reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

wiecie jak mi jest lepiej na serduszku ze do mnie piszecie, teraz tylko czekam na decyzje lekarza idę do niego w czwartek

 
reklama
Witam, ja również w 2005 przeżyłam poronienie..teraz mam 7 miesięczną Córeczkę :-) jednak o pierwszym dziecku bede pamiętać zawsze. Jestem położną i radziłabym poczekać te 3 miesiące a najlepiej 6. Ważne by organizm sie zregenerował, no i psychika. Starania można rozpocząć wcześniej ale tylko wóczas,gdy po poronirniu nie przeszłaś abrasio, czyli skrobania ścian jamy macicy, czyli macica oczyściła sie sama.
pozdriawiam
 
ja poroniłam w 16tc było to dwa tygodnie temu nie moge sie pozbierac,poroniłam w domu i widziałam naszą dzidzie już był taki duży.Chcemy miec dziecko ale kiedy sie pozbieram to nie wiem....
 
ja poroniłam w 16tc było to dwa tygodnie temu nie moge sie pozbierac,poroniłam w domu i widziałam naszą dzidzie już był taki duży.Chcemy miec dziecko ale kiedy sie pozbieram to nie wiem....
Joasia.k2- nie wiem kiedy sie pozbierasz,ale na pewno... ja poronilam bardzo wczesna ciaze tez w domu... bardzo ci wspolczuje... nie rob nic na sile,a czas sam ulzy cierpieniu... badz dzielna!
 
witam miałam dokładnie 4 tygodnie poronienie samoistne ale byłam w szpitalu i zostałam wyczyszczona. badania robiłam i jest ok, lekarz powiedział ze po pierwszej miesiaczce mogę nadal próbować stan psychiczny jest w porządku.Tylko chciałam zapytać bo kochałam sie już z mezem i niewiem czy mogę mieć dni płodne czy dopiero po okresie występuję normalna owulacja?
 
Wydaje mi sie ze przed miesiaczka sa juz dni plodne. Bo jezeli nie dochodzi do zaplodnienia, to wtedy cos sie w macicy zluszcza i nastepuje miesiaczka. Wiec mozliwe sa dni plodne przed @. Nadin zapraszam Cie na watek o planowaniu plci albo, na staraczki zeby nie bylo im smutno. Razem razniej.
 
reklama
Do góry