reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A Ty jak się czujesz? Kiedy teraz następna wizyta? Brzuszek już rośnie?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Kolejna wizyta to prenatalne 27.12 także zaraz po świętach. Chciałabym przed do ale... Czuję się raz lepiej raz gorzej.. Dziś np mam strasznie niskie ciśnienie i czuje się fatalnie.. Do tego mnie mdli dziś, nie mam apetytu.. A brzuszek najbardziej widać wieczorem :)
1513682765-e9c6e85f7097462d-aaaaaa.jpeg


p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
reklama
Kolejna wizyta to prenatalne 27.12 także zaraz po świętach. Chciałabym przed do ale... Czuję się raz lepiej raz gorzej.. Dziś np mam strasznie niskie ciśnienie i czuje się fatalnie.. Do tego mnie mdli dziś, nie mam apetytu.. A brzuszek najbardziej widać wieczorem :)
1513682765-e9c6e85f7097462d-aaaaaa.jpeg


p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
No Już się pokazuje brzusio[emoji16]
Spokojnie po świętach czas Ci szybko zleci i lada moment będziesz już na wizycie. Ja wiem, że po prostu byłabyś pewnie spokojniejsza po prenatalnych, ale musi być wszystko dobrze[emoji6]
To na kiedy Ci termin wypada?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No Już się pokazuje brzusio[emoji16]
Spokojnie po świętach czas Ci szybko zleci i lada moment będziesz już na wizycie. Ja wiem, że po prostu byłabyś pewnie spokojniejsza po prenatalnych, ale musi być wszystko dobrze[emoji6]
To na kiedy Ci termin wypada?

Napisane na MHA-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
Wstępnie na 9 lipca :)

p19u3e3ksv91xyeu.png


27.06.17 Anastazja [*]
Z miłości Nam dana - nigdy niezapomniana <3
 
Jestem jestem u mnie jak narazie wszystko dobrze lekarz mi już założył kartę ciąży,dał mi zlecenie na wyniki w sobotę mam kolejną wizytę.Pojawiały mi się niteczki krwi co 2-3 dni a od wczoraj narazie czysto.Dostałam większa dawkę luteiny i nie zapeszac jest dobrze.Nudności,wymioty trochę dały mi spokój tylko wieczorami ból pleców mi doskwiera na prawym boku praktycznie nie mogę spać ani leżeć a tak poza tym lepiej się czuję niż w poprzedniej ciąży,w której czułam,że coś jest nie tak która skończyła się poronieniem.
 
Jestem jestem u mnie jak narazie wszystko dobrze lekarz mi już założył kartę ciąży,dał mi zlecenie na wyniki w sobotę mam kolejną wizytę.Pojawiały mi się niteczki krwi co 2-3 dni a od wczoraj narazie czysto.Dostałam większa dawkę luteiny i nie zapeszac jest dobrze.Nudności,wymioty trochę dały mi spokój tylko wieczorami ból pleców mi doskwiera na prawym boku praktycznie nie mogę spać ani leżeć a tak poza tym lepiej się czuję niż w poprzedniej ciąży,w której czułam,że coś jest nie tak która skończyła się poronieniem.
Który u ciebie teraz tc?


Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradźcie proszę.Kolezanka jest w 8 tygodniu ciąży i u dzidzi nie ma serduszka a beta zaczela spadać.Lekarz zaleca zabieg.A ona nie wie co robić???
 
Dziewczyny poradźcie proszę.Kolezanka jest w 8 tygodniu ciąży i u dzidzi nie ma serduszka a beta zaczela spadać.Lekarz zaleca zabieg.A ona nie wie co robić???
Zanim pojawi się krwawienie to może potrwać,ale też nie musi ... Nikt też nie zagwarantuje,ze oszuści się sama :( ciężko doradzać,bo sama nie wiedziałam co zrobić :( ale z perspektywy czasu wybralabym szpital,tam i tak najpierw podadzą leki które wywolaja poronienie,a zabieg tylko w razie niepowodzenia...bardzo współczuję :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny poradźcie proszę.Kolezanka jest w 8 tygodniu ciąży i u dzidzi nie ma serduszka a beta zaczela spadać.Lekarz zaleca zabieg.A ona nie wie co robić???
Tak strasznie mi przykro :( u mnie tez tak bylo. Czy ona zrobila dwa usg ktore to potwierdzily ze nie ma akcji serca tak sie robi? Ja tez wybralam sziptal balam sie ze bedzie bardzo dlugo nastepowalo poronienie i dojdzie do zakazenia. To jest straszne ale nic innego sie nie da zrobic. Usciski dla niej czuje jej bol.
 
reklama
Zanim pojawi się krwawienie to może potrwać,ale też nie musi ... Nikt też nie zagwarantuje,ze oszuści się sama :( ciężko doradzać,bo sama nie wiedziałam co zrobić :( ale z perspektywy czasu wybralabym szpital,tam i tak najpierw podadzą leki które wywolaja poronienie,a zabieg tylko w razie niepowodzenia...bardzo współczuję :(

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję za radę.No żal mi jej bardzo.Nie wyobrażam sobie co czuje.Dobrze że to nie pierwsze dzieciątko.Ma juz dwa w domku i one daja jej siłę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry