reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

Ja właśnie dzisiaj kończę brać antybiotyk :/
Ale za tydzień będziemy działać :)
Tylko coś dziwnego, bo dzisiaj mam 6 dc i po prawie dwóch dniach przerwy znowu lekkie krwawienie :confused: już zglupialam o co chodzi z tym @
Wczoraj wieczorem trochę zaszalelismy, ale nigdy nie miałam krwawienia po seksie :p
Chociaż okresy tak miewalam mocne-slabe-mocne
Yhhh, znowu się będę zamartwiać :unsure:

Ja tez teraz mialam jeden dzien plamienia, dzien przerwy, znow plamieniez kolejny dzien przerwy i przez nastepne 3 dni normalne krwawienie. Po zakonczeniu okresu kochalam sie z mezem i na bastepny dzien znow mialam lwkkie krwawienie i kolejne dwa dni plamienie brazowe. Na szczescie sie juz skonczylo. Wiec nie martw sie, moze taki masz akurat cykl.
 
reklama
Ja tez teraz mialam jeden dzien plamienia, dzien przerwy, znow plamieniez kolejny dzien przerwy i przez nastepne 3 dni normalne krwawienie. Po zakonczeniu okresu kochalam sie z mezem i na bastepny dzien znow mialam lwkkie krwawienie i kolejne dwa dni plamienie brazowe. Na szczescie sie juz skonczylo. Wiec nie martw sie, moze taki masz akurat cykl.
Trochę się mniej martwię ;)
Może faktycznie tak bywa...
Pod koniec tego tygodnia powinnam mieć wyniki hormonów, więc jakby coś było, to powinno się pokazać.
 
Dziekuje wam bardzo za mile slowa:-) nie staralam sie zbyt dlugo. W sumie to nawet nie robilam nic na sile. Samo wyszlo w poetwszym cyklu:-) bylam bardzo szczesliwa, wszystkie badania byly idealnie. Ale niestety w 11 tyg ciazy serduszko przestalo bic. Zbadalam plec i byla to dziewczynka. Oczywiscie zarejestrowalam ja w urzedzie. Mi lekarz nie zalecal zmiany inofolicu na inny odpowiednik. Wiem, ze jest drogi. Ale pije jedna saszetkr dziennie i zazywam do tego jeszcze kwas foliowy. A wy dlugo sie staralyscie? I ile czasu po poronieniu udalo wam sie zajsc w nastepna ciaze?
Nie udało się i się szybko nie uda. Mam pcos dlatego pije 2 saszetki dziennie. Nie zalecam Ci nic, zrobisz jak uważasz, czasem poprostu warto wiedzieć, że istnieją zamienniki tańsze, ale jak pijesz 1 saszetke dziennie to i tak wychodzi podobnie

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie dzisiaj kończę brać antybiotyk :/
Ale za tydzień będziemy działać :)
Tylko coś dziwnego, bo dzisiaj mam 6 dc i po prawie dwóch dniach przerwy znowu lekkie krwawienie :confused: już zglupialam o co chodzi z tym @
Wczoraj wieczorem trochę zaszalelismy, ale nigdy nie miałam krwawienia po seksie :p
Chociaż okresy tak miewalam mocne-slabe-mocne
Yhhh, znowu się będę zamartwiać :unsure:
A antybiotyk nie ma jakiegos wplywu? Ja np. Mam straszny kaszel i dalej jakies plamki brazowawe wychodza a dawno juz powinnam nie miec okresu. A przez ten uporczywy kaszel caly brzuch mi sie napina i pewnie jakies tam skurcze sie jeszcze robia:/
 
reklama
Do góry