reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Na zdjęciach zawsze wychodzi jaśniejsza to fakt. Ale jest jest i My Ją też widzimy!!! Nio Kochana Gratulacje!!!
@InezkaK jeszcze tylko Ty nam przynieś dobrą nowinę od gina!!!
Oj maj się zapowiada piękny[emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Będzie i strasznie wszystkim kibicuje :) musi się udać :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
DorciamamaOlka [emoji173] [emoji173] z Twojego szczęścia musiałam sobie zjeść coś słodkiego [emoji173] [emoji173]
1496836774-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx mam nadzieję, że się nie pojawi bynajmniej przez najbliższe 9 miesięcy[emoji4][emoji4][emoji4][emoji10]

A jeżeli tak to sądzę, że problemem jest ta infekcja. Ona może blokować wszystko. W Polsce jak jednego razu lekarz przepisał Mi CLO to się okazało, że nie zadziałał. Lekarz był zdziwiony, no ale po wynikach okazało się, że miałam jakaś bakterię przez którą nie dochodziło do owulacji i nawet CLO nie pomogło. Dostałam leki dopochwowe i na nastepny cykl było już wszystko w porządku.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja czuje że przyjdzie nawet jestem tego pewna [emoji4] aż się nie chce myśleć.. co miesiąc rozczarowanie. A infekcja chyba przeszła smarowalam tym clotromazolem i narazie nic nie siedzi [emoji4]
Brzuch pobolewa piersi leciutenko bolą przyjdzie na dniach. Ja mam problemy z prolaktyna i ona blokuje owulacje ale już tyle miesięcy biorę tabletki i nic.. niedługo mi się kończą i przejdę się do lekarza bo bylam pół roku temu może już czas, a tak jak wcześniej mówiłam w lipcu pojadę do tej kliniki może oni mnie zjadają porządnie. Mój lekarz też jest w porządku z polecenia do niego poszłam, ale sama nie wiem zastanawiam się czemu tak naprawdę się nie udaje to już 11 miesięcy dla mnie to bardzo dużo.
Mój Aniołek miałby już 3 miesiące [emoji20] może ja coś robię nie tak .. sama już nie wiem co robić w którą stronę iść. Tak myślę by zrobić sobie znowu badania prolaktyne tarczyce i iść do lekarza ale czy to nie za mało.. jak o tym myślę o tym wszystkim to nie da się popadlam w jakiś dół. Staram się zająć czymś nie myśleć ale jest ciężko bardzo [emoji20]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny pomocy!!! wczoraj poszlam na bete zeby zobaczyc czy juz spadla po samoistnym poronieniu bo w dzien poronienia mialam 568 a dzisiaj sprawdzam wynik na necie a tu 3739 !!! Cholera co jest !

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
Ojejku leć to lekarza. Trzymam kciuki kochana by było dobrze [emoji8]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@xxEwelaxx doskonale rozumiem Ciebie. Bo ogólnie to już parę lat staramy się o dzidzi, a jak już zaskoczyłam to je straciłam. Na Moje dość długo zwlekasz z pójściem do lekarza. Zbadaj narazie ponownie tą prolaktyne i faktycznie tarczyce też. No i powinnaś mieć monitoring czy w ogóle dochodzi do owulacji bo po poronieniu mogło się wszystko poprzestawiać. A może ta infekcja zablokowała jajeczkowanie. Zresztą jeszcze @nie przyszła także trzeba mieć zawsze nadzieję!!! Rozumiem, że masz doła, bo tyle czasu minęło i nic. Ale wierze, że szczęście zapuka do Twoich drzwi i nie poddwaj Mi się, bo osobiście przyjadę do Ciebie i to tyłka Ci nakopie i z głowy wyciągnę te złe myśli!!![emoji11][emoji11][emoji11][emoji12][emoji12]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiecie co dziewczyny?
Jak sie tak siedzi na tym forum i czyta te smutne historie to serce sie kraje. Wiem co oznscza strata, bo sama jestem mama Aniolka.
Ale jak widzi sie te 2 kreseczki u kazdej z nas to czlowiek ma usmiech od ucha do ucha. Jest to taka radosc, pomimo tego ze sie wogole nie znamy, nie widzialysmy sie nigdy i nie rozmawialysmy na zywo, to ta radosc ze szczescia kazdej z was jest ogromna.
Trzymam za was wszystkie kciuki i za sama siebie tez. Zeby nasze ciazd byly bezproblemowe i zeby nasze dzieciatka urodzily sie zdrowe[emoji173][emoji5]

f2w3yx8d8eesu797.png
 
Do góry