reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Mam 26 lat. Ponad 4 lata jestem po slubie. W lipcu udalo mi sie zajsc w ciaze, niestety w pazdzierniku poronilam. Jestem w 3 cyklu po poronieniu i bedziemy zaczynac starania. Lekarz zalecil mi pic inofolic i branie duphastona od 15 dc. Czy ten lek moze zatrzymac owulacje?
Cześć, przykro mi. Ja też poroniłam w październiku. Inofilic polecam zamienić na inofem, ten sam skład a tańszy. Duphaston nie zatrzyma owulacji bo to syntetyczny progesteron. Też go łykam od paru dni ale na wywołanie @ bo mam pcos. Powodzenia w staraniach

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam dwie małe szarańcze w domu ;)
Więc może na Sylwestra wybierzemy się na spacer :p
Hehe aha;) tez super;) ja juz ten cykl moge spisac na straty przed dniami plodnymi bo jednak choroba dopadla mnie jeszcze bardziej i jutro ide do lekarza:/ musze to wyleczyc a boje sie ze to juz oskrzele albo pluca i bez antybiotyku sie nie obejdzie.. Takze trzeba sie wykurowac i poczekac do stycznia ehh..
 
Mam 26 lat. Ponad 4 lata jestem po slubie. W lipcu udalo mi sie zajsc w ciaze, niestety w pazdzierniku poronilam. Jestem w 3 cyklu po poronieniu i bedziemy zaczynac starania. Lekarz zalecil mi pic inofolic i branie duphastona od 15 dc. Czy ten lek moze zatrzymac owulacje?
Hej;) mi rowniez przykro z powodu straty.. Ja tez stracilam dziecko w pazdzierniku, dowiedzialam sie ze serdusKo obumarlo w 10 tc.. To straszne przezycie:( tez mam 26 lat, ale juz jedno dziecko mam, staramy sie o drugie. W tym msc chcielismy zaczac starania ale pech chcial ze przypaletala sie choroba i jutro ide do lekarza, pewnie antybiotyk przepisze i nici z tego cyklu.. Będziemy musieli zaczekac do stycznia ehh.. Nastawilam sie na ten grudzień a tu sie wszystko jakos koliduje:/ a Tobie życzę owocnych staran;) dlugo sie staraliscie wczesniej jesli moge zapytac?
 
Cześć, przykro mi. Ja też poroniłam w październiku. Inofilic polecam zamienić na inofem, ten sam skład a tańszy. Duphaston nie zatrzyma owulacji bo to syntetyczny progesteron. Też go łykam od paru dni ale na wywołanie @ bo mam pcos. Powodzenia w staraniach

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Co to jest ten inofem? Lekarz nic mi nie mowil..
 
Hehe aha;) tez super;) ja juz ten cykl moge spisac na straty przed dniami plodnymi bo jednak choroba dopadla mnie jeszcze bardziej i jutro ide do lekarza:/ musze to wyleczyc a boje sie ze to juz oskrzele albo pluca i bez antybiotyku sie nie obejdzie.. Takze trzeba sie wykurowac i poczekac do stycznia ehh..
Dla pocieszenia powiem Ci, że w obie ciążę zaszlam wtedy, kiedy byłam mega przeziębiona tak więc nie trać nadziei

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej;) mi rowniez przykro z powodu straty.. Ja tez stracilam dziecko w pazdzierniku, dowiedzialam sie ze serdusKo obumarlo w 10 tc.. To straszne przezycie:( tez mam 26 lat, ale juz jedno dziecko mam, staramy sie o drugie. W tym msc chcielismy zaczac starania ale pech chcial ze przypaletala sie choroba i jutro ide do lekarza, pewnie antybiotyk przepisze i nici z tego cyklu.. Będziemy musieli zaczekac do stycznia ehh.. Nastawilam sie na ten grudzień a tu sie wszystko jakos koliduje:/ a Tobie życzę owocnych staran;) dlugo sie staraliscie wczesniej jesli moge zapytac?
Ja bym mimo przeziębienia się starała, szkoda tracić cykl [emoji6]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co to jest ten inofem? Lekarz nic mi nie mowil..
To jest preparat z mioinozytolem i kwasem foliowym. Mioinozytolem ma za zadanie wyrównać gospodarkę hormonalna między innymi, jest tańszy bo 60saszetek kosztuje ok60zl. Ja pije 2 saszetki dziennie więc starcza mi na miesiąc i jest przyjemniejsze w smaku niż inofilic. Tylko nie łykaj już kwasu foliowego dodatkowo bo tam jest duża dawka.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziekuje wam bardzo za mile slowa:-) nie staralam sie zbyt dlugo. W sumie to nawet nie robilam nic na sile. Samo wyszlo w poetwszym cyklu:-) bylam bardzo szczesliwa, wszystkie badania byly idealnie. Ale niestety w 11 tyg ciazy serduszko przestalo bic. Zbadalam plec i byla to dziewczynka. Oczywiscie zarejestrowalam ja w urzedzie. Mi lekarz nie zalecal zmiany inofolicu na inny odpowiednik. Wiem, ze jest drogi. Ale pije jedna saszetkr dziennie i zazywam do tego jeszcze kwas foliowy. A wy dlugo sie staralyscie? I ile czasu po poronieniu udalo wam sie zajsc w nastepna ciaze?
 
Hej;) mi rowniez przykro z powodu straty.. Ja tez stracilam dziecko w pazdzierniku, dowiedzialam sie ze serdusKo obumarlo w 10 tc.. To straszne przezycie:( tez mam 26 lat, ale juz jedno dziecko mam, staramy sie o drugie. W tym msc chcielismy zaczac starania ale pech chcial ze przypaletala sie choroba i jutro ide do lekarza, pewnie antybiotyk przepisze i nici z tego cyklu.. Będziemy musieli zaczekac do stycznia ehh.. Nastawilam sie na ten grudzień a tu sie wszystko jakos koliduje:/ a Tobie życzę owocnych staran;) dlugo sie staraliscie wczesniej jesli moge zapytac?
Ja tez pomimo przeziebienia nie rezygnowalabym ze staran. Trzymam kciuki, zeby sie udalo pomimo choroby:-)
 
reklama
Ja właśnie dzisiaj kończę brać antybiotyk :/
Ale za tydzień będziemy działać :)
Tylko coś dziwnego, bo dzisiaj mam 6 dc i po prawie dwóch dniach przerwy znowu lekkie krwawienie :confused: już zglupialam o co chodzi z tym @
Wczoraj wieczorem trochę zaszalelismy, ale nigdy nie miałam krwawienia po seksie :p
Chociaż okresy tak miewalam mocne-slabe-mocne
Yhhh, znowu się będę zamartwiać :unsure:
 
Do góry