reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Czasem ja tu zaglądam jeśli mi czas ba to pozwoli :-) Natankowi nie śpieszy się wyjsc z ciepłego brzuszka na ten mrozik.

Jeśli cykle masz 27 dni a owu tak pozno bo masz zbyt krótką drugą fazę cyklu i możesz mieć problem z zagniezdzaniem. U mnie byl podobny problem i musiałam wydluzyc je np luteina lub duphastonem i co ciekawe w oby dwóch cyklach się udało zajść od razu. Zapytaj o to lekarza

Miałaś monitoring i wiesz, że jesteś po owu? Bo jeśli nie miałaś owu to może Ci zatrzymać. No duphaston podobnie jak luteine bierze się po owu od 3 dnia przez 10 dni. Tzn moja lekarka tak kazała ale może inni lekarze mają inne teorię na ten temat

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak bralas duphaston to od ktorego dnia cyklu? Piszesz, ze Ci sie od razu udalo, czyli ten lek nie zatrzymal Ci owulacji?
 
reklama
justys duphaston bierzesz po owulacji. Jeśli weźmiesz przed owulacją to ją zablokujesz. Bierzesz tak jak kamkaz napisała - od 3 dnia po owulacji przez 10 dni, potem beta hcg i jeśli pozytywna to bierzesz dalej, a jak nie to odstawiasz :) jeśli nie masz pewności, że owu była to ja bym nie brała bo zablokujesz. A mierzysz temperaturę? To też pomaga ocenić czy owulacja była jeśli nie masz monitoringu.
 
U mnie można powiedzieć że staranka rozpoczęte ☺☺☺ do dni plodnych jeszcze parę dni ale już po @ ☺
W środę mam USG to będzie mój 10 dzien cyklu a cykle mam co 27-28 dni czy myślicie że będzie można już cos zobaczyć odnośnie owulacji ?
KaSia co u Ciebie ?
 
justys duphaston bierzesz po owulacji. Jeśli weźmiesz przed owulacją to ją zablokujesz. Bierzesz tak jak kamkaz napisała - od 3 dnia po owulacji przez 10 dni, potem beta hcg i jeśli pozytywna to bierzesz dalej, a jak nie to odstawiasz :) jeśli nie masz pewności, że owu była to ja bym nie brała bo zablokujesz. A mierzysz temperaturę? To też pomaga ocenić czy owulacja była jeśli nie masz monitoringu.
Mi lekarz kazal od 15 dnia cyklu. Nie mowil nic o owulacji. Dzis jest 15 dzien i wzielam pierwsza tabletke. Mierze temperature ale skoku jesszcze nie bylo.
 
I jak co miesiąc załamka :( przyszła @ nie nawidze tego rozczarowania. Powtarzam sobie ze odpuszczam luzuje ale chyba oszukuje sama siebie :( mam dość tego wszystkiego

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba się nie da wyluzować
Ja akurat nie umiem staramy się w tym cyklu
Teraz trzeba czekać do sylwestra czy przyjdzie ta małpa czy nie
Ale znając życie przyjdzie:(

Już nie mam ochoty na nic
Każdemu się łatwo mówi odpuść ale nienkazdy potrafi odpuścić :-(
 
Ostatnia edycja:
Chyba się nie da wyluzować
Ja akurat nie umiem staramy się w tym cyklu
Teraz trzeba czekać do sylwestra czy przyjdzie ta małpa czy nie
Ale znając życie przyjdzie:-:)-(
Już nie mam ochoty na nic
Każdemu się łatwo mówi odpuść ale nienkazdy potrafi odpuścić :-(
Nie da sie odpuscic i o tym nie myslec. Dla mnie jest priorytetem zajscie w ciaze i jak mam niby o tym nie myslec? Udawac, ze mi na tym nie zalezy? To raczej nie dla mnie[emoji17]
 
reklama
Do góry