reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Hej dziewczyny, można dołączyć? Nie tak dawno straciłam Aniołka- w 9tc dowiedzialam sie, ze ciaza nie rozwija sie od 6tc. Ciezko bylo i jest nadal... ale jakos powoli wracam do życia, wrocilam do pracy. Jest ciezko, ale chec posiadania dziecka jest tak ogromna, że daje mi nadzieje na normalne zycie. Mam juz 7 letnią corke z bezproblemowej ciąży...
7.11 mam wizyte u gina i mam nadzieje, ze dostane zielone światlo. O poprzednia ciaże staralismy sie 5 miesiecy, ale 3 pierwsze cykle byly na chybił-trafił, a dwa ostatnie to starania na maksa :) mam nadzieje, ze teraz tez uda sie szybko zajsc...
Witaj.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Kazda z nas Cie rozumie co wlasnie czujesz. Ale wiedz, ze jestesmy z Toba i mozesz pisac tutaj o wszystkim.

iv09zbmhlcesvvs1.png
 
Dziekuje dziewczyny każdej z osobna. Już wiem, że trafiłam w dobre miejsce. Nie moge doczekać się kolejnej kontrolnej wizyty u lekarza, żeby potwierdził, że wszystko po zabiegu wrociło do.normy. Psychicznie jestem jak najabrdziej gotowa na kolejne starania, mam nadzieje, że fizycznie też :)
 
reklama
Do góry