reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

@Marzenia się spełniają u mnie po stracie się ruszyło i udało się po 6 cyklach. robiłaś jakieś badania?Monitoring cyklu, żeby sprawdzić czy występuje owulacja.U mnie troche problemów było hormonalnych, bo wysokie tsh,prolaktyna i coś tam jeszcze do tego nasienie kiepskie, bo morfologia 2%.
Robiłam tylko tsh i progesteron, w pierwszym i drugim cyklu po poronieniu zgodnie z zaleceniami lekarza, wyniki były w porządku. Bardzo się cieszę, że Ci się udało, trzy lata starań, jejku
 
reklama
Jeju to już 1/4 za Wami[emoji4]ale szybko czas leci
Też bym chciała zacząć starania o drugie no ale muszę poczekać 8 miesięcy zrobić badania jak wygląda blizna po cc i wtedy lekarz Mi powie czy już mogę czy jeszcze rok[emoji85][emoji85][emoji85]
Niby wszystko ładnie się tam u Mnie zagoiło ale po cc to różnie bywa.
@DorciaMamaOlka a Hania śliczna jak zawsze[emoji7][emoji7][emoji7]rośnie Mi synowa[emoji8][emoji8][emoji8]chętna do jedzenia? My od kilku dni też rozszerzamy dietę. Narazie kaszka idzie w ruch. A wcina tak, że hej. Jak widzi już łyżeczkę to aż się trzęsie ze szczęścia i od razu buźke otwiera.
Zobacz załącznik 871705

@justys0702 Lilianka to widze taki sam agencik jak Adaś Zobacz załącznik 871737

Jakoś sobie radzimy :) tata musiał polecieć na 2 tyg do pracy ale szybko nam zleci :) jutro ściągają szwy i czuje się już ok :) Zobacz załącznik 873555 pozdrawiamy :)
Jeju jak tu pieknie sie zrobiło :) cudowne macie dzieci i zdjęcia też :) a czas zapitala az nie do uwierzenia :)
 
Robiłam tylko tsh i progesteron, w pierwszym i drugim cyklu po poronieniu zgodnie z zaleceniami lekarza, wyniki były w porządku. Bardzo się cieszę, że Ci się udało, trzy lata starań, jejku
Trochę jest, ale są dziewczyny co 10 lat się starają.Okres starań to trudny czas, bo jak na złość wszyscy w koło zachodzą w ciąże.
 
Witam pozwolcie ze do was dolacze mam na imie marzena lat 32 w domu 2 corki 13 i 6 lat i dwa aniolki w niebie dawid z 2009roku i kropeczka( jeszcze nieznam plci) z wtorku dopiero jak przyjda wyniki poznam plec dzieciatka
 
Witam pozwolcie ze do was dolacze mam na imie marzena lat 32 w domu 2 corki 13 i 6 lat i dwa aniolki w niebie dawid z 2009roku i kropeczka( jeszcze nieznam plci) z wtorku dopiero jak przyjda wyniki poznam plec dzieciatka
Witam. Bardzo Mi przykro, że i Ciebie to spotkało[emoji21]
Jak masz ochotę to może opisz Nam co się wydarzyło? Aż dwa aniołki masz to przykre bardzo. Dobrze, że masz w domu na kogo przelać nadmiar miłości [emoji6][emoji6][emoji6]
 
Mozna powiedziec ze staralismy sie 5 lat nie uzywamy zabezpieczen kochamy sie kiedy chcemy i nigdy nic w zeszlym roku mialam amputacje szyjki macicy z powodu zmian przedrakowych i od kiedy dostalam zielone swiatlo znow wrocily starania tym razem bardziej swiadome z obserwacja mierzeniem temp i monitoringiem i badaniami wszystko bylo ok tylko dzidzi brak w marcu sie poddalam przestalam brac leki odpyscilam sledzenie itd. @ mialam 27 kwietnia i w maju juz nie bylo 22.05 test pokazal 2 kreseczki poszlam na bete wynik 56 mialby byc 4 tydz ale nie miescilam sie w normach po 48godz beta 266 przyrost 350% tydzien puzzniej wizyta z @ powinien byc 5 tydz ale nic niewidac 11.06 wizyta jest zarodek 3.24mm z usg 5 tyg 6 dni z @ 7 tyg wszystko ok 25.06 wizyta z usg 8 tyg i 3 dni tak jak z @ brak serduszka kolejna wizyta 2.07 serduszka niema zatrzymal sie na 8 tyg i 6 dni 3.07 szpital wywolanie poronienia o 9 rano dostalam leki o 18 juz bylo po wszystkim wypadlo w calosci o 22 lyzeczkowanie w srode do domu
 
reklama
Hejo dziewczyny :) rzadko pisze bo mało czasu mam. Michał poleciał na 2 tyg do pracy bo już mu się firma "wali" nie mam mu za złe no bo skądś pieniądze musi brać, ale nie ukrywam że lekko z noworodkiem nie jest nie mając nikogo u boku. no ale skoro znalazłam czas na forum tzn ze nie ma chyba jeszcze tragedii :) Maksio ładnie przybiera, była położna i nas chwaliła :) w nocy dość ładnie śpi, budzi się jakoś co 2/2,5h na mleczko i idzie spać dalej :) już siebie spacerujemy i ciebie śpi w wózku :) wlansie "wisi" na cycu i przysypia dalej [emoji14]

Pozdrawiamy i przesłamy kilka fotek :)
_20180706_161438.JPG
_20180704_124155.JPG
_20180706_202743.JPG
 

Załączniki

  • _20180706_161438.JPG
    _20180706_161438.JPG
    46,4 KB · Wyświetleń: 500
  • _20180704_124155.JPG
    _20180704_124155.JPG
    79,2 KB · Wyświetleń: 507
  • _20180706_202743.JPG
    _20180706_202743.JPG
    67,8 KB · Wyświetleń: 501
Do góry