reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
18 cykli niby nie dlugo, niby dużo osób latami się stara.Nie dzieci nie mamy.Pewnie jak byśmy mieli chociaz jedno było by łatwiej. Mam wrażenie ze trochę za późno się zdecydowaliśmy, bo zawsze było coś.Nie przewidzielismy tego ,ze nic z tego może nie wyjść.Ostatnio mam jakieś wewnętrzne przeczucie,ze nawet jak się uda to i tak będzie strata. Dodatkowo lekarze u mnie nie widzą problemu jak się już raz zaszło to wszystko ok .Ciężko o jakieś dodatkowe badania.
A Ty długo już się starasz?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja staram się 11 miesięcy w lipcu będzie rok gdy poroniłam od razu dostałam zielone światło by się starać i do tej pory nic.. może już wcale się nie uda [emoji52]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez mialam ale mialam zabieg w sobote bo byl to 8 tydzien ale bym chciala zaczac sie starac o kolejnego dzidziusia ale zaczynam sie troche bac ze to sie powtorzy
Nie bój się bo ryzyko powtórki jest bardzo małe :) mój gin mówi,że raz się tylko ma puste jajo

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To dobrze, że pojechałaś do pracy, chociaż czas Ci szybciej zleci. Choć podejrzewam, że siedzisz jak na szpilkach. Cały czas myślę co się tam u Ciebie dzieje, ale nie może to być nic złego!!! Musi Ciebie dzisiaj przyjąć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Anetka no w glowie tylko jedno co sie dzieje ale teraz tak mysle ze nic mi nie jest w sumie wiec poczekam do jutra i rano pojde na bete i dopiero do lekarza [emoji6]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Ania, bardzo mi przykro a lekarz Wam pozwolił tak od razu? Myślę, że to normalne, że się boimy. Ja już bym mogła zacząć starania ale mam stracha jak cholera.
 
reklama
Ja staram się 11 miesięcy w lipcu będzie rok gdy poroniłam od razu dostałam zielone światło by się starać i do tej pory nic.. może już wcale się nie uda [emoji52]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jakoś po ponad roku pierwszy raz zaszłam.Ciężkie to wszystko [emoji53]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry