reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

No Pewnie, trzeba poczekać, nic nie przyspieszysz A bardzo często zdarza się że owulacja się przesuwa i testy wychodzą dopiero kilka dni po terminie @ [emoji6] Także głowa do góry [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie ☺ bardzo nie lubię czekać ale w tej kwestii nie mam innego wyjścia ☺
A jak się nie uda tym razem to napewno następnym się uda ☺☺☺wierze w to ☺
 
reklama
Dokładnie [emoji5] bardzo nie lubię czekać ale w tej kwestii nie mam innego wyjścia [emoji5]
A jak się nie uda tym razem to napewno następnym się uda [emoji5][emoji5][emoji5]wierze w to [emoji5]
I to jest dobre podejście Ja też nie napinam się strasznie na pozytywny test- Jak nie teraz to następnym razem [emoji12]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zobacz załącznik 790556
Cześć dziewczynki to mój tescik z dzisjaj tylko nie z porannego moczu widzicie coś czy tylko ja coś widzę ? Już chyba świruje ☺☺☺
Ja tez widze cien cienia:) ale zrob za 2 dni zobaczysz:) ja jutro bede robic.. Mam troche takie brudzenia, sluz po luteinie taki w kolorze toffi albo capuccino, nie umiem tego inaczej okreslic.. Mam nadzieje ze minie..
 
Ja też coś widzę :)
W terminie @ faktycznie zwykle mocniejsze kreski są, ale znam kilka maluchów, które bardzo długo się"ukrywaly" i testy z jakiegoś powodu nie wychodziły.

A ja się chciałabym zameldować, że żyje i mam się nieźle ;)
Tydzień minął od pozytywnego testu i w sumie niewiele się zmieniło. @ dalej brak :biggrin2: plamien brak, brzuch w sumie nie boli, trochę tylko czuję ciężar w podbrzuszu i taką jakby gule, która mocno ciśnienie już na pęcherz :baffled: także WC co pół godziny odwiedzam, a dzisiaj też zaliczyłam pierwszą nocną wyprawę :rolleyes2: mdłości minimalne wieczorami, piersi nie bolą mocno, bardziej mam uczucie pieczenia i wrażliwe sutki. Także ogólnie nuda ;) na wizytę jeszcze trochę muszę poczekać, zapisałam się dopiero na 23 stycznia, więc ponad dwa tygodnie jeszcze :hmm: staram się o tym nie myśleć :)
I nie wiem skąd mi się to wzięło, ale od samego początku czuję, że to musi być dziewczynka
Super:) masz fajnie, nic tylko czekac:) ja jutro powtarzam test, zobacze czy kreska ciemnieje.. A chce sie umowic na 19 stycznia. Zobaczymy.. Tylko ze troche brudze.. Takie uplawy mam nie kremowe, tylko takie jasniutko brazowe, takie toffi.. Mam nadzieje ze to macica sie oczyszcza, albo przez luteine.
 
Super:) masz fajnie, nic tylko czekac:) ja jutro powtarzam test, zobacze czy kreska ciemnieje.. A chce sie umowic na 19 stycznia. Zobaczymy.. Tylko ze troche brudze.. Takie uplawy mam nie kremowe, tylko takie jasniutko brazowe, takie toffi.. Mam nadzieje ze to macica sie oczyszcza, albo przez luteine.
Napewno to nic zlego. Nie martw sie na zapas. Musi byc dobrze[emoji4] ja mam umowiona wizyte na 19, ale usg mam miec tydzien wczesniej[emoji4]
 
Zobacz załącznik 790556
Cześć dziewczynki to mój tescik z dzisjaj tylko nie z porannego moczu widzicie coś czy tylko ja coś widzę ? Już chyba świruje [emoji5][emoji5][emoji5]
Ja tez cos widze. Choc pewnie na zywo, ta kreseczka jest bardziej widoczna. Moze jutro lub w poniedzialek powtorz test lub zrob bete. Pocichutku zaczynam gratulowac[emoji4]
 
Marta ja też coś tam widzę:) mogłaś zrobić z porannego moczu bo tak lepiej wychodzą we wczesnej ciąży :) najlepiej zrób betę będziesz miała pewność:)

Anik ja w poprzedniej ciąży też takie dwudniowe plamienia miałam. W podobnym kolorze jak Ty opisujesz. Poleciałam szybko do gina, na szczęście okazało się, że to tylko jakieś naczynko pękło. Mam nadzieję, że i u Ciebie okaże się, że to nic groźnego :) podobno najbardziej niebezpieczne są plamienia czystą krwią. A nie chcesz jechać tego na wszelki wypadek sprawdzić na IP?
 
Ja tez widze cien cienia:) ale zrob za 2 dni zobaczysz:) ja jutro bede robic.. Mam troche takie brudzenia, sluz po luteinie taki w kolorze toffi albo capuccino, nie umiem tego inaczej okreslic.. Mam nadzieje ze minie..
Jak @ nie przyjdzie do poniedziałku to powtorze test ☺ Kochana nie martw się te plamienia to napewno nic złego będzie dobrze napewno minie ☺☺☺
 
reklama
Marta ja też coś tam widzę:) mogłaś zrobić z porannego moczu bo tak lepiej wychodzą we wczesnej ciąży :) najlepiej zrób betę będziesz miała pewność:)

Anik ja w poprzedniej ciąży też takie dwudniowe plamienia miałam. W podobnym kolorze jak Ty opisujesz. Poleciałam szybko do gina, na szczęście okazało się, że to tylko jakieś naczynko pękło. Mam nadzieję, że i u Ciebie okaże się, że to nic groźnego :) podobno najbardziej niebezpieczne są plamienia czystą krwią. A nie chcesz jechać tego na wszelki wypadek sprawdzić na IP?
Tak wiem ze z porannego byłoby lepiej ale jakoś obudzilam się z przekonaniem ze zaraz dostane @ no i wstrzymałam się z testem a @ na szczęście nie ma do tej pory ☺
 
Do góry