reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Anetka poszlam do pracy bo narazie nikt nie odbiera ale maz bedzie dzwonil i podjedzie po 16:00 do gabinetu :( najwyzej sie zwolnie jak dzisiaj mnie przyjmie

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
To dobrze, że pojechałaś do pracy, chociaż czas Ci szybciej zleci. Choć podejrzewam, że siedzisz jak na szpilkach. Cały czas myślę co się tam u Ciebie dzieje, ale nie może to być nic złego!!! Musi Ciebie dzisiaj przyjąć.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx doskonale rozumiem Ciebie. Bo ogólnie to już parę lat staramy się o dzidzi, a jak już zaskoczyłam to je straciłam. Na Moje dość długo zwlekasz z pójściem do lekarza. Zbadaj narazie ponownie tą prolaktyne i faktycznie tarczyce też. No i powinnaś mieć monitoring czy w ogóle dochodzi do owulacji bo po poronieniu mogło się wszystko poprzestawiać. A może ta infekcja zablokowała jajeczkowanie. Zresztą jeszcze @nie przyszła także trzeba mieć zawsze nadzieję!!! Rozumiem, że masz doła, bo tyle czasu minęło i nic. Ale wierze, że szczęście zapuka do Twoich drzwi i nie poddwaj Mi się, bo osobiście przyjadę do Ciebie i to tyłka Ci nakopie i z głowy wyciągnę te złe myśli!!![emoji11][emoji11][emoji11][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zapraszam [emoji4][emoji11] przyjedź kochana. Miałam monitoring po popronieniu i było jajeczko zaraz po popronieniu ale niestety nic .. chyba ta prolaktyna zablokowała tak myślałam że jednak za rzadko chodze do tego gin ale on kazał brać leki eh ja kompletnie się na tym nie znam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja czuje że przyjdzie nawet jestem tego pewna [emoji4] aż się nie chce myśleć.. co miesiąc rozczarowanie. A infekcja chyba przeszła smarowalam tym clotromazolem i narazie nic nie siedzi [emoji4]
Brzuch pobolewa piersi leciutenko bolą przyjdzie na dniach. Ja mam problemy z prolaktyna i ona blokuje owulacje ale już tyle miesięcy biorę tabletki i nic.. niedługo mi się kończą i przejdę się do lekarza bo bylam pół roku temu może już czas, a tak jak wcześniej mówiłam w lipcu pojadę do tej kliniki może oni mnie zjadają porządnie. Mój lekarz też jest w porządku z polecenia do niego poszłam, ale sama nie wiem zastanawiam się czemu tak naprawdę się nie udaje to już 11 miesięcy dla mnie to bardzo dużo.
Mój Aniołek miałby już 3 miesiące [emoji20] może ja coś robię nie tak .. sama już nie wiem co robić w którą stronę iść. Tak myślę by zrobić sobie znowu badania prolaktyne tarczyce i iść do lekarza ale czy to nie za mało.. jak o tym myślę o tym wszystkim to nie da się popadlam w jakiś dół. Staram się zająć czymś nie myśleć ale jest ciężko bardzo [emoji20]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Doskonale rozumiem co czujesz.Ja dopiero przed owulacja ,a już czuję ze te starania są bez sensu ,bo i tak nic z tego nie będzie.Ostatnio zresztą już się chyba z tym pogodzilam ,ze nic z tego nie będzie.Zastanawiam się już nawet z mężem nad wyjazdem za granicę ,żeby polepszyć sobie sytuację finansową.Chociaż coś zwiedzimy ,bo będzie na lepsze wczasy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doskonale rozumiem co czujesz.Ja dopiero przed owulacja ,a już czuję ze te starania są bez sensu ,bo i tak nic z tego nie będzie.Ostatnio zresztą już się chyba z tym pogodzilam ,ze nic z tego nie będzie.Zastanawiam się już nawet z mężem nad wyjazdem za granicę ,żeby polepszyć sobie sytuację finansową.Chociaż coś zwiedzimy ,bo będzie na lepsze wczasy.

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
Niestety z czasem tracimy już nadzieję ja chyba też straciłam.. Może może to dobry pomysł by wyjechać może wtedy zajmiesz się, zmienisz otoczenie i może akurat się uda [emoji4] wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale już chyba się nie da. Długo się staracie ? Macie już jakieś dzieciątko?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapraszam [emoji4][emoji11] przyjedź kochana. Miałam monitoring po popronieniu i było jajeczko zaraz po popronieniu ale niestety nic .. chyba ta prolaktyna zablokowała tak myślałam że jednak za rzadko chodze do tego gin ale on kazał brać leki eh ja kompletnie się na tym nie znam

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też się na tym nie znam. Lubie dużo czytać o tym wszystkim, jak tylko lecą jakieś filmy dokumentalne o staraniach to też oglądam. I jedno co z tego wszystkiego wywnioskowałam to to, że nie można nic bagatelizować. Musimy regularnie chodzić do lekarza, bo czasami okazuje się, że to tylko pierdułka i przy odpowiednich lekach moment i się udaje. Także jeżeli przyjdzie @ to pójdź do lekarza. No chyba, że chcesz czekać do lipca jeszcze. Dziękuję z Zaproszenia[emoji10][emoji10][emoji10]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też się na tym nie znam. Lubie dużo czytać o tym wszystkim, jak tylko lecą jakieś filmy dokumentalne o staraniach to też oglądam. I jedno co z tego wszystkiego wywnioskowałam to to, że nie można nic bagatelizować. Musimy regularnie chodzić do lekarza, bo czasami okazuje się, że to tylko pierdułka i przy odpowiednich lekach moment i się udaje. Także jeżeli przyjdzie @ to pójdź do lekarza. No chyba, że chcesz czekać do lipca jeszcze. Dziękuję z Zaproszenia[emoji10][emoji10][emoji10]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Tak planuje po @ iść do niego a w lipcu to swoją drogą [emoji4]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety z czasem tracimy już nadzieję ja chyba też straciłam.. Może może to dobry pomysł by wyjechać może wtedy zajmiesz się, zmienisz otoczenie i może akurat się uda [emoji4] wiem że trzeba myśleć pozytywnie ale już chyba się nie da. Długo się staracie ? Macie już jakieś dzieciątko?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
18 cykli niby nie dlugo, niby dużo osób latami się stara.Nie dzieci nie mamy.Pewnie jak byśmy mieli chociaz jedno było by łatwiej. Mam wrażenie ze trochę za późno się zdecydowaliśmy, bo zawsze było coś.Nie przewidzielismy tego ,ze nic z tego może nie wyjść.Ostatnio mam jakieś wewnętrzne przeczucie,ze nawet jak się uda to i tak będzie strata. Dodatkowo lekarze u mnie nie widzą problemu jak się już raz zaszło to wszystko ok .Ciężko o jakieś dodatkowe badania.
A Ty długo już się starasz?

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@DorciaMamaOlka gratulacje!!![emoji8][emoji8][emoji8]
Pochwal się dziewczynom na staraczkach bo się pytaly o Ciebie [emoji1]
Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry