reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Hej kochane :) dawno mnie tu nie było,ale cieszę się,że nasze forumowe dzieci tak pięknie rosną i są zdrowe :) co u nas? U nas już pół roczku...Hania ostatnio jest bardzo absorbujaca,mamy już jezdne zebolka [emoji39] ogólnie jakoś sobie żyjemy :) pochwalę się Wam...za rok 13.09.2019 ponownie wychodzę za mąż,może nie będzie to pechowa data bo to piątek i czarny kot nie przebiegnie nam drogi :) z mężem mamy tylko cywilny,bo zwyczajnie nie było nas stać,nawet nie mieliśmy jakiegoś tam przyjęcia...byliśmy młodzi i nikt nie chciał nam pomóc,a wręcz przeciwnie wszyscy mówili,że popełniamy błąd...A my mimo wszystko ciągle razem i ciągle tak samo zakochani [emoji4] pochłania mnie to wszystko bezgranicznie,jestem taka szczęśliwa...Będę mieć białą sukienkę,ta jedyna wymarzona [emoji4] 26 sierpnia chrzcimy Hanusie [emoji2]
Super dorcia [emoji4]
Taki ślub to jednak fajne przeżycie. U nas 11 września 8 rocznica [emoji4].Fajnie, że wszystko wam się tak super układa i mała zdrowa.Pamietam jeszcze jak trafiłaś do tego wątku, a tu już mała na świecie i pół roku skończone. Ten czas tak szybko leci, zaraz mój mały chłop 5 miesięcy skończy [emoji23][emoji23].Plecy juz nie domagają, bo ponad 8 kg na liczniku, a razem z wózkiem to z 17. Pochwal się zdjęciami z uroczystości [emoji5].
 
reklama
Dorcia gratulacje :) Teraz ten cudowny czas przygotowań, delektuj się każdą chwilą:)
U nas chrzciny były tydzień temu, było wspaniale:) Młody rośnie jak na drożdżach. Jutro kończy 10 tygodni, waży ponad 6kg. Jest super grzeczny na pociechę mamie.
Ściskamy Was wszystkie mocno
 
Dziękuję kochane...Nie mogę wrzucić żadnych zdjęć,bb zaraz mnie wywala :( ech...A mam ze ślubu mojego brata,jak Hania była gwiazda imprezy...całe wesele spała w wózku na sali,żadna orkiestra jej nie przeszkadzała :) no nic będę jeszcze próbować :)
 
Hej kochane :) dawno mnie tu nie było,ale cieszę się,że nasze forumowe dzieci tak pięknie rosną i są zdrowe :) co u nas? U nas już pół roczku...Hania ostatnio jest bardzo absorbujaca,mamy już jezdne zebolka [emoji39] ogólnie jakoś sobie żyjemy :) pochwalę się Wam...za rok 13.09.2019 ponownie wychodzę za mąż,może nie będzie to pechowa data bo to piątek i czarny kot nie przebiegnie nam drogi :) z mężem mamy tylko cywilny,bo zwyczajnie nie było nas stać,nawet nie mieliśmy jakiegoś tam przyjęcia...byliśmy młodzi i nikt nie chciał nam pomóc,a wręcz przeciwnie wszyscy mówili,że popełniamy błąd...A my mimo wszystko ciągle razem i ciągle tak samo zakochani [emoji4] pochłania mnie to wszystko bezgranicznie,jestem taka szczęśliwa...Będę mieć białą sukienkę,ta jedyna wymarzona [emoji4] 26 sierpnia chrzcimy Hanusie [emoji2]
Ojej super :) my chcemy Maksia Chrzcić jakoś we wrześniu, raczej pod koniec :)

Super że szykuje wam się ślub :) i ta wymarzona biała suknia :) pochwal nam się jak już wybierzesz suknie :) i oczywiście powodzenia w przygotowaniach :)
 
Oczywiście,że się pochwalę :) w wyborze pomoże mi oczywiście moja mama :) bo kto inny najlepiej doradzi [emoji4] nie mogę się już doczekać...A tu jeszcze rok hahaha najważniejsze,że sale udało się umówić na rok szybciej,bo terminy są kosmicznie odległe,no i zespół dosłownie po znajomości to też skierowane zgodził :)
 
@DorciaMamaOlka ale super z tym ślubem :) a to planujecie tylko takie niewielkie przyjęcie dla najbliższych czy duże wesele? Fajnie, że się tak z tą salą i weselem udało. U nas zazwyczaj też terminy na 2-3 lata do przodu ;) nam się udało szybko tylko dlatego, że my braliśmy ślub po sezonie ślubnym już :D
Ciekawe czy upały już będą mniejsze jak będziecie małą chrzili :) ja pamiętam że jak córę chrzciliśmy to mega gorąco było... ale i tak przespała całą mszę :D ale była dużo młodzsza od Twojej, bo my chrzciliśmy dzieci zanim skończyły miesiąc :)
 
Oczywiście,że się pochwalę :) w wyborze pomoże mi oczywiście moja mama :) bo kto inny najlepiej doradzi [emoji4] nie mogę się już doczekać...A tu jeszcze rok hahaha najważniejsze,że sale udało się umówić na rok szybciej,bo terminy są kosmicznie odległe,no i zespół dosłownie po znajomości to też skierowane zgodził :)
Gratulacje :)
 
Dziewczynki moje kochane chciałam was ze swojej strony poprosić o obejrzenie filmiku od naszej Ani administratorki. Wtedy zrozumiecie mój apel, a jeśli któraś z was go nie otrzymała lub nie ma na to czasu to tak w skrócie wam napisze ja.
UWAŻAJCIE proszę na to z kim piszecie i o czym. To forum jest w dużej mierze anonimowe i zdążyło nam się po raz kolejny, że pojawiła się osoba z zaburzeniami. Na zasadzie ten "PAN GINEKOLOG, powie wam jak założyć globulke gdy wyślecie mu zdjęcie psiochy"?! Ania zgosila sprawę tam gdzie powinna ale ja ten ze swojej strony tez apeluje o rozwagę choć wierzę głęboko na ile was znam, ze mam do czynienia z super rozsądnymi dziewczynami.
Asia ♡
 
@DorciaMamaOlka ale super z tym ślubem :) a to planujecie tylko takie niewielkie przyjęcie dla najbliższych czy duże wesele? Fajnie, że się tak z tą salą i weselem udało. U nas zazwyczaj też terminy na 2-3 lata do przodu ;) nam się udało szybko tylko dlatego, że my braliśmy ślub po sezonie ślubnym już :D
Ciekawe czy upały już będą mniejsze jak będziecie małą chrzili :) ja pamiętam że jak córę chrzciliśmy to mega gorąco było... ale i tak przespała całą mszę :D ale była dużo młodzsza od Twojej, bo my chrzciliśmy dzieci zanim skończyły miesiąc :)
Natka no wesele na 90 osób więc średnie :) no ciekawe czy moja córcia będzie grzeczna podczas chrztu...Być może jak usłyszy chór to będzie płacz,a to dlatego,że ona strasznie nie lubi hałasu...w domu rozmawiamy normalnie,ale czasem bywa że jak jest gdzieś głośno,to od razu mamy na buzi podkowke :)
 
reklama
Hej kochane :) dawno mnie tu nie było,ale cieszę się,że nasze forumowe dzieci tak pięknie rosną i są zdrowe :) co u nas? U nas już pół roczku...Hania ostatnio jest bardzo absorbujaca,mamy już jezdne zebolka [emoji39] ogólnie jakoś sobie żyjemy :) pochwalę się Wam...za rok 13.09.2019 ponownie wychodzę za mąż,może nie będzie to pechowa data bo to piątek i czarny kot nie przebiegnie nam drogi :) z mężem mamy tylko cywilny,bo zwyczajnie nie było nas stać,nawet nie mieliśmy jakiegoś tam przyjęcia...byliśmy młodzi i nikt nie chciał nam pomóc,a wręcz przeciwnie wszyscy mówili,że popełniamy błąd...A my mimo wszystko ciągle razem i ciągle tak samo zakochani [emoji4] pochłania mnie to wszystko bezgranicznie,jestem taka szczęśliwa...Będę mieć białą sukienkę,ta jedyna wymarzona [emoji4] 26 sierpnia chrzcimy Hanusie [emoji2]
Kochana gratulacje Na pewno nie będzie to pechowy dzień wręcz przeciwnie
Super że Hania tak rośnie
Calujemy mocno ;*
 
Do góry