli jeszcze któraśz Was.tam startuje to usunie ten wpis :)
Hej, gramy o fotelik samochodowy dla Kornela, zagłosujesz?

Link do: Głosowanie
 
Dziewczyny, bierzemy udział z dzieciakami w konkursie o fotelik samochodowy dla Kornela. Jeżeli macie ochotę to prosimy o głosik. Nie wiedziałam, że konkurs jest na lajki i chyba mam za mało znajomych na fb
Jeżeli jeszcze któraśz Was.tam startuje to usunie ten wpis :)
Hej, gramy o fotelik samochodowy dla Kornela, zagłosujesz?

Link do: Głosowanie
Głosik oddany :)
 
Dziewczyny, bierzemy udział z dzieciakami w konkursie o fotelik samochodowy dla Kornela. Jeżeli macie ochotę to prosimy o głosik. Nie wiedziałam, że konkurs jest na lajki i chyba mam za mało znajomych na fb
Jeżeli jeszcze któraśz Was.tam startuje to usunie ten wpis :)
Hej, gramy o fotelik samochodowy dla Kornela, zagłosujesz?

Link do: Głosowanie
I ode Mnie też już poszedł.

A Ja się Witam po wakacjach. W Polsce byliśmy teraz nad Morzem w Niemczech. I jestem wykończona gorzej niż jak całymi dniami siedziałam sama z Adasiem
Urlop wykańcza. A to Moje już półroczne szczęście [emoji7][emoji7][emoji7]
IMG-20180824-WA0015.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20180824-WA0015.jpg
    IMG-20180824-WA0015.jpg
    53 KB · Wyświetleń: 447
I ode Mnie też już poszedł.

A Ja się Witam po wakacjach. W Polsce byliśmy teraz nad Morzem w Niemczech. I jestem wykończona gorzej niż jak całymi dniami siedziałam sama z Adasiem
Urlop wykańcza. A to Moje już półroczne szczęście [emoji7][emoji7][emoji7]Zobacz załącznik 892008
Jaki on kochany [emoji173] [emoji173] przystojniacha
 
Wakacje się kończą, 2 miesiące Maksia na świecie zleciały jak z bicza strzelił.. :o a nas wakacje czekają jakoś w grudniu :) może jakieś wyspy kanaryjskie :) na razie plany :) a tymczasem za 3 tyg wybierzemy się chyba do taty do Oslo :) aż się boję pomyśleć jak minie z nim lot :D
zdjęcie do dowodu wyrobione hehe
dowod.jpg
taki oto poważny człowiek :D
_20180826_102553.JPG
a tu już trochę mniej poważny [emoji14]
 

Załączniki

  • dowod.jpg
    dowod.jpg
    56,6 KB · Wyświetleń: 412
  • _20180826_102553.JPG
    _20180826_102553.JPG
    61,2 KB · Wyświetleń: 433
reklama
@AnetaManiak ale ma włoski śliczne :) a co do urlopu to ja mam takie samo wrażenie bo też jak wróciłam to byłam zmęczona hahah ;) ale chociaż odpoczynek od gotowania, sprzątania, no i zmiana klimatu :)

@Marika92 zawsze zastanawiałam się czy łatwo takiemu maluszkowi zdjęcie do dowodu czy paszportu zrobić :) a Wasz proszę, jak pięknie zapozował :) ale ma ładne duże oczka :)
 
Do góry