reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
A antybiotyk nie ma jakiegos wplywu? Ja np. Mam straszny kaszel i dalej jakies plamki brazowawe wychodza a dawno juz powinnam nie miec okresu. A przez ten uporczywy kaszel caly brzuch mi sie napina i pewnie jakies tam skurcze sie jeszcze robia:/
Też tak może być. Zaczęłam brać we wtorek wieczorem, a w środę z samego rana już był @
Także na pewno chorobsko i leki coś robią
 
Przeziębienie? Raczej nie, nawet leki bo przecież zanim wytworzy się łożysko, zarodek odżywia się całkiem żółtym [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Moze i tak ale i tak maz idzie w zaparte.. Nie chce teraz, chce zaczekac do stycznia az wszyscy bedziemy zdrowi.. Ja chora, corka chora a i on kaszle.. Takze nic nie zrobie, nie zmusze go:/ a tak myslalam ze beda staranka przy choince;) a tu lipa.. Hehe
 
Dziewczynki ale się ciesze jest @ ☺☺☺☺ tak jak miała być czyli dzisjaj lub jutro ☺wiec cykle mam tak jak przed poronieniem 27 - 28 dni ☺ jeszcze nigdy się tak z niej nie cieszyłam i przez to ze pokazała się w terminie czuje ze juz wszystko jest ok i przybliża mnie do staranek ☺ za tydzień zapisuje się na kontrolne USG i wierzę że będzie ok i zaczynamy starania ☺
KaSia cos czuje ze razem będziemy przechodzić ciaze i zapiszemy się na wrześniowki ☺
 
reklama
Dziewczynki ale się ciesze jest @ [emoji5][emoji5][emoji5][emoji5] tak jak miała być czyli dzisjaj lub jutro [emoji5]wiec cykle mam tak jak przed poronieniem 27 - 28 dni [emoji5] jeszcze nigdy się tak z niej nie cieszyłam i przez to ze pokazała się w terminie czuje ze juz wszystko jest ok i przybliża mnie do staranek [emoji5] za tydzień zapisuje się na kontrolne USG i wierzę że będzie ok i zaczynamy starania [emoji5]
KaSia cos czuje ze razem będziemy przechodzić ciaze i zapiszemy się na wrześniowki [emoji5]
Super wiadomość! [emoji178] Teraz ja czekam, ale pewnie też lada chwila się zacznie... Wrześniówki, nadciągamy! [emoji23][emoji16][emoji12]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry