reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja po poronieniu mam dluzsze cykle i moze tez dlatego owulacja mi sie moze przesunac. Nie wiem czy to jest ok. Nie mam poje ia co o tym myslec. Najlepiej zapytac lekarza dlaczego owulacja sie przesuwa.

Mój ginekolog powiedział że to nic takiego bo każdy organizm jest inny
Ale oszaleć można
A ja nie mam czasu co miesiąc latać i monitorowania cykle
Zakupiłam sobie testy owukacyjne
Ale niewiem czy są prawidłowe czy pomogą bo jak narazie zaczęłam robić
 
reklama
Mój ginekolog powiedział że to nic takiego bo każdy organizm jest inny
Ale oszaleć można
A ja nie mam czasu co miesiąc latać i monitorowania cykle
Zakupiłam sobie testy owukacyjne
Ale niewiem czy są prawidłowe czy pomogą bo jak narazie zaczęłam robić

Ja mam cykle co27dni
Ale po poronieniu mam okres jakiś inny mniej obfity
Brzuch mnie rzadko boli
Mam nadzieję że tak ma być
Że to nic że tak mam
Idę w poniedziałek do lekarza to się spytam
 
Mój ginekolog powiedział że to nic takiego bo każdy organizm jest inny
Ale oszaleć można
A ja nie mam czasu co miesiąc latać i monitorowania cykle
Zakupiłam sobie testy owukacyjne
Ale niewiem czy są prawidłowe czy pomogą bo jak narazie zaczęłam robić
Ja robilam testy owulacyjne w poerwszy cykl po poronieniu i caly czas wychodzil pozytywnie, ale to chyba przez beta hcg, bo nie zdazyl spasc. W drugim cykli tez robilam ale wogole mi nie wychodzily dni plodne i jakos nie jestem do tego przekonana.
Ty jestes z krk? W ktorym szpitalu bylas?
 
Ja mam cykle co27dni
Ale po poronieniu mam okres jakiś inny mniej obfity
Brzuch mnie rzadko boli
Mam nadzieję że tak ma być
Że to nic że tak mam
Idę w poniedziałek do lekarza to się spytam
Ja mam teraz cykle co 31 dni i tez okres jest mniej obwfity i brzuch tak nie boli jak dawniej. Piersi tez zawsze bolaly przed, a teraz ich wogole nie czuje.
 
Ja robilam testy owulacyjne w poerwszy cykl po poronieniu i caly czas wychodzil pozytywnie, ale to chyba przez beta hcg, bo nie zdazyl spasc. W drugim cykli tez robilam ale wogole mi nie wychodzily dni plodne i jakos nie jestem do tego przekonana.
Ty jestes z krk? W ktorym szpitalu bylas?
Ja jestem z pod Krakowa
A szpital to w proszowicach
A do lekarza chodzę cały czas prywatnie
z tymi testami to niby różnie jest
Może nie każdemu pomagają
Ja słabo sama umiem po sobie poznać te dni kiedy mam akurat owulacje
 
Ja jestem z pod Krakowa
A szpital to w proszowicach
A do lekarza chodzę cały czas prywatnie
z tymi testami to niby różnie jest
Może nie każdemu pomagają
Ja słabo sama umiem po sobie poznać te dni kiedy mam akurat owulacje
Rozumiem. Myslalam, ze bylas gdzies w krakowie w szpitalu. Ja jakos sie zrazilam do tych testow i jakos ich narazie nie planuke kupowac. Moze uda mi sie samej zaobserwowac dni plodne. Zastanawia mnoe monitorowanoe cyklu. Nigdy tego nie mialam. A to powinien robic swoj lekarz prowadzacy, czy mozna isc gdzie indziej?
 
Ja właśnie też tak mam że mnie nic praktycznie nie boli
Tylko mam cykle co 27a nie tak jak ty co 31
Przed poronienieniem też miałam co 27,28dni ...
Ja przed poronieniem miala. Co 25, 26 dni. Zdazalo sie tez co 24 i 28. Wiec bardzo rozlegulowane. Zobaczymy jak teraz bedzoe dalej. Choc mam nadzieje, ze juz kolejnej miesiaczki nie dostane
 
Rozumiem. Myslalam, ze bylas gdzies w krakowie w szpitalu. Ja jakos sie zrazilam do tych testow i jakos ich narazie nie planuke kupowac. Moze uda mi sie samej zaobserwowac dni plodne. Zastanawia mnoe monitorowanoe cyklu. Nigdy tego nie mialam. A to powinien robic swoj lekarz prowadzacy, czy mozna isc gdzie indziej?
Wiesz co wydaje mi się że bez problemu powinien ci to zrobić twój lekarz do którego chodzisz
Ja zobaczę co te testy pokażą ale jakoś zbytnio nie jestem do nich przekonana
A ty x kad jesteś
 
reklama
Do góry