reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po straconej ciąży

reklama
Przy owulacji śluzu jest dużo, przezroczysty i bardzo rozciagliwy. Dość często przed @ też jest śluz, ale bardziej bialy, praktycznie nie rozciąga się w ogóle.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Od zaprzestania brania anty moj organizm ma w dupencji sluz. Przez anty bylo go duzo i doskonale bylo widac co sie dzieje i jaki moment cyklu mam. Ehhhh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od zaprzestania brania anty moj organizm ma w dupencji sluz. Przez anty bylo go duzo i doskonale bylo widac co sie dzieje i jaki moment cyklu mam. Ehhhh...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A długo anty brałaś?
Mi po anty się cykle skróciły i @ w sumie też, zanim zaszlam w ciążę pierwszy raz, miałam ok 29 dni, w tym 6 dni okres, potem dwie ciąże, karmienie, anty ostatecznie brałam trochę ponad rok i po odstawieniu cykl skrócił się do 25 dni, okres do 4.
Śluz nie wiem czy się zmienił, bo nigdy się na tym przesadnie nie skupialam ;)
 
A długo anty brałaś?
Mi po anty się cykle skróciły i @ w sumie też, zanim zaszlam w ciążę pierwszy raz, miałam ok 29 dni, w tym 6 dni okres, potem dwie ciąże, karmienie, anty ostatecznie brałam trochę ponad rok i po odstawieniu cykl skrócił się do 25 dni, okres do 4.
Śluz nie wiem czy się zmienił, bo nigdy się na tym przesadnie nie skupialam ;)

4 lata.
Przez anty cykle 35 dniowe, tak regularne, ze moglabys nastawiac zegarek na ich podstawie [emoji23] okresu dostawalam co miesiac o tej samej godzinie!
Jedyny minus to obfite i trwajace 8 dni miesiaczki.

Po anty cykle 30 dniowe i tak jakos mniej wyrazne mi sie wszystko wydaje.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem po badaniu, wszystko jest w porządku [emoji123][emoji16] Wyników histopatologicznych jeszcze nie ma, ale lekarz powiedział, że jest pewny że one niczego nie wykażą, co najwyżej jakiś stan zapalny... Co do kolejnych starań, na początku powiedział żeby odczekać 3-4 miesiące, ale jak zaczęłam dopytywać czy można wcześniej, powiedział że ewentualnie w styczniu [emoji4] Dalej go ciągnęłam za język, po co czekać skoro wszystko jest w porządku, wtedy powiedział że miał pacjentkę która zaraz po poronieniu zaszła w kolejną ciążę i wszystko było ok i z uśmiechem dodał że teoretycznie nie ma przeciwwskazań skoro "podwozie" doszło do siebie [emoji16] Oznajmiłam mu, że nie jestem pewna, czy wytrzymam aż do stycznia, bo taki termin na starania też zaproponował [emoji12]
A i powiedział, że jak już zaczniemy się starać, przychodzić na kontrol tydzień przed [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem po badaniu, wszystko jest w porządku [emoji123][emoji16] Wyników histopatologicznych jeszcze nie ma, ale lekarz powiedział, że jest pewny że one niczego nie wykażą, co najwyżej jakiś stan zapalny... Co do kolejnych starań, na początku powiedział żeby odczekać 3-4 miesiące, ale jak zaczęłam dopytywać czy można wcześniej, powiedział że ewentualnie w styczniu [emoji4] Dalej go ciągnęłam za język, po co czekać skoro wszystko jest w porządku, wtedy powiedział że miał pacjentkę która zaraz po poronieniu zaszła w kolejną ciążę i wszystko było ok i z uśmiechem dodał że teoretycznie nie ma przeciwwskazań skoro "podwozie" doszło do siebie [emoji16] Oznajmiłam mu, że nie jestem pewna, czy wytrzymam aż do stycznia, bo taki termin na starania też zaproponował [emoji12]
A i powiedział, że jak już zaczniemy się starać, przychodzić na kontrol tydzień przed [emoji4]

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
To super:) ja mam wizyte za godzine.. Odezwe sie po:) widzisz czyli jest wszystko ok:) zadnych badan nie musisz robic? Co to znaczy przychodzic na wizyte tydzien przed??
 
Do góry