reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Na pewno wiara czyni cuda:tak: musimy wierzyć
Mam 31lat, staramy się trzeci miesiąc, na co dzień zajmuję się domem i sprzedażą internetową.
 
reklama
Mamy już dwóch chłopaków 9 i 8 lat, teraz marzymy o córeczce. Ale nie jest łatwo zajść w ciąże. Byłam przekonana, że jak mam dwójkę dzieci to z zajściem z trzecim nie będzie problemu a tak nie jest. Musimy być cierpliwe i pełne nadziei.
 
Witaj Erin.Mam na imie Aneta jest mi bardzo milo Cie poznac

witam goraco

Witaj kochana.
 
ja poroniłam 13-01-06 ... i narazie nie moge i nie chce zachodzić w ciąże...
tzn nawet to nie było poronienia tylko usunięto martwą ciążę....i od tego czasu infekcja goni infekcje.........
zobacze moze kiedyś zdecyduje się na 2 dziecko
 
Ja zabieg lyzeczkowania mialam 20 marca... jeszcze dlugo minie nim sie pozbieram..Jajo bylo puste i rpzestalo sie rozwijac..zatrzymalo sie na 6 tygdniu choc ciaza miala z 11 tygodni od zaplodnienia....
 
reklama
Boze , jakie tragedie przeżylyscie :( Ja nie mialam podobnego problemu , urodzilam core 30 lipca 2007 roku wazyla 3980 g i miala 57 cm .Wszystko bylo ok , dopoki nie uslyszeli w 3 dobie jej zycia ze ma szmery na serduszku , sztybko karetka zawiozla mala do szpitala kardiologicznego w poznaniu , na szczescie okazal;o sie ze to niewielka dziurka , ktora juz teraz sie zrosla , ale to bylo cos strasznego.Pozdrawiam i zycze abyscie spelnily swoje marzenia , zeby wasze brzuszki zaczely na nowo rosnac i zeby wyszly z nich cudowne malenstwa
 
Do góry