reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

To super:) ja mam wizyte za godzine.. Odezwe sie po:) widzisz czyli jest wszystko ok:) zadnych badan nie musisz robic? Co to znaczy przychodzic na wizyte tydzien przed??
Żadnych badań jak narazie, jedynie badanie ginekologiczne tydzień przed dniami płodnymi, ale w jakim celu nie wnikałam [emoji16] Jeśli nic mi się nie przesunęło, to właśnie zaczynają mi się dni płodne, wieczorem może przycisnę mężulka, a jak dobrze pójdzie to może te badania nie będą potrzebne [emoji16] Trzymam kciuki kochana, daj znać po [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Żadnych badań jak narazie, jedynie badanie ginekologiczne tydzień przed dniami płodnymi, ale w jakim celu nie wnikałam [emoji16] Jeśli nic mi się nie przesunęło, to właśnie zaczynają mi się dni płodne, wieczorem może przycisnę mężulka, a jak dobrze pójdzie to może te badania nie będą potrzebne [emoji16] Trzymam kciuki kochana, daj znać po [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom

3mam kciuki.

Ehh u mnie za jakis tydzien dopiero plodne. Teraz mam 4dc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Żadnych badań jak narazie, jedynie badanie ginekologiczne tydzień przed dniami płodnymi, ale w jakim celu nie wnikałam [emoji16] Jeśli nic mi się nie przesunęło, to właśnie zaczynają mi się dni płodne, wieczorem może przycisnę mężulka, a jak dobrze pójdzie to może te badania nie będą potrzebne [emoji16] Trzymam kciuki kochana, daj znać po [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana to my idziemy leb w leb:) ja tez od dzis plodne bo mam przezroczysty sluz:) wczoraj tak jeszcze z kremowym sie przeplatal, dzis juz duzo przezroczystego:) ktory dc masz? Ja 12..
 
Kochana to my idziemy leb w leb:) ja tez od dzis plodne bo mam przezroczysty sluz:) wczoraj tak jeszcze z kremowym sie przeplatal, dzis juz duzo przezroczystego:) ktory dc masz? Ja 12..
Właśnie sprawdziłam, dziś trzeci dzień płodnych, owulacja za 3 dni [emoji16] A jest 15dc więc jak ma być Helenka (marzę o córci) to trzeba dzisiaj zadziałać [emoji4] Nawet mąż dostał przykaz, że ma się dziś w pracy nie przemęczać [emoji23][emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cieszę się Kasia ze po wizycie u lekarza wszystko dobrze. I ze można starać się o dzidzie Helenka piękne imię też tak chce nazwać swoją córeczkę :)

Anik- jak tam po wizycie u lekarza?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja babcia też ma tak na imię i też dlatego chciałabym dac tak na imię moje córci :) imię jest prześliczne [emoji178]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
Dodatkowo to moje bierzmowane imię i męża babcia też miała na imię Helena [emoji16] Chyba że kawaler wyjdzie to będzie Antoś [emoji16]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi też bardzo się podoba Antoś i też myślałam o tym dla chłopca, ale z mężem ustaliliśmy, że jeśli będzie dziewczynka ja wybieram imię a chłopiec on :) więc będę musiała się zgodZić z mężem heh :)

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry