reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

A u mnie jutro miną równo 3 miesiące od poronienia :(
Byłabym już w 6 miesiącu...
U mnie też przychodzą takie dni ze liczę sobie który to byłby tydzień ze byłoby już widać brzuszek i ze może juz bym czuła ruchy czasami nawet staje sobie przed lustrem i wyobrażam brzuszek
Ale po chwili staram się myśleć pozytywnie ze jeszcze to wszystko mnie czeka ze moje dzieciątko przełożyło to wszystko na inny termin i niedługo będę to przechodzić i jak to mój mąż cały czas mówi ze widocznie czerwiec to nie był dobry termin i nasze dziecko samo je przełożyło Kochana musi być dobrze i wszystko się jeszcze ułoży ☺ ja wierze ze niedługo posypia się tu dobre wiadomości jak to mówią Nowy Rok Nowe Nadzieje ☺☺☺☺
 
reklama
Kochana trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i wierzę że tym razem się uda ✊ będzie dobrze zobaczysz dla nas cierpiących aniolkowych mam musi wkoncu zaświecic słoneczko i one przyjdzie w postaci cudownych maluszków ☺ musisz w to uwierzyć a wszystko będzie dobrze ☺ Trzymaj się cieplutko ☺

Kochana trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i wierzę że tym razem się uda ✊ będzie dobrze zobaczysz dla nas cierpiących aniolkowych mam musi wkoncu zaświecic słoneczko i one przyjdzie w postaci cudownych maluszków ☺ musisz w to uwierzyć a wszystko będzie dobrze ☺ Trzymaj się cieplutko ☺

Ja też mam nadziej że się uda :-)
Nie tylko mi ale nam wszystkim
Kochane :-)
 
U mnie też przychodzą takie dni ze liczę sobie który to byłby tydzień ze byłoby już widać brzuszek i ze może juz bym czuła ruchy czasami nawet staje sobie przed lustrem i wyobrażam brzuszek
Ale po chwili staram się myśleć pozytywnie ze jeszcze to wszystko mnie czeka ze moje dzieciątko przełożyło to wszystko na inny termin i niedługo będę to przechodzić i jak to mój mąż cały czas mówi ze widocznie czerwiec to nie był dobry termin i nasze dziecko samo je przełożyło Kochana musi być dobrze i wszystko się jeszcze ułoży [emoji5] ja wierze ze niedługo posypia się tu dobre wiadomości jak to mówią Nowy Rok Nowe Nadzieje [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
Też tak mam Kochana identycznie jak Ty :( to takie smutne że nas wszystkie to spotkało. Ja bylabym w 6 miesiącu na święta miałabym już dzidzie w brzuszku jak o tym myślę.. brak słów :( ale staram się pocieszać. Dużo dajecie mi Wy te forum :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie też przychodzą takie dni ze liczę sobie który to byłby tydzień ze byłoby już widać brzuszek i ze może juz bym czuła ruchy czasami nawet staje sobie przed lustrem i wyobrażam brzuszek
Ale po chwili staram się myśleć pozytywnie ze jeszcze to wszystko mnie czeka ze moje dzieciątko przełożyło to wszystko na inny termin i niedługo będę to przechodzić i jak to mój mąż cały czas mówi ze widocznie czerwiec to nie był dobry termin i nasze dziecko samo je przełożyło Kochana musi być dobrze i wszystko się jeszcze ułoży [emoji5] ja wierze ze niedługo posypia się tu dobre wiadomości jak to mówią Nowy Rok Nowe Nadzieje [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5]
Ja tez tak mam. Licze w ktorym bylalbym juz miesiacu. Jaki bym miala brzuszek. Wszystko do bardzo boli[emoji17] ale trzeba zyc dalej i wierzyc, ze nam wszystkim sie uda[emoji4]
 
Ja tez kazdego dnia odliczam co by bylo gdyby.... Ale trzeba wziac sie w garść:(

Dziewczyny czy mialyscie problem z przeciwcialami ANA? Robilam sobie po poronieniu badania w kierunku zespolu antyfosfolipidowego i ogolnie to co odszukalam w odchlani internetu...
Odebralam wyniki i mam pozytywny wynik tych przeciwcial... Jestem zalamana:( mialyscie z tym jakaś styczność? Wizyte u mojego lekarza mam dopiero 11 stycznia... Nie wiem czy mam cos z tym dalej robic, jedyne co mi doradzono w laboraotrium to wykonanie ANA 2... :(
 
reklama
U mnie teoretycznie dni płodne :)
Także cały weekend musimy jakoś próbować ;)
Ale tak jak się spodziewałam, czuję prawy jajnik, a z prawego jeszcze nam się nie udało ustrzelić :/ mam wrażenie, że coś z nim nie tak... No nic, zrobimy co się da :p najwyższej trzeba będzie do przyszłego miesiąca poczekać aż się lewy uaktywni
 
Do góry