reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A i z początkiem tego cyklu zaczęłam brać antybiotyk, myślicie, że cykl może się trochę wydłużyć przez to? Jajnik trochę zaczęłam czuć dzisiaj po południu, ale śluz jeszcze nie wygląda za ciekawe :/
 
reklama
U mnie teoretycznie dni płodne :)
Także cały weekend musimy jakoś próbować ;)
Ale tak jak się spodziewałam, czuję prawy jajnik, a z prawego jeszcze nam się nie udało ustrzelić :/ mam wrażenie, że coś z nim nie tak... No nic, zrobimy co się da :p najwyższej trzeba będzie do przyszłego miesiąca poczekać aż się lewy uaktywni
Mi tez sie dzisiaj zaczely dni plodne.. Ale musze to jakos przetrzymac. Zdecydowalismy ze nic na sile i chorobsko przeczekamy.. Czuje podbrzusze tak jak na okres, chyba cos tam zaczyna sie dziac:p a myslalam ze przez chorobe i leki wszystko mi sie poprzesuwa a chyba nie.. Zobaczymy;) trzymam kciuki aby sie udalo;) a jak nie to dzialamy razem w styczniu;D
 
A i z początkiem tego cyklu zaczęłam brać antybiotyk, myślicie, że cykl może się trochę wydłużyć przez to? Jajnik trochę zaczęłam czuć dzisiaj po południu, ale śluz jeszcze nie wygląda za ciekawe :/
Jaki bierzesz ten antybiotyk? I na co? Ja tez myslalam ze mi sie poprzesuwa ale chyba wszystko idzie ok bo sluz juz sie zrobil przezroczysty.. U ciebie pewnie tez lada moment sie zmieni;) choc nie ukrywam ze moze sie poprzesuwac, ale to chyba zalezy od kazdej z nas.. Jak to wpkynie na organizm te branie leku..l
 
Jaki bierzesz ten antybiotyk? I na co? Ja tez myslalam ze mi sie poprzesuwa ale chyba wszystko idzie ok bo sluz juz sie zrobil przezroczysty.. U ciebie pewnie tez lada moment sie zmieni;) choc nie ukrywam ze moze sie poprzesuwac, ale to chyba zalezy od kazdej z nas.. Jak to wpkynie na organizm te branie leku..l
Nic specjalnego, amoksycyline na zatoki.
Normalnie to bym się spodziewała owulacji już jutro, ale tym razem obstawiam bardziej niedzielę/poniedziałek
 
Ja też trzymam za was kciuki
Też mam te dni kochane ...
Ale wogole niby jest Oki ...tak mówił lekarz ale okres mam co 27dni a owulacja się jakoś przesunęła bo mam w 18.19 dniu cyklu
Co tym myślicie
 
reklama
Do góry