reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Nie da sie odpuscic i o tym nie myslec. Dla mnie jest priorytetem zajscie w ciaze i jak mam niby o tym nie myslec? Udawac, ze mi na tym nie zalezy? To raczej nie dla mnie[emoji17]
Też tak uważam, cały czas o tym myślę chciałabym wyluzować i na luzie do tego podejść ale nie potrafię, 5 miesiąc po poronieniu się staramy i nic :( w styczniu biorę się za siebie robię badania itp to mnie podtrzymywalo na duchu, a teraz jedna wielka pustka byla bym w 6 miesiącu patrzę na kobiety z brzuchami i łzy w oczach :( dziś ten dzień jest dla mnie zdecydowanie bardzo złym dniem :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Też tak uważam, cały czas o tym myślę chciałabym wyluzować i na luzie do tego podejść ale nie potrafię, 5 miesiąc po poronieniu się staramy i nic :( w styczniu biorę się za siebie robię badania itp to mnie podtrzymywalo na duchu, a teraz jedna wielka pustka byla bym w 6 miesiącu patrzę na kobiety z brzuchami i łzy w oczach :( dziś ten dzień jest dla mnie zdecydowanie bardzo złym dniem :(

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
I to jest wlasnie najgorsze. Bardzo bysmy chcialy miec dzieci, a jednak nie mozemy. To najbradziej boli[emoji17] ja tez bylabym juz w 6 miesiacu i ciezko jest mi sie z yum pogodzic[emoji17]
 
I to jest wlasnie najgorsze. Bardzo bysmy chcialy miec dzieci, a jednak nie mozemy. To najbradziej boli[emoji17] ja tez bylabym juz w 6 miesiacu i ciezko jest mi sie z yum pogodzic[emoji17]
Tak dziewczyny to jest bardzo trudne
Ja już nie mam siły .najgorsze jest to że codziennie patrzę na bratowa jak się cieszy
Miały byś my dzieci w jednym wieku.
Waryjuje:-( :(
 
Myślę, że "odpuszczenie" polega na zajęciu się czymś bardzo intensywnie :)
Macie jakieś hobby?
Najlepiej zaplanować coś na dłuższy czas, zapłacić kupę kasy, jakiś kurs np? I wtedy pyknie na bank :p

Ja w sumie w dobrym nastroju jestem dzisiaj. Cały weekend intensywnie pracowaliśmy żeby wykorzystać "dni płodne" :D endorfiny robią swoje ;)
Ale mam dziwne wrażenie, że w ogóle owulacji nie było :/ lekko czułam prawy jajnik w piątek, a poza tym śluz płodny jakiś dziwny, niby rozciągliwy, ale lekko białawy no i co prawda temperatury nie sprawdzam, ale też nie poczułam skoku, a zazwyczaj z dnia na dzień robi mi się zimno w tych dniach :confused:
Także hm... staranka fajnie mijają, ale mam przeczucie, że za miesiąc będziemy kontynuować.
 
Kasia, co u Ciebie kochana??
<3
Walczę kochana z bardzo obfitą @ [emoji12] I na razie odpuszczam sobie starania, myślę że nawet do pół roku poczekam, bo trochę rewolucji mnie teraz w pracy czeka, więc muszę to najpierw ogarnąć [emoji16] Choć nie powiem, zabezpieczać się nie będziemy więc jak coś wcześniej się uda też będzie dobrze [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Walczę kochana z bardzo obfitą @ [emoji12] I na razie odpuszczam sobie starania, myślę że nawet do pół roku poczekam, bo trochę rewolucji mnie teraz w pracy czeka, więc muszę to najpierw ogarnąć [emoji16] Choć nie powiem, zabezpieczać się nie będziemy więc jak coś wcześniej się uda też będzie dobrze [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Haha, pół roku mówisz? ;)
No to rodzimy razem w październiku :biggrin2:
 
reklama
Myślę, że "odpuszczenie" polega na zajęciu się czymś bardzo intensywnie :)
Macie jakieś hobby?
Najlepiej zaplanować coś na dłuższy czas, zapłacić kupę kasy, jakiś kurs np? I wtedy pyknie na bank :p

Ja w sumie w dobrym nastroju jestem dzisiaj. Cały weekend intensywnie pracowaliśmy żeby wykorzystać "dni płodne" :D endorfiny robią swoje ;)
Ale mam dziwne wrażenie, że w ogóle owulacji nie było :/ lekko czułam prawy jajnik w piątek, a poza tym śluz płodny jakiś dziwny, niby rozciągliwy, ale lekko białawy no i co prawda temperatury nie sprawdzam, ale też nie poczułam skoku, a zazwyczaj z dnia na dzień robi mi się zimno w tych dniach :confused:
Także hm... staranka fajnie mijają, ale mam przeczucie, że za miesiąc będziemy kontynuować.
Ja tez czulam w piatek prawy jajnik ale nie az tak mocno.. Ja mialam sluz przezroczysty:) moze akurat bedzie dobrze:) nie ma co sie glowic, teraz trzeba czekac:) kiedy bys testowala.. Wiesz ze mi teraz wychodzi ze jeszcze w grudniu bede miala okres. 2 razy w msc.. Czasem mi sie tak zdarza.. Wychodzi mi okres ze dostane ok. 30 grudzien +- 1 dzien. Ciekawe czy tak bedzie.. A u Ciebie jak ma byc?
 
Do góry